Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Idealna e-ciga

Idealna e-ciga

Debata a Vaše recenzie o konkrétnych modeloch e cigariet.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Idealna e-ciga

Poslaťod Juloi » Uto 16. Feb 2016 23:21:48

Zalozil som toto tema pretoze som tu nic podobne nenasiel. Ide o to aby ste tu napisali novinky. Ja som zacinajuci viper mam vykopavku eroll a som maximalne spokojny. Proste tahat bez nejakeho stlacania ... PARADA, ale citim ze sa da z toho vytazit viac.
A tak skuste tu napisat najnovsie trendy/ e-cigy ... ich vyhody.... atd... (bez ohladu na naklady)
DAKUJEM-e
Obrázok

VAPING je proste super.
1.) eRoll
2.) Presa TC75W VW Box + Joyetech CUBIS Atomizer
3.) Authentic Joyetech Elitar Pipe 75W VW TC Kit
Juloi
e-pokročilý
e-pokročilý

Partner

Vaping Portál

Re: Idealna e-ciga

Poslaťod mitter100 » Uto 16. Feb 2016 23:37:34

Ajajááááj.... no možno ste tu 2-ja na fóre....to si môžete písať SS
a novinky ved sa rozoberajú každý deň boxmódy a subtanky ašte chceš nejaké novinky?

:D :vap_cig:
Obrázok
[b]KBOX MINI,TARGET MINI,eVic VTwo Mini
inawera-miešam MAXX,VIRGINIA ART,REVOLUTION
Obrázok[/b]
Obrázok užívateľa
mitter100
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Juloi » Uto 16. Feb 2016 23:52:25

mitter100 píše:Ajajááááj.... no možno ste tu 2-ja na fóre....to si môžete písať SS
a novinky ved sa rozoberajú každý deň boxmódy a subtanky ašte chceš nejaké novinky?

:D :vap_cig:

Ide mi o konkretne zncky, konkretne odkazi na recenzie, skusenosti, ..... atd.
Obrázok

VAPING je proste super.
1.) eRoll
2.) Presa TC75W VW Box + Joyetech CUBIS Atomizer
3.) Authentic Joyetech Elitar Pipe 75W VW TC Kit
Juloi
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Osiris » Uto 16. Feb 2016 23:59:02

Juloi, mas SZ
Obrázok
eGoAIO,MegaTwist,eVicVTCm,Cuboid mini; Wismec:Presa75W/100W;eLeaf:Aster; SMOK:Guardian3,Quantum;LaudeDNA75,HcigVT75nano;SXminiML
microTFV4/Plus,TF-RTA; GV Griffin25,Tsunami,Ammit;S-CraveSupreme4ml&Lite;OBS ACE/Engin;Theorem;Kv5;Siren,Azeroth
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod endy500 » Str 17. Feb 2016 8:02:03

Kludne piste verejne.
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Merlin » Str 17. Feb 2016 10:12:06

Dnes je to tazke.
Ale najjednoduchsia zostava, aspon podla mna, je mechagrip a atomizer.
Ale ku tomu vedie zlozita cesta pochopenia, cez mnho utilit, ktore padnu do zabudnutia, objavenim jednoduchosti.
:vaping:
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod endy500 » Str 17. Feb 2016 10:43:30

Suhlas s Merlinom.
Mechanika a Kayfun je moj top.

edit: mam od Ivana kusky z goginom len nevyhoda pre mna spociva v tom ze sa o ne bojim a nerad by som o ne prisiel tak ich nenosim bezne. Oproti tomu o mechaniku za 10$ sa nebojim vobec.
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Jesen » Str 17. Feb 2016 11:10:28

presne tak, v dnesnej dobe je vyber ozaj bohaty, ved zavitaj kludne na FT alebo 3FVape a citaj recenzie, z toho sa dost da poucit. dnes frcia VW TC mody, kazdemu podla chuti, dizajnu...rovnako attikov je plna prdel, treba si nastudovat a pytat sa konkretnejsie, ja tiez som sice stale zaciatocnik, ale uz som v tom prakticky doma a kazdy den sa dozvedam nieco nove. premotavam, meriam, kostujem vaty (aj z tesca je to ok, ak je bez prichuti a bielidiel, co vacsina 100% bavlny splna) a podobne.

fungujem na kanger subox mini, a hned som zobral smpl mod za 10 usd a k tomu nejake klony attikov a skusam, inak to asi nejde, kazdy ma svojich favoritov
Obrázok

Kanger Subox Mini + Subtank Mini RBA,
SMPL mod klon + Pico RTA klon, Kayfun Lite Plus v2
Eleaf Istick 100w TC + SMOK TFV4, Kayfun v4
Eleaf Istick Pico 75w + GUS Phenomenon klon, Kayfun v3 mini klon
RDA: Stillare, Stumpy
Jesen
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Merlin » Str 17. Feb 2016 14:00:36

Gogin je nesmrtelna elektronika, problem je, do coho ho namontovat, aby to bolo lacne.
Kedysi boli mechagripy chiyou z hornym tlacitkom, ktore boli akoby stavane na Goginovu elektroniku.
Tenka nerez a idelane zavity na prestavbu..
A stali tusim 7usd vo vypredaji.
POldiac a PH22 to je uz drahy experiment.
Ale klasika SMPL, alebo ASSASSIN, ku tomu Nextgen, alebo Iatty, pripadne SAT22, alebo puseG a je to na veky.
Ku tomu nejaky vykonny clanok, alebo radsej dva, jednoduchu, ale spolahlivu nabijacku a nieje co riesit.
Ked sa podari, tak za 35-50 eur je vsetko potrebne doma.
Ale skusenosti sa kupit nedaju.
To stoji cas a trpezlivost.
Mozno preto je jednoduchsie, kupit dnes nejaky aspon 60W TC mod a ku tomu komercny atomizer z hotovymi vymennymi hlavami a pripadne vlozkou na domace motanie, aj ked ja si myslim, ze jeden alebo aj5 dalsich atty, nieje taka polozka.
Pri TC mode odpada nabijacka, ak ma USB dieru na nabijanie a navyse je monost pridat a ubrat vykon, co u mechaniky vyzaduje zmenu spiralky alebo priemeru drotu a uz sa to komplikuje.
:vap_cig:
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Osiris » Str 17. Feb 2016 14:19:54

Merlin,
ked si ten prvy odtavec precita novacik, tak zahodi svoje prve eGo a skoci do trafiky kupit si paklik cigariet :D
Netvrdim, ze nemas pravdu, ale ako pises, k tomu treba dospiet, nabrat skusenosti.

Nieco take, ako "idealna e-cigareta" neexistuje. Kazdemu vyhovuje nieco ine, mame rozne poziadavky a preferencie.
Obrázok
eGoAIO,MegaTwist,eVicVTCm,Cuboid mini; Wismec:Presa75W/100W;eLeaf:Aster; SMOK:Guardian3,Quantum;LaudeDNA75,HcigVT75nano;SXminiML
microTFV4/Plus,TF-RTA; GV Griffin25,Tsunami,Ammit;S-CraveSupreme4ml&Lite;OBS ACE/Engin;Theorem;Kv5;Siren,Azeroth
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Ďalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Konkrétne značky e-cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť