Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - aSpire Platinum / Vision Vapros Nunchaku

aSpire Platinum / Vision Vapros Nunchaku

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

aSpire Platinum / Vision Vapros Nunchaku

Poslaťod neroo » Ned 21. Feb 2016 20:24:16

Čaute, som bývalý vaper ktorý by sa rád vrátil k voňavému dymu ;)
Mal som fake Vision Spinner baterku z ebayu a dáky divný clearomizer ktorý stále tiekol takže miesto ťahania dymu som ťahal liquid do úst, no proste katastrofa stále som to rozoberal a čistil nech ide dym, nakoniec baterka zoskratovala alebo čo proste už nešla tak som prešiel naspäť k pyru.

Celý dnešný deň študujem akú e-cigu si kupit, moje požiadavky sú aby to bolo tak do 50€....
Zatiaľ sa rozhodujem :
1 - aSpire CF Sub ohm batéria 2000 mAh + aSpire Atlantis
2 - VISION Vapros Nunchaku 2000 mAh + VISION V-Spot VDC clearomizer 2,0 ml 1,5 ohm

Obrázok
Obrázok

Máte s týmito modelmi skúsenosti, respektíve nejaké ďalšie tipy na kvalitnú e-cigu čo mi nebude tiecť do úst? :) díkyyy
neroo
e-začiatočník
e-začiatočník

Partner

www.smoki.sk

Re: aSpire Platinum / Vision Vapros Nunchaku

Poslaťod 01dodob » Ned 21. Feb 2016 20:56:17

Použival som tri roky ego baterky a tiež atomizer ktorý tiekol a tiekol . Nakoniec som sa nastval a kupil pred dvoma mesiacmi ELeaf iStick 100W . Dnes mi už leží v šuflíku. Prečo ? Dostal som joyetech cuboid 150W. Ktomu mi poradili chalani tu na fore atik huricane a zrazu je tu ina skusenost s vapovanim. Moja skusenost !
Obrázok
Obrázok užívateľa
01dodob
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Ronon » Ned 21. Feb 2016 22:00:24

Oba modely čo si si vyhliadol sú už za zenitom a hlavne Aspire Atlantis nie je vhodný na inhalovanie do úst.
Ja by som Ti odporučil si priplatiť a kúpiť Joyetech eGo ONE, je veľmi dobrá na začiatok pre inhalovanie do úst a aj priamo do pľúc - teda za predpokladu, že nechceš radšej nejaký malý výkonný BoxMod, v tom prípade by som si radšej vzal Joyetech eVic VTC Mini.
Obrázok
Ronon
e-znalec
e-znalec

Poslaťod 01dodob » Ned 21. Feb 2016 22:36:58

Súhlasím s Ronon . Joyetech eVic je dobrá volba. Ak mas investovat , tak do niečoho čo ti niečo vydrží a čo nie je naozaj za zenitom .
Obrázok
Obrázok užívateľa
01dodob
e-znalec
e-znalec

Poslaťod neroo » Ned 21. Feb 2016 23:15:59

Do tej Joyetech Ego One by som išiel, práve mi ju odporučil aj známy na ktorého názor v tomto naozaj dám. Len ešte jeden problém, nejaký solídny eshop? Chcem Joyetech EGO ONE 2200 mah s 2,5ml zásobníkom, ale žiadny eshop (ani z tých čo sú tu spomínané na fóre) nemá poriadne info o kapacite baterky a náplne... Len preložené ofi info od výrobcu.. Díky
neroo
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Juloi » Ned 21. Feb 2016 23:39:35

neroo píše:Do tej Joyetech Ego One by som išiel, práve mi ju odporučil aj známy na ktorého názor v tomto naozaj dám. Len ešte jeden problém, nejaký solídny eshop? Chcem Joyetech EGO ONE 2200 mah s 2,5ml zásobníkom, ale žiadny eshop (ani z tých čo sú tu spomínané na fóre) nemá poriadne info o kapacite baterky a náplne... Len preložené ofi info od výrobcu.. Díky

A co napr. tento?
https://www.e-smokes.eu/zdravefajcenie/ ... mAh-cierna
Obrázok

VAPING je proste super.
1.) eRoll
2.) Presa TC75W VW Box + Joyetech CUBIS Atomizer
3.) Authentic Joyetech Elitar Pipe 75W VW TC Kit
Juloi
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Osiris » Pon 22. Feb 2016 0:22:35

Ak uz premyslate nad eGo ONE, tak sa oplati priplatit 3-4€ a zobrat verziu CT, alebo este lepsie VT. V tych mozete pouzivat aj Ni/Ti spiralky ( u klasickeho ONE sa pouzivat NEMOZU!), u VT su navyse 3 urovne vykonu/teploty, co ked nie hned, tak neskor urcite ocenite. Spominany obchod ma dost zle hodnotenie na heureke (co som nevedel a teraz to lutujem), su lepsi predajcovia (a za hranicami aj ovela lacnejsi, takmer o polovicu)
U nas ma dobre ceny aj hodnotenie http://wellnesssmoke.eu
Naposledy upravil Osiris dňa Pon 22. Feb 2016 0:32:49, celkovo upravené 1
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod vrana40 » Pon 22. Feb 2016 0:47:49

[url]http://
http://www.vapor.sk/vapor/eshop/10-1-JOYETECH-
prislusenstvo/0/5/2195-Sada-Joyetech-eGo-
One-VT-2300mAh> [/url]

[url]http://www.ego-cigarety.sk/Joyetech-eGo-
ONE-VT-2300mAh-black-d18.htm[url]

vzdavam to, nejde my vlozit link tažky vikend :D

@osiris wellness je ok,bral som od nich pred pol rokom ale trochu ma naštvali s dostupnostou tovaru
lebo polovicu veci maju na objednavku a pritom uvadzaju skladom.Ale prežil som,len som o tom nevedel a hlavne ked človek rýchlo potrebuje
Pioneer4You IPV Mini 30W a SubTank NANO = hrozná zábava, zhúlení non-stop
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Ronon » Pon 22. Feb 2016 9:22:27

Ak uz premyslate nad eGo ONE, tak sa oplati priplatit 3-4€ a zobrat verziu CT, alebo este lepsie VT. V tych mozete pouzivat aj Ni/Ti spiralky ( u klasickeho ONE sa pouzivat NEMOZU!)

To nie je pravda, môžeš aj u klasického eGo NE používať CL NI aj CL TI, ale bodú ovládné výkonom, nie teplotou.
Obrázok
Ronon
e-znalec
e-znalec

Poslaťod vrana40 » Pon 22. Feb 2016 10:06:16

ronon neviem neviem či klasicka ego one baterka rozbehne 0,2 ni200 hlavu, neviem aky ma limit ,možno tak tu titanovku
Pioneer4You IPV Mini 30W a SubTank NANO = hrozná zábava, zhúlení non-stop
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Ďalší

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť