Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Opäť Vaperom ?.?

Opäť Vaperom ?.?

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Re: Opäť Vaperom ?.?

Poslaťod Osiris » Pia 15. Apr 2016 19:56:11

Ja tiez doporucujem eGo AIO. Nahradne hlavy stoja do 1,5€, vydrzia 2-3 tyzdne v pohode, takze motanie fat nie je kvoli uspore nutne. Ovela viac sa da usetrit na miesani vlastnych liquidov, co je ovela jednoducsie, ako motanie. Ak zvladnes spravit vodu so sirupom, tak zvladnes aj vlastny liquid...
Obrázok
eGoAIO,MegaTwist,eVicVTCm,Cuboid mini; Wismec:Presa75W/100W;eLeaf:Aster; SMOK:Guardian3,Quantum;LaudeDNA75,HcigVT75nano;SXminiML
microTFV4/Plus,TF-RTA; GV Griffin25,Tsunami,Ammit;S-CraveSupreme4ml&Lite;OBS ACE/Engin;Theorem;Kv5;Siren,Azeroth
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Partner

Vaping Portál

Poslaťod Kukoo » Pia 15. Apr 2016 20:00:28

r.vrabec80 píše:No čo som ti sem hodil ja to AIO je kompletný stroj aj s tankom v jednom kuse, podľa návodu tam naskrutkujes zhaviacu hlavu ktorú pred tým zakapeš liquidom ako som už pisal a ides. Horné veko vieš krútiť a nastaviť si odpor vzduchu aký ti vyhovuje. Ak chceš klasicky slukovat privres viac ak chceš ťahať rovno do pľúc uvolnis, v praxi hneď pochopis , to horné veko s naustkom keď pritlačiš a zároveň točiš tak to otvoris a keď len točiš bez zatlačenie tak nastavuje prúd vzduchu.
Čo sa motania týka, hmm podľa mňa ak sa chceš najprv s vapingom zžiť tak tento strojček je na to parádny k tomu hlavy s 0.6 ohm odporom. Priskrtis vzduch a v pohodicke si bafkas. Podľa mňa na motanie sú skôr vhodnejšie stroje s nastaviteľným výkonom . aby si si upravil výkon podľa toho aký odpor spiralky si namotas.
Ale ak tak tam časom prídeš.
Na tvojom mieste by som motanie zatiaľ neriešil. Ja osobne som na motanie tiez neni a už vapujem 6 rokov.
Ak budes chcieť kupovat hlavy za lepšie peniaze dam ti link a inštruktáž.

A hlava vydrží no záleží koľko odvapujes a či liquid bude bezfarebný alebo tmavší ale cca 2 týždne určite ale tebe podľa mňa aj viac.

Odoslané z PAP7600DUO pomocou Tapatalku

Tak ako som pisal na zaciatku, kedysi som to skusal a vsetko bolo s tej kategorie lacnejsich, preto by som chcel do toho ist este raz ,naplno a zainvestovat...tak urcite by som bol rad ak mi poradi niekto :D
za tych 6 rokov uz isto vies co je ok a co nie vedel by si mi poradit na zaciatok nejaku lepsiu vybavu s ktorej si aj dobre pobafkam ? :D A mozes poslat link aj instruktaz , budem rad.
Kukoo
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Kukoo » Pia 15. Apr 2016 20:05:38

Osiris píše:Ja tiez doporucujem eGo AIO. Nahradne hlavy stoja do 1,5€, vydrzia 2-3 tyzdne v pohode, takze motanie fat nie je kvoli uspore nutne. Ovela viac sa da usetrit na miesani vlastnych liquidov, co je ovela jednoducsie, ako motanie. Ak zvladnes spravit vodu so sirupom, tak zvladnes aj vlastny liquid...

No hej to zvladnem :D
Ako sa da nemiesat taky vlastny liquid ? :)
Kukoo
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Osiris » Pia 15. Apr 2016 20:35:50

Kupis si bazu - to je zaklad uz aj s nikotinom, na vyber mas rozne pomery PG/VG. Na zaciatok skus 70PG/30VG, alebo 50/50. Potom si vyberies prichut(e), z mnohych su aj vzorky, nakvapkas do bazy, zamiesas, nechat par dni vyzriet, a voila, mas vlastny liquid. Ak sa bude zdat vela chute, doriedis cistou bazou, ak malo, dokvapkas prichut...

Cenovo to je do 5€ za 100ml bazy 6mg nic. Aroma 2-7€ 10ml, vzorka 1,5-2ml do 1€. Budes este potrebovat flasticky, 5ks 10ml aj s kvapkatkom za cca 1,5€
Obrázok
eGoAIO,MegaTwist,eVicVTCm,Cuboid mini; Wismec:Presa75W/100W;eLeaf:Aster; SMOK:Guardian3,Quantum;LaudeDNA75,HcigVT75nano;SXminiML
microTFV4/Plus,TF-RTA; GV Griffin25,Tsunami,Ammit;S-CraveSupreme4ml&Lite;OBS ACE/Engin;Theorem;Kv5;Siren,Azeroth
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod allartvideo » Pia 15. Apr 2016 20:41:10

prečo 6 mg/ml ? Fajčiar s jednou krabkou denne je 6-ka málo, či nie?
Obrázok užívateľa
allartvideo
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Osiris » Pia 15. Apr 2016 20:46:40

6ku si kupujem ja, preto viem, co stoji :D Na krabku denne aspon 12-15, ta moze stat tak 7-8€
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod jozka » Pon 06. Jún 2016 17:26:01

myslím, že největší zábava je právě zkoušet různé e-cigarety, nové příchutě a tak. Takže jestli hlavně pro zábavu, tak bych si asi založil i vlastní youtube nebo blog a tam recenzoval e-cigarety. :-) Budeš si je moci všechny vyzkoušet!
jozka
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Pon 06. Jún 2016 18:49:07

@jozka:
Pre zabavu by som s tym nezacinal vobec. Zbytocne vyhadzovat lowe... jedine ak mas sponzora.
Na YT nezacnes len tak zarabat. Ak nefajcis, ani nezacinat vapovat. Vaping je cesta ako obmedzit a skoncovat s Pyrom.
MODy: LostVape SKAR; HCigar VT75; Fuchai 213+; EhPro 101; IPV5 200W; SMY 75W mini; iStick Pico 75W; Invader 50W
Atiky: Kayfun mini V3+/V4/V5; Taifun GT3/GT3 mini; OBS Crius+; Merlin RTA; Hurricane V1; Pico RTA; Cthulhu V3; Mad Hatter V2
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-profesionál
e-profesionál

Predchádzajúci

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia