Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Eleaf iStick Pico TC 75W

Eleaf iStick Pico TC 75W

GRIPY a všetko okolo nich.

Moderátori: DeMaio, pe.stefpo, Beastik, Welchi

Re: Eleaf iStick Pico TC 75W

Poslaťod endy500 » Štv 09. Feb 2017 20:00:42

$4.23? Tak to by som asi zobral 20ks. Ale aj $43,23 je unosna suma.
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Poor man's DNA
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Partner

www.smoki.sk

Poslaťod Merlin » Pon 13. Feb 2017 17:26:46

Ma z vas dachto istic pico mega? Ale tak nejak dlhsie a aj to pouziva.
Da sa tam aplikovat aj polarna liska?
Funguje to rovnako dobre, alebo lepsie, ako maly istick?
Dik
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Merlin » Uto 14. Feb 2017 0:35:19

Vdaka, oskusam, ked ho opravim a dam dokopy.
Mam take aftervianoce.
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod kylen » Pon 06. Mar 2017 22:11:34

dnes som kupil grip pico
je malicky :) krasa
svihol som tam sony vtc5 a po ceste v aute som to nabil a bafkal
mam na tom stary protank3, ale ten rozdiel oproti ego baterke je neskutocny, zatial som na 1.8 ohmovej hlave a 8 watov mi prislo ok
moj prvy grip , mam ho od obeda a uz ho milujem
kylen
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Beastik » Uto 07. Mar 2017 0:02:34

Tak som rad, ze si spokojny s Pico... Da viac "stavy" do Protanku3. A ked das hlavu s nizsim odporom ziskas trochu viac pary a myslim, ze sa podari vyradit pyro ntrvalo
Drzim palec. Pare zdar.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Merlin » Uto 07. Mar 2017 10:29:10

Pico je mala potvora, ktora dokaze vsetko, co plnohodnotne vatsie a ine gripy.
Ma svoje muchy, jedna z nich je prave ten konektor usb, lebo ak to padne na pripojeny konektor, napriklad v aute, je koniec zabavy.
Konektor je poctivy a letovany systemom "cez diery" co ho robi velmi pevnym, ziadne SMD, avsak ak sa ulomi, velmi tazko sa zhana a este komplikovanejsie meni.
No napriek tomu aj keby sa ten grip uplne odjebabral, stoji cca 25USD, co je menej, ako ego baterka, pred par rokmi.
Takze ked sa to znici nieje to skoda.
Lepsie je, nabijat baterku externe, cyklovat dva kusy v nabijacke a ten konektor nechat ako nudzovku, alebo na flash.

Ak niekto vie nahodou poradit, kde zohnat nejaku zaslepku silikonovu, alebo daco podobne na ajfoun, sem stym.
Ja som prasa, pouzivam to v silikonovej sprcke a konektor mam prelepeny kuskom kaptonovej pasky, aby sa tam nezbierala vackova spina.
Skusal som adapter magneticky, ale nesedi tam moc idealne.

Mam to v stalom behu asi rok a som spokojny, vlacim to vo vacku, ako klokan mlade a ani o tom neviem.
Pico mega je tiez fajn, ale je uz trocha vatsi, tazi vo vacku.
Je to podla mna nedoceneny grip.
Funguje bezvadne aj bez polarnej lisky, proste z konvencnym firmware, pre kohokolvek je to top.
Pre hlbavych a experintu chtivych, stale poskytuje kopu skrytych moznosi.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod 01dodob » Uto 07. Mar 2017 10:52:51

Súhlas !Pico je naozaj super vecicka na kazdy den. Mam doma este Cuboida , ale priznam sa malokedy ho chytim do ruky. Pico je lahsie a funguje za ten rok super. Dokonca ani ta cierna farba -na rozdiel od Cuba- z neho nelezie dolu. Ked sa bude porucat do vaperskeho neba , mam nahradnu elelkroniku a bude vybavené. :lol:
Obrázok
Obrázok užívateľa
01dodob
e-znalec
e-znalec

Poslaťod elpeco » Uto 07. Mar 2017 12:23:18

Prave dnes su to 4 tyzdne, co som si obstaral pokusne-startovacie Ego AIO Pro C a cuduj sa svet po viac ako 30rokoch/cca 20 cig denne mam uz skoro mesiac stale prazdny popolnik a pyro je definitivne prec. AIO mi uz rozhodne nestacilo a tak dnes dorazil moj prvy mod - Pico75 kupene cez tunajsiu bazar sekciu. Za par hodin dojde na prve hranie sa s novym drobcekom Cubis Pro (mam AIO hlavy ktore vyuzijem) a neskor ked/ak dorazia objednane Kayfun5 a dalsie Pico z HongKongu to bude uplne tip-top.
Ako sa nazyva vapovanie s Picom ... zeby Picovanie? :D
elpeco
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod kylen » Uto 07. Mar 2017 15:01:35

nevapuj s picom - nepicuj ?
mal by som dotaz , z toho protanku 3 obcas zide par kvapiek na pico , staci to vyutierat vreckovkou ?
nerad by som pico otvaral, kym to je v zaruke
mam sa niecoho obavat ked sa tam dostane liquid ?
egobaterka to znasala dobre , vzdy som ju poutieral a nic sa nedialo , ale k novemu milaskovi by som bol rad setrnejsi
nemoze sa to dostat az ku baterke a nejak to poskodit ? (nikdy mi tolko stavy nevytieklo, vzdy len par kvapiek, ale som zvedavy)
kylen
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Beastik » Uto 07. Mar 2017 15:37:36

mne uz par atikov vytieklo na Pico a slape stale... (mam ho cez FT) cize zaruka je daaavno prec. Pri tej cene to neriesim.
Povacsine len slzili (kondenz) tomu sa nikdy nevyhnes, Protank4 tiez vedel slzit a aj ked bola hotova hlava ta slzila, ak stal tyzden. Len pri plneni treba uzatvarat liqiod ak mas taku moznost. Ja obcas na to zabudnem. :shock: :o Len pekne vyutieram a bafam...

Kondenz sa mi tvori najviac ak prefuknem atik naopak... vtedy sa horuca para stretne s kovovom na AF a tam sa skondenzuje. Niektore atiky sa vedia pekne "postat" takymto sposobom.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

PredchádzajúciĎalší

Späť na GRIPY

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia