Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - TC - kontrola teploty na spiralke

TC - kontrola teploty na spiralke

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: TC - kontrola teploty na spiralke

Poslaťod SANTO-71 » Sob 16. Jan 2016 17:46:09

dnes som si namotal Storm Rider 2.2 na Evicovi som nastavil potrebné veci na SS drôt
...chcel som to konečne vyskúšat na mesh na ostro
...SS drôt 0.25...7,5 otočky mesh na ostro
...1.23 ohmu
...9,5 watt
...temp 330 f
...funguje to do pohody chut ,výrazná príjemná,viac pary a viac spotreby :twisted:
zatial som spokojný :vaping:
Obrázok
PIKOLO by IVANT...Kayfun PRIME Original
Obrázok užívateľa
SANTO-71
e-poradca
e-poradca

Poslaťod Igi BB » Uto 19. Jan 2016 22:56:59

Smok Treebox a Hurricane RTA, 316L 0,4mm spiralka 3mm R0,6 Cotton Bacon V2. TC na soft 205°C
Obrázok
Na paradu :vap_cig:
Collector
Igi BB
e-veterán
e-veterán

Poslaťod biknik » Pia 15. Apr 2016 22:02:57

iStick Pico a zatím Kayfun Mini V3. Na něm se mi díky možnosti regulovat přístup liquidu nejlépe testuje TC a zatím musím potvrdit jeho perfektní funkčnost v režimu TC-SS a TCR stejně jako je tomu třeba u gripů Wismec Presa TC 75W a Joyetech eVic VTC-Mini. Namotáno nerezovým odporovým drátem 316L, funguje dobře i pouhým přepnutím do režimu "Temperature SS" a ještě precizněji v režimu TCR při nastavení jak jsem zvyknutý pro tento drát "TCR" 0095. Super. Hezky provedené a na mou menší ruku i perfektní na úchop. Ovládání snadné, měl jsem to nastavené raz dva. :OK

Obrázok

Obrázok

Ještě s atomizerem Hydra Titanium (Artofexhale) a Pikolik Titan (Záva).

Obrázok

Obrázok
„The world is changed by your example, not by your opinion.“ ~Paulo Coelho
Obrázok
Obrázok užívateľa
biknik
e-znalec
e-znalec

Poslaťod _darebak_ » Pia 15. Apr 2016 23:05:37

Pekne, mne moj dorazi v pondelok. Mal som ho mesiac objednany na FT a vcera som to zrusil a objednal z CR.
.: Vedieť mlčať je ťažšie, ako hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať. :.

Obrázok
Obrázok užívateľa
_darebak_
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Merlin » Sob 16. Apr 2016 19:07:46

Ako som uz na stretku spominal, pri TC rezime na SS 316, 316L, alebo 304, nieje dobre, ak sa prezhavuje moc ta spiralka na sucho a moc do oranzova, lebo moze stratit vlastnosti, kotre ju predurcuju na TC rezim.
Alebo inak.
Je dobre, po kazdom zhaveni a vypalovani na sucho, ak sa prevedie, ci v rezime VW, alebo na mechanike, znova odomknut a zamknut odpor. Inak je mozne, ze vyhodi na cuboide z TC rezimu, takto vycisteny atomizer.
Je to normalna vlastnost toho nerezu, po case, pri brutalnom zaobchadzani, sa to moze stat.
Najlepsie je vyzhavit spiralku na zaciatku, po poskladani setupu, opatrne, len do tmavocervenej a potom sa uz odpor celkom ustali v rezime TC.
:vaping:
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Jesen » Sob 07. Máj 2016 20:27:57

Trebars mne eleaf istick 100w tc vobec neprepina z ss na vw, ako sa to deje na cuboide, ak nie su medzery na spiralke. Ono asi ta elektronika v cubovi je moc citliva. Proste, ked mam ss, zamknem odpor a idem furt, este na ziadnom tanku mi nepreplo do vw z dovodu zleho namotu alebo podobne. Nazhavujem po novom setupe len na velmi nizkej wattazi, nech sa nerez nekruti a nedeformuje a ficim nonstop
Obrázok

Kanger Subox Mini + Subtank Mini RBA,
SMPL mod klon + Pico RTA klon, Kayfun Lite Plus v2
Eleaf Istick 100w TC + SMOK TFV4, OBS ENGINE mini, Goblin mini v2
Eleaf Istick Pico 75w + GUS Phenomenon klon, Kayfun v3 mini klon
RDA: Stillare, Stumpy
Jesen
e-odborník
e-odborník

Poslaťod samos » Sob 07. Máj 2016 20:46:38

medzery zasadne nenechavam a tc (nerez) mi bezproblemovo ide na vsetkych boxoch od joyetech-wismecu, az kym sa spiralka moc nezanese, vtedy ju vypalim, vycistim a ide zas normalne
samos
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod sony661 » Str 01. Jún 2016 21:02:08

Caute,
mam zaujimavy problem. Mam Cuboid + Smok TFV a hlavy si motam sam - vacsinou drot 0,4 SS316L 10 otacok co da odpor okolo 0,8Ohm na 3mm spiralu..Zaujimave je, ze ked to fajcim v rezime SS316 na 22W a teplota 190C, tak si potiahnem a skoro vobec nic - troska pary a ziadny hit ani potah. Ale ked prepnem na TCR a nastavim hodnotu na 180, tak to fici jedna basen. Akurat , ze ten namot vydrzi cca 1000-1300 tahov a tak uz zacne ist pripecena chut aj ked spiralka neni nejak extra napecena. (pouzivam vatu ko-gen-do). K meritu veci: zahadou mi zostava, ze vsade sa odporuca pre SS 316L hodnota okolo 100vky, no v mojom pripade ziadna para ani hit akoby nedostatocny vykon..No ked prepnem na tych 180 uz to fici, aj ked by to mohlo byt este troska vytunene..:-) Som uz z tych hodnot blazon a nemam ponatia ci pre tu nerez je tych 180 pripustnych a "neskodi mi to"? a ako je mozne ze to tak ovplyvnuje moc TC funkciu..( jedina stranka kde som nasiel, ze nerez az do 200 je joyetech stranka, vsade inde okolo 100vky). Ci tie draty sa tak strasne lisia zlozenim, ze by to robilo tak vela...Tod moja skusenost a rad by som pocul akykolvek nazor..:-)
Vdaka..
http://www.joyetech.com/product/cuboid/ ... 9448867a30
PS: neni som uplny zaciatocnik.. :-) (vratil som sa k motaniu)
sony661
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Osiris » Str 01. Jún 2016 21:10:08

SS316L ma TCR cca 92, tych 200 je pre iny typ (tusim pre 317)
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod sony661 » Str 01. Jún 2016 21:19:41

Osiris - ja viem, len mi zostava ta zahada ze ked dam tych 92 tak NIC..ani para ani potah..skoro nula..
sony661
e-začiatočník
e-začiatočník

PredchádzajúciĎalší

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia