Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - poradte, aký atomizér kúpiť?

poradte, aký atomizér kúpiť?

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: poradte, aký atomizér kúpiť?

Poslaťod berco » Uto 29. Máj 2018 17:12:38

na mtl skôr berserker, kayfun ( V3 minii, V4, V5, prime) taifun gt II, III,...je ich dosť, ale to sú motacie (neviem ako si na tom s motaním vlastných špirál), alebo potom Nautilus na továrne. To prskanie môže byť prechľastaná špirálka (hodne liquidu), a (alebo) roztiahnutá špirálka (veľké medzery medzi závitmi), tak si prebytočný liquid potrebuje odprsknúť
Obrázok
berco
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod iso3001 » Uto 29. Máj 2018 17:23:11

berco> mam nautilus 2, ten je podla mojich amaterskych meritok uplne uzasny, to melo 3 bolo v sete, proste kupa zaciatocnika :? budem musiet aj tak kupit este jeden, podla vsetkeho nejaky motaci, aby som sa mohol hrat a skusat liquidy, pytal som sa skor na to, ci mi to melo k niecomu este bude, ked chcem MTL.
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 alien baby, joyetech cuboid mini 80w
:::attys::: doggystyle 2k16, dvarw clone MTL, siren 2, jorda RDA clone, kayfun prime clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod berco » Uto 29. Máj 2018 18:02:24

nuž, ťažko povedať, možno niekedy v budúcnosti sa vaper vyformuje a viac mu sadne DL, alebo ostane viac konzervatívny. ja som tiež urobil podobnú chybu a už pekných pár rokov mi stojí na poličke RSBT II :(
Obrázok
berco
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod iso3001 » Štv 31. Máj 2018 21:17:45

pls, je nejaka skusenost s klonmi Goblin Mini V3 RTA na fasttechu? alebo sa neoplati spekulovat a ist do origo?
:::attys::: doggystyle 2k16, dvarw clone MTL, siren 2, jorda RDA clone, kayfun prime clone
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Osiris » Štv 31. Máj 2018 22:35:28

Neoplati sa spekulovat a treba ist do niecoho ineho...
Celkovo uvazovat o klone, ked origo stoji 20$, je podla mna nezmysel...
A pritom aj origo goblin sa vypredava pod 10$ - https://www.aliexpress.com/item/100-Aut ... 69738.html
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod iso3001 » Štv 31. Máj 2018 23:16:48

osiris> do niecoho ineho znamena ze goblin v3 mini nie je vo vseobecnosti dobra volba? hladam nieco malicke na mtl, na ceste mam doggystyle, ale proste som taky hravy typ, tak chcem poskusat rozne, na tom gobline ma zaujalo, ze pri tej velkosti je v sete aj zakladna na dve spiralky. kludne daj nejaky tip, necham si poradit. s tou cenou na ali je to zaujimave, lebo na fasttechu stoji origo cca dvacku :geek:

edit 01.06.: uz som pochopil rozdiel v cene, na ali dostanes len single coil board, na fasttechu su to ceny (podla popisu balenia) za obe zakladne.
Naposledy upravil iso3001 dňa Pia 01. Jún 2018 10:06:40, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod berco » Pia 01. Jún 2018 7:20:06

Goblin som mal, skončil v koši... keď malé, tak potom možno Pico V2, s tým som na mtl spokojný
Obrázok
berco
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Pia 01. Jún 2018 8:30:23

Za mna:
Goblin mini V3 - skor na lahke DL, na MTL mi moc nesedi ani ako single coil.
Pico V1 - dobry atty , specificky. V2 mam doma ale neosadene, mam kopu inych MTL
Doggy 2k16 - dobry atik lahky na osadzanie. OldSchool plnenie zospodu
Phenomenon Klon - mala zakladna/kotolna (najmensia z uvedenych), lahky build a dobre podanie chuti
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod iso3001 » Pia 01. Jún 2018 15:16:41

ok, pred dvoma tyzdnami som este ani nevedel, aky je rozdiel medzi MTL a DTL, dnes dorazil v poste doggy 2k16,namotal som to v robote na stole, moja prva spiralka ever ~0.8ohm, naplnil, zadekloval, 1/2 hodinu skumal, ako ma byt nastavene TC, kedze doteraz som siel len na watty a musim povedat, ze TC je luxus :shock: dakujem za trpezlivost pri odpovediach, bez vasich rad by to bolo na dlhe skumanie :smok3:
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod charaso » Pon 11. Jún 2018 9:09:21

nechcem zakladat novy thread, tak pisem tu:
Poprosil by som o radu skusenejsich. Po roku totalnej spokojnosti s klonom Kayfun 3.1 na Pico 75W sa musim poobzerat po nahrade. Kayfun mi zial parkrat spadol a jeho tesnost sa zhorsuje. Preto by som potreboval poradit, cim ho nahradit (resp ak ma niekto nejaky nevyuzity, tak SM). Podmienky su:
pohodove MTL, fungovat ma ako dailydriver; blbuvydorny, lahke motanie, singlecoil kanthal na cca 1ohm, dobre podanie chuti, nenarocnost pri pouzivani v horucich dnoch. V pohode radsej klon (cena je tiez argument).
Existuje nejaka zohnatelna adekvatna nahrada? Dakujem
charaso
e-začiatočník
e-začiatočník

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia