Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - MTL - NAJLEPSIE NADOBICKO nazory

MTL - NAJLEPSIE NADOBICKO nazory

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: MTL - NAJLEPSIE NADOBICKO nazory

Poslaťod Merlin » Štv 04. Jan 2018 19:59:23

Mam otazku, ma niekto skusenosti z Digiflavor Espresso 22 SUB Ohm?
Ako sa javi tento atomizer v praxi?
Je to taka komercna nahrada, za genesis, typu nextgen.
Sice je to na vate, ale iste genericke podobnosti tam su..
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Jesen » Štv 04. Jan 2018 23:00:32

Nemám ho, ale nie je to moc úspešný atik a hlavne nie rta, len na hotové hlavy. Podľa mňa ruky preč, su tu desiatky lepších adeptov
Obrázok

Kanger Subox Mini + Subtank Mini RBA,
SMPL mod klon + Pico RTA klon, Kayfun Lite Plus v2
Eleaf Istick 100w TC + SMOK TFV4, OBS ENGINE mini, Goblin mini v2
Eleaf Istick Pico 75w + GUS Phenomenon klon, Kayfun v3 mini klon
RDA: Stillare, Stumpy
Jesen
e-odborník
e-odborník

Poslaťod samos » Uto 09. Jan 2018 15:13:13

Jesen píše:...ruky preč, su tu desiatky lepších adeptov...

hh, vtipalek ;)
samos
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Jesen » Uto 09. Jan 2018 16:39:23

Prečo? Veď sú v ponuke stovky iných rta, kdezto tento je len na hotové hlavy, co si nemyslím o Merlinovi, že by do toho išiel, odchovanec na genesis a podobne. Ci sme sa len zle pochopili?
Obrázok

Kanger Subox Mini + Subtank Mini RBA,
SMPL mod klon + Pico RTA klon, Kayfun Lite Plus v2
Eleaf Istick 100w TC + SMOK TFV4, OBS ENGINE mini, Goblin mini v2
Eleaf Istick Pico 75w + GUS Phenomenon klon, Kayfun v3 mini klon
RDA: Stillare, Stumpy
Jesen
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Osiris » Uto 09. Jan 2018 17:58:41

Espresso ma nejaku moznost osadenia vlastnych spiralok, ale to je take riesenie ako RBA hlava do Cubisu...
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Merlin » Uto 09. Jan 2018 18:14:05

Ja to nechcem pre seba, pytam sa pre to, ci nahodou stym nema dachto skusenosti.
Mne sa paci, ze to ma cievku hore, sanie z hora, podobne ako Nextgen a pod.
Ale nahradne spiraly som nikde nevidel, takze je to asi pase.
Ze sa v tom da vymenit vata, je podla mna fajn. Horsie je, ak sa odporuca spirala.
Uvidime casom, mozno niekto poda podrobnejsiu spravu.
Vdaka za nazor, ja som tak nekomercne bastliarsky zamerany, ze nemam tucha, co je dnes vlastne dobre a co sa nosi, ak sa nosi.
Vsimol som si akorat cloudchasing, ze frci na uliciach, ale to je asi vsetko..
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Jozef Griger » Str 28. Mar 2018 23:56:59

Ja mám Istick Pico a Atomizer Siren 22 na MTL to stačí v pohode motám zatiaľ kantal 28 priemer 2,5 mm a počet závitov 7
Dymivosť veľmi dobrá na MTL pri 9W a chuť taktiež :lol: :vap_cig:
Jozef Griger
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod iso3001 » Pia 25. Máj 2018 13:57:23

poradite mi prosim, aky tank s fabrickymi hlavami na MTL? uplne ze zacinam, zatial som nevyhulil ani jednu celu 10ml lahvinku fabrickeho liquidu, takze majte strpenie so zaciatocnikom :smok3:

- mam grip AL85, tank Nautilus 2, toto som kupil ako prve, ked som cakal, nez z ciny dojde to nizsie :o
- druhy (vsade pisali "treba dva gripy") som si zaobstaral pico TC 75W v kite s Melo 3, chyba zaciatocnika :roll:

to prve je parada, to druhe cisty pruser, teda najma ten tank (o gripoch sa mozme bavit, viem, ze smok je povazovany za fancy brand, ale prevedenie oproti tomu pico o triedu lepsie, nie je ale podstatne mmntalne) - ten Melo 3 tank mi pripada, ze ma obrovske diery na vzduch a mozno je tam aj iny problem, v kazdom pripade mi vobec nesadol. ak na to pico nasadim Nautilus, tak je vsetko ok.

kedze som pochopil, ze mat len jeden pouzitelny tank je dlhodobo asi blbost, tak by som chcel kupit este nejaky, pre MTL, s tovarenskymi hlavami. ano, uz mam nastudovane, ze treba motat a tak, ale vsetko ma svoj cas, najskor chcem vychytat liquidy a vobec techniku hulenia na tovarenskych hlavach a nasledne sa posunut dalej :roll: takze otazka znie, ci je nieco v ponuke vyrazne lepsie, ako ten Nautilus 2, alebo nespekulovat, a aj kvoli kompatibilite a hlavam kupit rovnaky? alebo je mozny nejaky medzikrok, ze kupit motaciu hlavu (Cthulu Hastur?) a kupovat predmotane spiralky?

co sa hlav tyka, je nejaky servisny interval, kedy to treba menit, alebo je to cisto len o chuti, ze to ucitim? mam dojem, ze po ~tyzdni citim menej chuti, ako na zaciatku, hulim asi tyzden ~200 puffs / den, joetech daf, 6mg, vo vnutri hlavy nevidim nejake farebne zmeny na tom sitku :geek:

dakujem za akukolvek radu :ugeek:
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Pia 25. Máj 2018 14:33:52

MTL tovarne hlavy jedine ten Nautilus2/X, alebo este taka lahka verzia je Exceed Atty od Joyetechu (pouzivane hlavy ako AIO ECO).
MTL atikov na tovarne hlavy je velmi malo... to ako ihlu v kopke sena. Moja rada je, zacat cim skor motat, spiralku sa daju kupit hotove, vata tiez nejaka pinzetka, trn a cvkacky ... a chut motat... :) :) :)
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod eisy8 » Pia 25. Máj 2018 15:23:44

Pri miesani to bude ine pokial budes sam motat a ine s tov. hlavami. Aky build urobis, taka chut bude. V podstate, kazdy detail na spiralke a vate bude mat vplyv na chut. Takze ak chces testovat, hladat liquid, tak asi najrozumnejsie bude motat si sam… Vatu vyhodis, das druhu a skusas dalej. V tovarenskej hlave bude problem s testovanim, koli pachuti, co tam ostane z predchadzajuceho liquidu…
Smok Procolor
Eleaf Invoke
Eleaf PICO 21700
iJoy EXO RTA
GeekVape Ammit 25 RTA
Fumytech Windforce RTA
Hellvape Dead Rabbit RDA
eisy8
e-pokročilý
e-pokročilý

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť