Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Eleaf iStick Pico TC 75W

Eleaf iStick Pico TC 75W

GRIPY a všetko okolo nich.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Eleaf iStick Pico TC 75W

Poslaťod biknik » Str 20. Apr 2016 17:10:40

Na trpaslíčka Eleaf iStick Pico TC 75W nás pár i díky dobrým referencím vaperských kolegů, nedočkavě čekalo a myslím, že čekání se vyplatilo.
Eleaf iStick Pico TC 75W lze pořídit v sadě s Atomizerem MELO III ve verzi s 2 ml objemem pro e-liquid a nověji třeba pro ty, kdo mají dostatek svých osvědčených atomizérů i jako samostatný grip. Ten jsem i pořídil a atomizer MELO III proto nebude součástí mého popisu.

Eleaf iStick Pico má rozměry: 70,5mm x 45mm x 23mm
Nastavitelný výkon: 1 W - 75 W
Nastavitelnou teplotu: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/Bypass/TC(Ni,Ti,SS,TCR-M1,M2,M3)
Podporovaný odpor: 0,05Ω - 1,5Ω pro teplotní režimy
0,1 Ω - 3,5 Ω pro VW a Bypass
Pracuje s baterií: 18650
Má nerezový 510 závit s odpruženým středovým kontaktem
Samotný mod váží 88g a s baterií 133g

Podporované režimy VW/Bypass/TC(Ni,Ti,SS,TCR-M1, M2, M3) v podstatě po našem znamená: Režim nastavování výkonu ve Wattech (Wattage), režim vapování bez regulace s prostým využitím napětí baterie (Bypass), režimy teplotní kontroly (TC - Temperature) s využitím niklové, titanové či nerezové spirálky (zde Temperature - Ni, Ti, SS), režim s možností nastavení si teplotního koeficientu odporu různých materiálů využívaných pro TC a vaping (TCR) s možností jeho uložení a následném vyvolání podle zvoleného režimu (Temperature - M1, M2, M3).

Přidám pár fotek a časem i ještě třeba nějakou zkušenost z provozu a popis některých funkcí, ovládání, až víc ukáže čas. V podstatě ale budu muset dost hledat, abych mu mohl i něco věcně vytknout, neobjeví-li se něco a pominu-li, že třeba může být pro někoho až neprakticky malý, ale to by bylo jako kdybych si koupil zelené auto a pak mu vytýkal, že je zelené. V podstatě zatím super, určitě ať chci nebo nechci tak nadšení asi neskryji a ten pokrok v těch gripech, co jsme mohli pořídit před rokem, před půl rokem.. a za jakou cenu a s jakou funkčností.. a co v současnosti. Opravdu i pro to, že mě to zajímá nadšen jsem. Nějaké pidi rozdíly prakticky v režimu "Temperature-SS", pro většinu asi v praxi nezaznamenatelné tu oproti těm populárním funkčním gripům od Joyetech jsou, ale to člověk musí fakt chtít vypozorovat, bez vlivu na dobrou funkčnost a celkově je to moc dobré a funkční. Aspoň v těch režimech co jsem zkoušel ("Temperature-SS" a "Wattage"). Zpracování a kvalita je také slušná, jsem na to hodně citlivej a všímavej jako zaměstnanec v přesném strojním oboru a s přihlédnutím i k ceně.. v podstatě není co vytknout, je to pěkně udělané. Samozřejmě roli bude hrát i životnost různých částí a jak mu to dobré dlouho vydrží. To je vždycky ve hvězdách.
Svou velikostí nebo spíš malostí je mi grip spíš příjemný, nemám pocit, že by byl až tak prťavý, že by mi to způsobovalo problémy při tom používání a na tahání po kapsách apod. fajnová věcička. Nezvyklá jsou na mne tlačítka uspod gripu, ale ne problematická.
Zprvu jsem grip vyzkoušel s Kayfun Mini V3, kde se mi díky možnosti regulovat přístup liquidu nejlépe zkouší TC a zatím musím potvrdit jeho slušnou funkčnost v režimu TC-SS (Temperature-SS) a TCR. Namotáno nerezovým odporovým drátem 316L, funguje dobře i pouhým přepnutím do režimu "Temperature SS" a ještě precizněji v režimu TCR při nastavení jak jsem zvyknutý pro tento můj drát "TCR" 0095, které mám uloženo v paměti "M1". Ovládání snadné, měl jsem to nastavené raz dva. Vyzkoušel jsem i další atomizery, co tu mám osazené nerezovým odporovým drátem pro funkci teplotní kontroly a fajnovka. Dobře funguje i režim regulace výkonu i směrem dolů pod napětí baterie, náběh "žhavení" ve všech režimech je s minimální prodlevou, nezaznamenatelná prodleva po probuzení gripu, 510 závit slušný pořádný nerezový, možnost dobíjet přes USB, při tom vapovat. Případně možnost v budoucnu přejít na vyšší verzi Firmware, bateriové víčko pěkně "chodí" - kvalitní no a já nevim.. nebudu-li chvíli džentlmenem :D tak co víc si za ty prachy přát..

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
„The world is changed by your example, not by your opinion.“ ~Paulo Coelho
Obrázok
Obrázok užívateľa
biknik
e-znalec
e-znalec

Partner

www.smoki.sk

Re: Eleaf iStick Pico TC 75W

Poslaťod Beastik » Ned 24. Apr 2016 20:20:10

Vdaka za recenziu, vyzera to byt to prave orechove pre mna. Male s dostatocnym vykonom (nie som mrakotvorca)... :D
Hlavne, ze sa to schova do dlane, netreba k tomu extra batoh na nosenie. :vaping: Leto sa blizi...

Na Fasttech jw dobra cena len za grip.
MODy: LostVape SKAR; HCigar VT75; Fuchai 213+; EhPro 101; IPV5 200W; SMY 75W mini; iStick Pico 75W; Invader 50W
Atiky: Kayfun mini V3+/V4/V5; Taifun GT3/GT3 mini; OBS Crius+; Merlin RTA; Hurricane V1; Pico RTA; Cthulhu V3; Mad Hatter V2
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod palish » Pon 25. Apr 2016 16:22:03

Dnes mi prišiel tento prcek a poviem Vám je to krásavec hneď sa mi zapáčil. Cubis na ňom sedí dokonale. Za tie peniaze sa to oplatí.
Obrázok
Obrázok

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
EVIC VTC mini, istick pico, cubis, subtank nano, griffin.
Obrázok užívateľa
palish
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Uto 26. Apr 2016 12:03:37

Neodolal som a dnes sla moja prva obj. na FastTech. Na tento gripik a aj sleeve case.

Len vyckat kym to poslu a pride to bude cca dva tyzdne (dufam).

/Palish: ako ho hodnotis? Este sa len zoznamujes?
MODy: LostVape SKAR; HCigar VT75; Fuchai 213+; EhPro 101; IPV5 200W; SMY 75W mini; iStick Pico 75W; Invader 50W
Atiky: Kayfun mini V3+/V4/V5; Taifun GT3/GT3 mini; OBS Crius+; Merlin RTA; Hurricane V1; Pico RTA; Cthulhu V3; Mad Hatter V2
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod palish » Uto 26. Apr 2016 15:29:45

Zatiaľ sa zoznamujem ale padli sme si do oka. Musel som si zvyknúť na iné ovládanie menu ale pohodicka

EVIC VTC mini, istick pico, cubis, subtank nano, griffin.
Obrázok užívateľa
palish
e-znalec
e-znalec

Poslaťod grezmen » Štv 28. Apr 2016 20:44:22

moj robi niekolko krat za den ked dlhsie nepotiahnem ze prvy potah nezhavi ale vypise ze device is too hot aj ked je studeny druhy stisk hned kuri.. ale to snad opravia v dalsom fw.
dalsia vec namotal som troska viac ss a odpor bol 1,4 ohm a aspon v mojom manuali z cr bolo pisane do 1,5 ohm ss tc rezim ale skorej si myslim ze to bude do 1 ohm dalej som to neriesil lebo som nanom ss vlastne skusal prvy krat a uz sa mi nechcelo znova motat kedze som sa ponahl. inak som ziadnu chybu neobjavil fajn masinka.
a objednal som ho s dvoma efest 40a 2600mah a len som cumel kolko drzia ale aj kolko sa nabijaju oproti vtc4

Obrázok NR BUNKA
Obrázok užívateľa
grezmen
e-odborník
e-odborník

Poslaťod roberto7 » Štv 28. Apr 2016 21:23:08

@Grezmen
Ono to nie je len napísané, ale skutočne berie do 1,5 ohmu v TC režime s nerezom.
Taifun GT II+GS II,Steamboy 2.0,Steamboy 2.3,A.M.R.,Sat 22,Rose v2,Nextgen,Nextiny,Nextasis,Squape X,GEM clone,VTwo Mini,SMY DNA75,Hotcig DX75,Sigelei Fuchai 213+Vortex,Mod 101,Asmodus Minikin v2,Dicodes no.6,Dani Extreme 3,Yihi SX350J v2
roberto7
e-odborník
e-odborník

Poslaťod grezmen » Štv 28. Apr 2016 21:25:59

no tak mne orepinalo pri 1,42 ohm do ww .. teraz som namotal ss do ecr a ukazovala 0,5 ohm vypalil som ju co sa asi nema a hned mala 0,99 . ale jasne ze som to uz dalej neriesil cez ss mod a nastavil som si na m1 tcr 65 a na 30w 230c to ide paradne takze naco spekulovat s premotavanim ci neprepalovanim ked si to aj tak viem vyladit na tcrku a radsej cievku vypalim aj sa tak pekne precisti a mozem chutnejsie hulit cistu bazu pri kazdej vymene vaty :) spokojnost

Obrázok NR BUNKA
Obrázok užívateľa
grezmen
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Ronon » Sob 30. Apr 2016 10:04:56

Poterbujem poradiť prosím:
Mám nasravené TC SS a Waty sú nastavené na 75W. Ako znížim Waty na 30 W v režime TC SS?

Edit: som ale blbý, veď je to písané v návode, stačilo si to len vyhľadať.
Obrázok
Ronon
e-znalec
e-znalec

Poslaťod grezmen » Sob 30. Apr 2016 10:06:05

ako vsade 4 kliky na power

Obrázok NR BUNKA
Obrázok užívateľa
grezmen
e-odborník
e-odborník

Ďalší

Späť na GRIPY

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia