Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - akú zakúpiť

akú zakúpiť

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: akú zakúpiť

Poslaťod Beastik » Pia 15. Dec 2017 11:50:28

Od AIO je aj verzia AIO PRO, ktora ma 2.300 mAh bateriu.
https://www.elcigareta.sk/produkt-2165-joyetech-ego-aio-pro-2300mah.html?v=6382

"Male" AIO pri 0.6 vyda aj na cely den. Zalezi ako intenzivne budes tahat.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod maldini » Pia 15. Dec 2017 12:21:53

Objednal som teda to aio joyetech aj s nahradnou hlavicou 0,6ohmu. Este by som sa chcel spytat ohladom toho liquidu, ci mate nejaky overeny tabakovy lebo je toho asi milion druhov, rozne znacky(liqua, dekang, joyetech...). Fakt neviem podla coho vyberat. Obsah nikotinu 12mg asi bude stacit ze? Ak fajci 10-15 marsiek denne :D
maldini
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod roberto » Pon 18. Dec 2017 20:15:18

Aj 6mg postačí. ;)
Obrázok
Obrázok užívateľa
roberto
e-odborník
e-odborník

co na zaciatok?

Poslaťod phoenixx » Uto 20. Mar 2018 0:54:17

zdravim borci, prosim poradte zo skusenosti alebo nazorom:
chcel by som zacat s vapingom, mal by som nasledovne kriteria:
DL, nie CCH, ide hlavne o chut a nech je to male. takisto som fanusik DYI, takze hlavy kde sa da motat a skusat, mod idealne s menitelnou bateriou, som zriedkavy fajciar, nikotin nepotrebujem ale vraj bez neho uplne to nie je ono :( liquidy by som najprv kupil, neskor mozno namiesal ... paru idealne nech to dava chladnu ... takze skuste - zatial som pozeral Smok Stick Prince s RTA (skoda ze nemenitelna bateria, pripadne Sofgod R07 ... dakujem vopred !!!

Presunute, prestuduj si toto vlakno, najdes vela odpovedi a zaciatok je stale rovnaky... Beastik
phoenixx
e-začiatočník
e-začiatočník

Eleaf iJust VV Mod a typ atomizera pre DL metodu vapingu

Poslaťod eisy8 » Str 21. Mar 2018 22:56:14

Ahojte.
Uz daco cez rok mam tento grip, prezil toho vela, pouzivam k tomu clearomizer Vivi Nova. No chcel by som prejst na DL vaping, skusil som to (kolegov grip) a viac sa mi to pozdava, len cas bezi, za rok sa toho hodne zmenilo, pribudlo atd. Neviem sa zorientovat.
A uz vobec neviem, co by som na ten grip mohol nasadit. Chcem proste vela pary.
Otazkou je, ci si mam zaobstarat iny grip, alebo je riesenie v dakom inom atomizeri (clearomizer?, stracam sa v pojmoch).
Neviem co ten grip utiahne, aku hlavu, aky vykon. Bateriu v tom mam 18650 3000 mAh, ale uz doziva, tak snad kupim druhu.
Pozeral som dake gripy, asi tak najviac mi ulahodil grip IJOY RDTA BOX Mini, trosku sa vsak obavam tej baterie, mozno este IJOY RDTA BOX, tam sa mi paci velky tank a vobec, celkom kompaktne rozmery tych gripov, ked naustok s atomizerom z toho dako netrcia, vyzera to celkom odolne, no mierne som sklamany z toho air flow, ktory ide z prstenca dole docela lahko...
Daky DYI neni problem. Mam hrable paprce, no tych par zavitov natocit, natvarovat, cvaknut, zaskrutkovat, dat vatu by som mohol zvladnut :mrgreen:
Aj ked s tym bude viac alchymie, co sa tyka odhadnut mnozstvo vaty...
Alebo poradi niekto iny, kompaktny grip? Ide mi hlavne o to, aby z toho nic tak netrcalo. Asi drviva vacsina gripov ma zavit na hornej zati, na ktory sa srobuje ten clearomizer, a to potom uz mi nevyhovuje.
Dakujem za reakcie, rady.
Smok Procolor
Eleaf Invoke
Eleaf PICO 21700
iJoy EXO RTA
GeekVape Ammit 25 RTA
Fumytech Windforce RTA
Hellvape Dead Rabbit RDA
eisy8
e-pokročilý
e-pokročilý

Re: Eleaf iJust VV Mod a typ atomizera pre DL metodu vapingu

Poslaťod eisy8 » Uto 27. Mar 2018 12:41:02

Takze….
Pochopil som, ze ten grip neda asi viac, nez dakych 15W,co je na DL teda nepouzitelne….
Cele dni som hladal vhodneho adepta, nevedel som sa rozhodnut medzi iSmoka Eleeaf iStick Pico Mega, alebo Smoktech ProColor TC225W.
Zajtra mi bude doruceny ten Smoktech, zatial s jejich V8 Baby. Teraz sa obhliadam po dakom RTA clearomizeri.

Prispevky presunute do "Poradne", zbytocne dalsie vlakno... Beastik.
Smok a ich TFV serie su chutovo nanic. Prejsi na grip ("kocku") a mozes aj mraciky a aj chut mat pri cca 30-50W single coil.
Smok Procolor
Eleaf Invoke
Eleaf PICO 21700
iJoy EXO RTA
GeekVape Ammit 25 RTA
Fumytech Windforce RTA
Hellvape Dead Rabbit RDA
eisy8
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod eisy8 » Štv 29. Mar 2018 22:35:43

Tak som este kupil ELEAF ISTICK PICO 21700 s jejich atomizerom ELLO.
Tam je fajn jedna bateria, celkom slusnej kapacity, no hlavne moznost nasadit 25mm clearomizer, teda oproti mensiemu Picu.
Uvidim, co mi sadne viac.
Nejake RTA este nemam, neviem sa rozhodnut.
Smok Procolor
Eleaf Invoke
Eleaf PICO 21700
iJoy EXO RTA
GeekVape Ammit 25 RTA
Fumytech Windforce RTA
Hellvape Dead Rabbit RDA
eisy8
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Beastik » Pia 30. Mar 2018 3:25:39

Pico je dobre a na 20700 s dlhsou vydrzou.
Ja na DL single coil teraz pouzivam Serpent SMM 24mm (20€ na GB) a Fuji GTA Single coil 25mm (12€ na efun.top).
Osadzaju sa dobre, pojmu aj vacsie spiraly (alien, tiger..)
Obrázok
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod eisy8 » Uto 03. Apr 2018 17:06:14

Tak, dnes rano dorazil ELEAF ISTICK PICO 21700.
Necham si ho. Sadne mi rozmerami viac, nez ten Procolor. Co je vsak fakt zle, tak ten clearomatizer ELLO.
Mozem len porovnavat s TFV8 Big Baby a ten je omnoho lepsi v podani chuti, v tahu, ide lahsie. Oproti ELLO je to luxus.
Procolor ma zevraj problem s TC, neviem, aj tak fungujem na VW. Na tom PICO som skusal rozne nastavenia s tym ELLO, neda sa. Nasadim nan Big Baby a zrazu parada, chut, neskriabe a pritom oblaciky nadherne. Liquid mam dake od Liqua, klasika banan, mango, cucoriedka atd. a Aramax kremovy dezert (ten naozaj je chutny).
Tu v obchode maju GeekVape Eagle Tank, sice za velmi absurdne premrstenu cenu, no uvidim. Fakt neviem co by mohlo byt este lepsie v podani chuti a pary, nez Big Baby. Aby som zas nekupoval dake zbytocnosti.
Problemik mam v tom, ze moje pracovne cesty trvaju cca 4-6 tyzdnov a rad by som mal na ten cas vsetko zabezpecene.
Smok Procolor
Eleaf Invoke
Eleaf PICO 21700
iJoy EXO RTA
GeekVape Ammit 25 RTA
Fumytech Windforce RTA
Hellvape Dead Rabbit RDA
eisy8
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Jesen » Uto 03. Apr 2018 22:16:28

Hmm, neviem, čo riešiť. Ak ti vyhovuje big baby, na čo riešiť iné... Viem... Každý riesime... Tak potom niečo obdobne a ideálne na hotové hlavy, ak si dlho preč. Napr Uwell Crown 3.to bude asi ešte lepšie než smok
Obrázok

Kanger Subox Mini + Subtank Mini RBA,
SMPL mod klon + Pico RTA klon, Kayfun Lite Plus v2
Eleaf Istick 100w TC + SMOK TFV4, OBS ENGINE mini, Goblin mini v2
Eleaf Istick Pico 75w + GUS Phenomenon klon, Kayfun v3 mini klon
RDA: Stillare, Stumpy
Jesen
e-odborník
e-odborník

PredchádzajúciĎalší

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť