Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Fire bird, Phoenix klon

Fire bird, Phoenix klon

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Fire bird, Phoenix klon

Poslaťod Merlin » Str 16. Mar 2016 22:40:44

Kupil som tuna na bazare fenixoidneho klona, lebo som potreboval urobit nejake experimentalne naviny a uspesnost sa uplne nedostavila ale kedze Samos recenziu nespravil, hoci firebirda predstavil, tak teda to spravim ja.
Klon nieje asi z FT, ale nepamatam si, uz mi to rico06 aj napisal, ale ja som to zabudol.
Klon je podareny.
Po malych upravach je nezatekavy.
Ma jeden maly hacik, bol by som rad, keby dakto napisal, ako sa ten zazrak vlastne plni...
Lebo ja ho neviem naplnit inak, ako tak, ze vysroubujem tank a nalejem na uroven komina od kotolne a nasroubujem hlavou dole.
Fajn, ale pol tanku je prazdny.
Mne chyba pod kapucou skratka nejaky plniaci sroub, alebo som tupy a nedoslo mi, ako sa to vlastne plni naozaj na full.
Upravy su v podstate len vymena a doplnenie tesneni na centerpine, ktory mi pretekal, na miesto povodnych, 2ks, som dal dva okruzky 2x1,5 a pod srouby, ktore drzia svorkovnicu, som dal 2x1.
Srouby som vymenil obycajne, za M2,5x6 imbus.
Zamedzil som tak drobnemu roseniu sa zakladne.
Problem, ktory som nevyriesil, je ze kontakty su precizne pozlatene, Kvalitne a uzasne, ale v kontakte z SS316, to robi na cuboide to, ze to vyhadzuje zmensujuci sa odpor pri zhaveni a odsudilo to na fungovanie v power mode alebo na mechaniku.
Atomizer ma perfektne urobene nastavovanie airflow, je tam kulisa z gulickou, takze to cvaka a nastavuje to seriu jednej diery a az po duplovane prieduchy dvoch dier. Super na cloudchasing, ale na bezne vapovanie, staci jedina tretia diera od najmensej.
Nepiska a funi pekne.
Nakoniec po experimetoch z priamozhavenou mesh a tunelom, som tam namotal klasiku, Mesh, oplet a SS spiralku 0,40mm 0,26R
Zvlada okolo 70W v power mode.
Pri TC a nastaveni limitu, staci 40W strop, huli to exkluzivne, ale odpor nieje stabilny, treba niekolko krat dotiahnut po vyzhaveni srouby.
Dalsie postrehy rad uvitam.
Najma sposob plnenia do plna.
Este raz sa chcem podakovat Rico06ovi za fajn atomizer, ktory ma vratil apon trocha do hry z BC-RB.
:vaping:
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Re: Fire bird, Phoenix klon

Poslaťod Merlin » Pon 28. Mar 2016 21:27:40

Po istom case, experimentovania a zvysovania vykonu, az na hranice mozneho, ohnivemu ftakovi, vyrazilo bok.
Je to dosledok prepnutia menu cuboida z Power modu 50W do simply modu, kde bol nastaveny vykon okolo 180W.
Prehriaty liqid vystrelil z kotolne do plastu tanku.
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod lumio » Pon 28. Mar 2016 21:47:49

Na vysoke vykony len RDA :OK
Cuboid, Castigador 1:1, Medusa, Dovpo GX-200, KBox, Firephoenix II, Fury-s, Ismoka
Velocity RDA, Mad Hatter RDA, Vector RDA, Vortice RDA,Nextgen,Asmodus RDA, X-Pure, RSBTII, VCT, RSST, T-Dux4, BCCmega
Obrázok užívateľa
lumio
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Igi BB » Pon 28. Mar 2016 22:09:52

Firebird, nerez 316L 0,4mm microcoil 3mm, R0,68 , Native Wicks, na Treeboxe TC 200°C, soft. Nacapovany Maxx blend, na paradu :OK
Obrázok
Collector
Igi BB
e-veterán
e-veterán

Poslaťod samos » Sob 02. Apr 2016 0:55:15

Merlin píše:...Dalsie postrehy rad uvitam.
Najma sposob plnenia do plna...

to je lahke, odskrutkujem vrchnu cast a cez dierky, kapatkom alebo striekackou naplnim :)
Obrázok
Obrázok
samos
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Merlin » Sob 02. Apr 2016 9:19:13

Aha, ale ja tam ziadne dierky nemam nainstalovane.
Budem ich musiet asi jedine vytvorit.
preto som sa cudoval, ako to plnit.
:vap_cig:

P.S.
Keby ste nahodou niekto objednavali nahradne sklicko z FT, alebo plexi, zviezol by som sa na objednavke.
Original sklo je drahe, na ft vyzera to sklo dobre.
Plexi som este nevidel nahradne na ft.
Dik.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod samos » Sob 02. Apr 2016 13:44:47

to bol trochu april, to je upraveny hurricane, https://www.fasttech.com/p/4240300
fire bird naozaj tie dierky nema, ale podla mna by nemal byt problem ich dorobit, ked to funguje na upravenej verzii...
sklo je samozrejme lepsie, ja som uz dokupoval, lebo povodne plexi mi vydrzali presne tyzden
Obrázok
samos
e-profesionál
e-profesionál

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia