Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - aSpire Platinum / Vision Vapros Nunchaku

aSpire Platinum / Vision Vapros Nunchaku

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Re: aSpire Platinum / Vision Vapros Nunchaku

Poslaťod Ronon » Pon 22. Feb 2016 10:25:58

Keď vyšla prvá eGo ONE, tak k v balení boli vždy pribalené tri druhy hláv - CL, CL NI a CL TI. Všetky tri som odskúšal a najviac mi vyhovovala CL NI 0,2 ohm. Mám to odskúšané, funguje to, používal som ich cca 2 mesiace, než som si ich začal premotávať - tiež vertikálne. Popravde eGo ONE VT nemám ani odskúšané, nikdy som ju nemal, takže všetko som testoval len na prvotnom eGo ONE.
Obrázok
Ronon
e-znalec
e-znalec

Partner

Vaping Portál

Poslaťod Osiris » Pon 22. Feb 2016 10:40:35

Ronon, ano, technicky to mozne je, ale dorazne sa to neodporuca. Dovodom je, ze pri inom, ako TC mode mozu vznikat oxidy titanu/niklu a tie su potencionalne karcinogenne! Po slovensky rakovinotvorne. Z rovnakeho dovodu sa nesmu Ni/Ti spiralky nasucho vypalovat.
Obrázok
eGoAIO,MegaTwist,eVicVTCm,Cuboid mini; Wismec:Presa75W/100W;eLeaf:Aster; SMOK:Guardian3,Quantum;LaudeDNA75,HcigVT75nano;SXminiML
microTFV4/Plus,TF-RTA; GV Griffin25,Tsunami,Ammit;S-CraveSupreme4ml&Lite;OBS ACE/Engin;Theorem;Kv5;Siren,Azeroth
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Ronon » Pon 22. Feb 2016 11:18:30

Prosím Ťa, nestraš, to je také zanedbateľné množstvo, že keď zješ vyprážaný rezeň, tak tých látok dostaneš do tela omnoho viac. Tak isto si chvíľku postoj na zastávke autobusu a dýchaj čerstvý vzduch, ani EURO 5-6 v tomto prípade nepomôže, hlavne keď 53% vozidiel jazdí na diesel.
Obrázok
Ronon
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Kolomanko » Pon 22. Feb 2016 11:21:30

nechcem byť za múdreho, ale s tou škodlivosťou oxidu titaničitého som si nie celkom istý ...

https://sk.wikipedia.org/wiki/Oxid_titani%C4%8Dit%C3%BD
Obrázok

Joytech CUBOID + klon OBS Crius, 0,64R (tabakové šmaky)
Dos Equis + klon OBS Crius 0,19R (parný rušeň)
ASTRO + Wismec Indestructible RDA
4NINE + Nextgen - na ostro
SMOK XPRO 22 + Eleaf GS Air 1,5R
iTaste SVD, Smok RSBT II, Eviva T
Obrázok užívateľa
Kolomanko
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Ronon » Pon 22. Feb 2016 11:53:38

Bavíme sa tu o minime škodlivosti. To by sme museli prestať jesť mäso - vyprážané ani nehovorím, minimálne sedieť, žiadne lepkové rožky ani chleba, alkohol a páni v práci úplne bez stresu.
Takže ak sa niekomu toto podarí doržať, rád sa s ním pobavím o škodlivosti CL NI alebo CL TI.
http://www.zelenejablko.sk/najvacsie-hrozby-pre-zdrave-hrube-crevo/
A tých článkov o strave je na nete kvantum.
Obrázok
Ronon
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Osiris » Pon 22. Feb 2016 13:06:13

Wiki je fajn zdroj,ale asi viac verim tymto - The International Agency for Research on Cancer (IARC) spadajucu pod WHO, a podla vedcov oxid titanicity je karcinogen skupiny B2. Problematicke ani tak nie je peroralne uzitie (cize ak sa zje, aj preto je aj v potravinach), ale prave jeho usadzovanie v plucnych komorkach pri inhalovani. Nezbavoval som sa pyra preto, aby som jednu skodlivu latku nahradil inou.

A aby to nevyznelo, ze som proti Ni/Ti hlavam - to vobec nie som, aj teraz mam nasadenu Ti hlavu, ale pouzivam ju na zariadeni, ktore podporuje Ti TC.
No urcite by som nikomu neodporucal pouzivat Ti/Ni na VW/VV mode, resp. na zariadeni, ktore Ni/Ti TC nepodporuje.

Ronon,
netusim, kedy si kupoval prve ego one, (Joyetech ho predstavil 06.01.2015), no podla dohladatelnych zdrojov sa nikdy nepredavalo s Ni/Ti hlavami, len s khantal 0,5/1,0 ohm. Prve ego CL Ti/Ni hlavy prisli koncom maja 2015 s evic VT...
Obrázok
eGoAIO,MegaTwist,eVicVTCm,Cuboid mini; Wismec:Presa75W/100W;eLeaf:Aster; SMOK:Guardian3,Quantum;LaudeDNA75,HcigVT75nano;SXminiML
microTFV4/Plus,TF-RTA; GV Griffin25,Tsunami,Ammit;S-CraveSupreme4ml&Lite;OBS ACE/Engin;Theorem;Kv5;Siren,Azeroth
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod endy500 » Pon 22. Feb 2016 15:59:29

Ronon píše:Bavíme sa tu o minime škodlivosti.

Bavili by sme sa keby si si 2x potiahol.
Keďže odvapuješ cca 8ml denne to už sa za minimum považovať nedá.
Skôr by som sa priklonil k Osirisovi.
Používam iba kanthal ale rád si počítam čokoľvek čo mi rozšíri obzor.
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Osiris » Pon 22. Feb 2016 23:34:40

Je to v podstate na jednotlivcovi, ze co a z coho vapuje. Kto chce nech si taha aj liquid s diacetylom naliaty do azbestoveho tanku. Len povazujem za nezodpovedne tvrdit, obzvlast zaciatocnikom, ze to je v pohode.
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Rony91 » Uto 23. Feb 2016 12:38:56

Som sice zaciatocnik ale za mna by som ti urcite poradil Eleaf iJust start +. Osobne to mam a neviem co by som vytkol. Pouzivam to ako nahradu za pyro.
Rony91
e-začiatočník
e-začiatočník

Predchádzajúci

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia