Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Imperia - aromy

Imperia - aromy

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

Imperia - aromy

Poslaťod dion » Uto 29. Sep 2015 13:30:10

Zdravim,zakladam tuto temu pre aromy od imperie pretoze si myslim ze su dost vydarene a stoja za zmienku.
Takze zatial som mal moznost ochutnant tieto-panter,monkey business a imperia..su to tabakovky a musim povedat ze vsetky tri mi sadli ..doteraz som miesal prichute len od FA..cca 3roky..ale tieto prichute ma fakt dostali..urcite je ich vyhodou aj to ze nepotrebuju az taku dlhu dobu zrenia vsetky som nechal tyzden odlezat a po tyzdni je super povapovanicko ..miesal som do imepria tabakoveho zakladu 9mg 3-4 kv/10ml ..urcite planujem kostnut aj ostatne tabakove prichute z ich dielne..takze kto si ide tabakovky ako ja urcite odporucam stoja za to ;)
HW:Istick50w+Kayfun Lite/Tesla Nano 60w+Pico RTA
SW:Miesam tabakovky
dion
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: Imperia - aromy

Poslaťod darth.hokro » Uto 29. Sep 2015 17:31:55

Taky přidám zkušenosti, zatím jen ze třemi příchutěmi. Časem ale prubnu určitě další.

Happy end
Namícháno v 3% koncentraci do 10ml Imperia Velvet báze.
Liquid po cca 25. dnech zrání je téměř čirý, jen lehký náznak nažloutnutí. Po přičichnutí cítím čerstvý jablíčka, ale první potažení mi chutnalo jako banánovej Krtkův dort od pana doktora Oetkera :D Zajímavé je že při potažení cítím hlavně banán a jakoby čokoládu, kdežto při vyfouknutí, převládá jablko + náznak karamelu a koláče, či buchty. Takže se nejedná o tabákovou příchuť ale spíše o nějaký ovocný koláč. Rozhodně je to příjemně osvěžují a voňavá příchuť, ale pro mě na celej den určitě ne. Ale sem tam po obědě místo zákusku si určitě pobafám :)

Monkey busines aroma je nově přejmenováno na Imperia
Namícháno v 3% koncentraci do 10ml Imperia Velvet báze
Po cca 20. dnech zrání je liquid lehce nažloutlý. Těžká tabákovka ve které cítím trošku kmínu a na konci lehkej medovej ocásek. Rozhodně mi chutná i na celodenní vaping.

Panter
Namícháno v 3% koncentraci do 10ml Imperia Velvet báze
Po cca 14. denním zrání, je liquid lehce nažloutlý. Chuťově tam cítím převážně hořkou oříškovou čokoládu, , na konci ale vystupuje jakoby lehce banánovo medový ocásek :) Zajímavá, tabáková příchuť, určitě se dá bafat celej den.
Šplejchadla a kapáky, ty já mám nejvíc radši :)
Obrázok užívateľa
darth.hokro
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Saolin426 » Pon 26. Sep 2016 19:19:42

Chcem sa spytat ze tie 3 percenta do 10ml je kolko kvapiek ?? Ja som dal 8 kvapiek do 20ml .... Je to ok ???
Saolin426
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod smaxxl » Pon 26. Sep 2016 19:29:14

S kvapkami je to trochu osemetne, ale vacsina arom co som skusal ma cca 35 kvapiek na 1ml ... pre koncentraciu 3% do 10ml bazy potrebujes cca 0,33 ml aromy, co je zhruba 12 kvapiek. Takze tvojich 8 kvapiek do 20ml je dost malo ... malo by byt 24 kvapiek.
Obrázok
smaxxl
e-znalec
e-znalec

Poslaťod BjoRn » Uto 14. Nov 2017 21:00:35

Broskyňa imperia je zatiaľ moja obľúbená miešal som 4-5% , mne chutí ako ten instantný broskyňový čaj . :srdce: :srdce: ..
Lesnú jahodu hodnotím celkom pozitívne .
Mal som ešte Admirál , Malibu tie mi moc nesadli .
BjoRn
e-začiatočník
e-začiatočník

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia