Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Joyetech Cuboid TC

Joyetech Cuboid TC

GRIPY a všetko okolo nich.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Re: Joyetech Cuboid TC

Poslaťod StiGo » Uto 17. Máj 2016 14:07:15

Ja som si hovoril ze však par stotín nemôže hrať rolu ale je to fakt rozdiel! Používam v podstate len TC ale až teraz si ho užívam naplno :)

Odoslané z SM-N910C pomocou Tapatalku
StiGo
e-pokročilý
e-pokročilý

Partner

Vaping Portál

Poslaťod biknik » Uto 17. Máj 2016 16:34:26

Osobně používám dlouhodobě ke spokojenosti toto řešení.

Zamykání odporu atomizeru pokud je současný aktuální blízký předchozímu a nejde správně aktuální zamknout. Řešení návod:

Sundat atomizer.
Odemknout odpor.
Přejít do režimu Power.
Našroubovat atomizer (pokojové teploty).
Grip ukáže správný aktuální odpor.
Přejít do teplotního režimu, který chceme používat.
Mezi nemačkat tlačítko "žhavení" a rovnou levým spodním přejít na zamykání odporu a pravým zamknout.

Funguje spolehlivě na Wismec Presa TC75W, eVic-VTC mini a Cuboid mini. Na jiných s čipy od Joyetech nemám vyzkoušeno, ale mělo by to fungovat.
„The world is changed by your example, not by your opinion.“ ~Paulo Coelho
Obrázok
Obrázok užívateľa
biknik
e-znalec
e-znalec

Poslaťod OldAlien » Str 18. Máj 2016 15:40:58

Častá chyba je ten 3xklik. On totiž prohžaví spirálku a opor je vyšší, než při pokojové teplotě.
Často se na tlačítka hraje jako na piáno a ono se to nějak povede, do toho patřičného menu proklikat.
Že se při tom prohžavila spirálka a následně se uloží chybný odpor, někomu ani nedochází.
Proto je lepší ze začátku si vše připravit (naklikat) s povoleným atíkem a ten rychle utáhnout a uzamknout odpor.
Prostě, až když máme naklikáno na správné menu a správnou položku.
C2D1 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / 3x C1D2 DNA75 / 3x SMY DNA 75

Pharaoh RTA/iJOY EXO RTA/Cthulhu MTL (DL) RTA / OBS Engine Nano RTA/Siren 22 GTA RTA/Steam Crave Aromamizer Supreme Lite/SXK Kayfun V5 Mini/WoToFo SERPENT RDTA
Obrázok užívateľa
OldAlien
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod ego one » Ned 05. Jún 2016 4:12:26

Zdravím,
snáď to nikoho neurazí a snáď nerobím v témach bordel, ak sem pridám otázku ohľadom cuboid ale mini.

Nakoniec som sa rozhodol prejsť s ego one na tento grip.
Som s ním spokojný a vyhovuje mi aj po zrakovej stránke, i keď parametre nastavujem s vidiacim, no to plnenie z vrchu je super a hlavne netreba plniť tak často.
No mám jeden problém:
updatoval som soft s joyetech stránky a prebehlo to v pohode.
Chceli sme skúsiť nahrať potom logo, bolo toasi deň po update.
No po pripojení k pc os win10 mi nechce grip načítať. Stále vypisuje chybu, že nevie nájsť ovládač.
Aj som odstránil zariadenie a skúsil znova, aj som reštartoval, aj som skúsil iný pc a stále nič.
Vedeli by ste poradiť v čom by mohol byť problém a ako na to?

Skúšal som aj reset, že som podržal to tlačítko na spodku a nič, len sa odpojil a znova pripojil. Niekde som čítal skúsiť reset aj s podržaním tlačidla +, taktiež sa to nevyriešilo, dokonca mi prestal kubo úplne fungovať. Opätovný reset to však vyriešil ale už bez toho tlačidla +.
Našťastie mi grip funguje no pripojenie k pc mi stále nefunguje.
Riešil to už prosím niekto?

Vopred ďakujem za rady.
ego one
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod suky » Ned 05. Jún 2016 9:26:42

Ahoj, vyzkousel jsi ho pripojit i k jinemu pocitaci? Domnivam se ze problem by mohl byt tam, co vim tak win 10 s ovladacema maji stale problemy.
suky
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod 01dodob » Ned 05. Jún 2016 9:53:09

Ja som mal podobný problém , ale s velkým Cubom. Tiež mi ho počítač nechcel nájsť a podaril sa mi nahrať nový software asi na piaty krat. A pritom ja mam Windous 7. Jednu chvíľu sa mi stalo že Cubo zomrel. nereagoval na nič. Našťastie sa zobudil , uptade prebehol zahadne bez toho , aby som to na počítači zaregistroval .
Obrázok
Obrázok užívateľa
01dodob
e-znalec
e-znalec

Poslaťod ego one » Ned 05. Jún 2016 15:32:34

Zdravím,
aj ja som to skúšal aj na win7 dokonca aj na xp, ale nič
na xp mi ho ani nenašlo ako zariadenie a na sedmičke tiež problém s ovládačom.
postup, ktorý som riešil cez win10 som opakoval aj cez sedmičku, no bez výsledku.
občas sa stane, že to vyzerá nádejne, no po spustení programu mi vybehne blbá hláška, už ani neviem jej presné znenie a znova mi vyhodí problém s ovládačom.
No keď som dával soft prvýkrát tak mi to prebehlo úspešne na prvýkrát a to cez win10.
Je mi to divné, že si nezapamätal ovládač.
ego one
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod samos » Ned 05. Jún 2016 16:35:57

skus vymenit kabel
samos
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod ego one » Ned 12. Jún 2016 21:06:47

Zdravím,
nakoniec sa mito podarilo, takže ďakujem.
Vymenil som kábel, no tiež to nebolo na prvýkrát, a musel som ju dať do módu, kde sa tvári ako keby nebola funkčná čiže stlačiť reset a tlačidlo+.
Potom mi to fungovalo.
Záhadné bolo, že mi aj písalo, že nemohol nájsť ovládač, chyba internetu.
No nakoniec sa to podarilo.
No podľa mňa to bude aj tým softvérom, lebo predtým mi hneď nabehla a potom už nie.
Taktiež som skúšal ju znova na to isté upgradovať, len čo som to urobil, sa grip znova odpojil a pripojil s tým, že znova hlásil chybu.
Zvláštne.
No aspoň cca viem ako na to.
ego one
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Suffokate » Str 28. Dec 2016 19:57:32

no tak mne Cuboid práve pred pár dnami odišiel. Pravdepodobne sa niečo odpálilo. Večer som ho dal nabíjať ráno sa zobudím a blikajú prázdne baterky. po vybratí cuboid nereaguje. Batérie sú obe odvalené a po vymenení displej preblikáva a samotné telo sa zahrieva aj pri úplnej nečinnosti (tahať sa dá normálne ale batérie sa samé vybíjajú) . Tiež úplne zle ukazuje kapacity batérií. Skúšal som update/downgrade nepomohlo. Stretol sa niekto s niečim podobným ?
Obrázok
Suffokate
e-pokročilý
e-pokročilý

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na GRIPY

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia