Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Čištění žhavící hlavy

Čištění žhavící hlavy

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Čištění žhavící hlavy

Poslaťod zoublu » Pia 11. Mar 2016 20:57:12

Ahoj,
možná teď budu vypadat jak lojza, ale zeptám se. Jde čistit origo žhavící hlavy, resp. spirálky v nich? Chápu, že suché pálení nemůžu udělat, protože pokud nějak nevydělám vatu zevnitř, tak ji dosti spálím a celý proces bude k ničemu. Jde mi o to, že mám tři týdny iJust 2 set (0,5 ohm) a většinou zhruba po třech či čtyřech dnech už mám docela dost napálenou spirálku (seškvařené černisko na ní), i když se mi zdá, že to chuť až tak razantně neproměnilo. Ale nezdá se mi, že by to tak rychle bylo normální. Asi dělám něco špatně a bude to jen z nezvyku. Každopádně se chci zeptat, jestli nějaké čištění lze provádět či nikoliv, ať nestřídám hlavy jak na běžícím pásu.
zoublu
e-začiatočník
e-začiatočník

Partner

www.smoki.sk

Re: Čištění žhavící hlavy

Poslaťod r.vrabec80 » Sob 12. Mar 2016 22:03:34

Ja ich menim kazdych 7-10 dni kym nepocitujem zmenu chuti, pravdepodobne pouzivas tmavsi liquid, nejake cistenie tychto hlav nie je velmi mozne, teda ak sa ti nechce pracne premotavat nove spiralky a menit vatu. Pokial necitis vyraznu zmenu chuti tak pouzivaj dlhsie ako tie 3-4 dni, inak na gearbeste alebo fastechu maju 5ks balenie za cenu okolo 8-9 $ to nie je take strasne len treba objednavat v predstihu. Momentalne pouzivam 0.5 hlavu uz osmi den a v pohode slape. Moja spotreba liquidu je asi 10ml denne a cca 4 hlavy mesacne snazim sa pouzivat čírejšie liquidy. 20 hlav mam este v zasobe tak som v klude a teraz si uz doobjednavam len 5ks balik mesacne

Odoslané z PAP7600DUO pomocou Tapatalku
Obrázok
Obrázok užívateľa
r.vrabec80
e-znalec
e-znalec

Poslaťod zoublu » Ned 13. Mar 2016 16:26:27

No u mě je celkově problém s tou chutí. Jsou to tři týdny co jsem přesedlal s pyra a hlavně u tabákovek je chuť po pár hodinách na ústupu po nalití liquidu i po výměně hlavy. Ale krom zmíněného ústupu chuti necítím nějakou spáleninu či nějaké jiné problémy. Jen tu napáleninu, tak se jen ptám. Liquidy střídám (vesměs tábak, ale koupil jsem berry mix, jahodu a banán) a docela jsou světlé až čiré. Každopádně hlavy už mám objednané, tak zkusím zkoumat dlouhodoběji. Děkuji za odpověď-
zoublu
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Candat65 » Str 29. Mar 2017 8:48:48

Měl jsem podobný problém, díky za info moc jsem si stím nevěděl rady.
Candat65
e-začiatočník
e-začiatočník

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť