Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Aromamizer Supreme - hladanie najlepsej chuti

Aromamizer Supreme - hladanie najlepsej chuti

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Re: Aromamizer Supreme - hladanie najlepsej chuti

Poslaťod endy500 » Ned 10. Apr 2016 20:52:54

Clapton neviem. Napchal som tam twisted z 32awg tusim.
Ale v K4 uchytavas konce pod srobiky radsej si pozri nejake video.
Preto som sa pytal na skusenosti. Ja osobne by som ti moc ķ4 nedoporucoval na zaciatok. Skor ten Squape. Ale ked si trufas tak smelo do toho. Ja ho mam druhy tyzden ale je to jednoducho legenda hodna svojho mena. Ked mas dobre spraveny setup samozrejme.

edit: dlhsie teplejsie sluky mam v kayfun lite 2 namotany na 1.2R. Ten je super lebo na FT je k nemu kopec prislusenstva ako nahradne zakladne alebo quartz kit
Naposledy upravil endy500 dňa Ned 10. Apr 2016 20:58:05, celkovo upravené 1
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-profesionál
e-profesionál

Partner

www.smoki.sk

Poslaťod patrix242 » Ned 10. Apr 2016 20:56:07

Metej: Kukni Smok TFV4. Ja mam mini a vychvalujem. Ma to vela hlav, dokonca aj uchylnosti ako 4.. Bola k tomu rba hlava na dve clapton spiraly a teraz som dokupil klasicku rba na jednu spiralu. Ked zavries vies tahat do ust, ked otvoris tak pluca. Ja tak taham odkedy som ju kupil. Ma 4,5 objem. Plnenie zhora, iba odklopis vrxhnu cast s driptipom a dolejes. Akurat to ma dost nelku spotrebu.. ;-)

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
patrix242
e-znalec
e-znalec

Poslaťod endy500 » Ned 10. Apr 2016 21:01:02

Ten klon co si dal je OK.
V pohode su aj tobbeco a infinite.
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod metej » Ned 10. Apr 2016 21:14:01

Od Smoku mam TCT akurat tak. Neviem TFV4 (mozno sa mylim) mi pride ako cesta ktorou som sa uberal no nebola spravna. Aspon pre mna.
Idem po K4 :dhd:
A nech ma kludne potrapi, cim viacej sa s tym musim hrajkat tym viacej ma to bavi :NG
Dakujem chalani za vas cas a rady, velmi ste mi pomohli :-) ked pride a nieco na nom postavim, dam vediet ako to dopadlo :vap_cig:
metej
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod metej » Pia 22. Apr 2016 16:10:03

28 ga kanthal single coil na 2.5 mm na novom Kayfune 4. Totalne ziadna chut :cry: rada odbornika co som zase dogabal? :lol:
metej
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod allartvideo » Pia 22. Apr 2016 18:12:49

na koľko si to namotal a koľkými W to kŕmiš?
Genesis by ivant, Kraken, Pulse G, Steamboy, Origen V2 Mk II,Subtank,EK, Kayfun Lite+3.1,Lemo Drop,
Vamo V6, Dos Equis, Tree Of Life, Nemesis, Mimoň by ivant, Smok X Pro, Koopor mini, Cuboid 150W.
Obrázok užívateľa
allartvideo
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod metej » Pia 22. Apr 2016 18:36:58

Druhy pokus tam mam 6 otociek pri 14 watoch, 1.2 odpor, 28 ga na 2.5mm. Len jednu spiralu s medzerami tam mam.
Vobec nechapem ten system juice control. Ked ho zavriem tak to cele odskoci od ringu kde su airholes a vznikne tam mala medzera. Predpokladam ze vo vnutri pruzina to cele odtlaca. Ale ked ho otvorim tak pri miernom potiahnuti tam mam znovu tu medzeru odkial mi mierne tecie liquid. Nechapem absolutne. Potom skrz tej medzeri mi skace odpor ako divy plus sem tam mi to hlasi check atomizer. Ked mam plne otvoreny juice control nemalo by to pekne drzat cele pokope?
metej
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod allartvideo » Pia 22. Apr 2016 18:54:59

Setup by mal byť OK, aj výkon, ale K4, hlavne u klonov je zradný. Ja som mal K4, ale musel som ho dať na ND, lebo tiekol a nepodarilo sa ho rozchodiť, proste to netesnilo tak ako by malo.
Genesis by ivant, Kraken, Pulse G, Steamboy, Origen V2 Mk II,Subtank,EK, Kayfun Lite+3.1,Lemo Drop,
Vamo V6, Dos Equis, Tree Of Life, Nemesis, Mimoň by ivant, Smok X Pro, Koopor mini, Cuboid 150W.
Obrázok užívateľa
allartvideo
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod metej » Pia 22. Apr 2016 19:20:01

Neviem mozno postupom casu mu pridem na chut ale aktualne som xxxx tank este nevidel :-) kayfun mini V3 vyzera tak ze ho navrhoval niekto s rozumom ale tato K4. No ja neviem :-) a taaak som sa nanho tesil :-/
metej
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod metej » Pia 22. Apr 2016 19:52:47

Obrázok
Toto nechapem ze ked imbusakom zdvihnem ring s otvormi na vzduch tak pod nim vznikne mala medzera z kadial mi to tecie. To sa tak da odchlipit na vsetkych kayfunoch? A to medzeru tam viem jemnym tlakom dostat ci mam juice control otvoreny alebo zavrety. A to cele mi robi starosti aj s odporom.
Napr akurat zistujem ze ani 510 pin mi nejde odkrutit proste sa len toci dookola, potom kukam z druhej strany a tam to vyzera ako nit. Nechapem zase raz
metej
e-začiatočník
e-začiatočník

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť