Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - KANGERTECH EVOD PRO starter kit

KANGERTECH EVOD PRO starter kit

Debata a Vaše recenzie o konkrétnych modeloch e cigariet.

Moderátori: DeMaio, pe.stefpo, Beastik, Welchi

KANGERTECH EVOD PRO starter kit

Poslaťod Beastik » Štv 19. Máj 2016 19:09:03

Dnes som nasiel pre-order na tento All-in-one cigaretu:
http://www.kangeronline.com/products/kanger-evod-pro-starter-kit?variant=17811303173
Obrázok
Je top fill 4ml a na 18650 batteriu.
Parametre:
Tank diameter: 22mm
Length: 125 mm
Juice capacity: 4 ml
Battery: single 18650 cell with at least 20A discharge (NOT included)
Charging: Micro USB port/DC5V/1000mA
CLOCC coil: 0.15ohm to 2.5ohm

Design vcelku pekny, podobne s eGo-AIO.
https://m.fasttech.com/p/4871302
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Partner

www.smoki.sk

Re: KANGERTECH EVOD PRO starter kit

Poslaťod sorcerer » Štv 19. Máj 2016 19:18:33

tiez mi to padlo do oka. velky objem a vymenitelny clanok robia z tohto velmi zaujimavu zalezitost pre ludi, ktori sa nechcu velmi hrajkat s nastaveniami VW ci TC. jedinu nevyhodu vidim v pripadnom poskodeni skla, potom to cele moze ist do kosa.
Obrázok
sorcerer
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Štv 19. Máj 2016 20:30:38

Ja teraz mam to AIO. Bateria "len" 1500 mAh ;) a jeden kus. Cize umrie batt je po AIO.
A tank/atomizer detto. Ak sa rozbije opat KO. Toho sa obavam pri Cubise...

Aksi sa "vrece roztrhlo" s malymi a vykonnymi e-cigami, inhalatormi. AIO som odporucil/ strcil do ruky dvom ludom = spokojnost.
V EVOD PRO vidim oproti AIO vyhodu vymeny baterie... Ak sa da menit. Ziadne foto som nenasiel...
Zasobovacie diery na hlave su obrovske v porovnsni s AIO, ale podla mna vysoko uiestnene...
http://www.healthcabin.net/5pc-clocc-sus316l-coil-05ohm-for-kangertech-cltank-atomizer-p/10579.html

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod sorcerer » Štv 19. Máj 2016 22:10:14

spodne vicko je sroubovacie, clanok sa menit urcite da. momentalne frcim na kombinacii ego one mega batt + cubis, akesi 2IO a rozmyslam cim nahradim baterku, lebo pomaly odchadza. uprednostnujem male rozmery a vyssiu kapacitu, preto napr. velkostou rovnake ego one vt, ale s iba 2300 mAh nechcem. uz som bol rozhodnuty pre boxmod, ale toto AIO od kangeru mi dalo chrobaka do hlavy. kupim bateriu s kapacitou 3000 mAh a som vysmiaty. len to nesmie blbo padnut, lebo potom vysmiaty nebudem :D
tie nasavacie diery na hlavach su v porovnani s joyetech BF hlavami horsie riesenie, neda sa tank stiahnut "do sucha" ako na cubise ci AIO, kde to taha liquid zospodu, ale na to sa da zvyknut, rovnake riesenie zvolil kanger aj pri subtankoch a nikomu to nejako specialne nevadilo.
Obrázok
sorcerer
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Pia 20. Máj 2016 8:09:47

Vsimol som si ze tie hlavy su pouzivane uz na subtanku od nich, nazov si nespomeniem. :)

AIO i Cubis sa da stiahnut do sucha ale aj tak rychlo upalit hlava, mne sa to podarilo dva krat po sebe. Tahal som jak lokomotiva, ze uz aj AIO "deklik" bol horuci. Len som si neuvedomil, ze pri nakloneni sa jedna nasavacia diera "vynori" z liquidu a ide nasucho (zvyknuty na Kangera - Mega). Pri vyssom zatazeni mi nestihol dotiect liquid a olaaa spalenina sa zjavila...
Poucenie: ...ked uz koncim na AIO, liquid len ma par mm vysky, taham menej casto a davam cas vate nasat tie zbytky liquidu, mam tam 0.6 hlavy, ale asi im trosku pomozem a zvacsim tie otvory pred koncom zivotnosti az viem aky to ma efekt. Alebo mat so sebou zaloznych par ml liquidu. :) alebo aspon cistej bazy, co dolejem do kazdej chute.

Uplne naj by bol cisto len mod takyto maly na 18650 s tym ze si das na to hore co chces. :) Isto su take, ale rozmerovo by toto bolo idealne. O nieco vacsie ako je samotna bateria. Mna zaujal aj HeatVape Invider.. trosku robustnejsi=odolnost.
Obrázok
Myslim, ze s Cubisom by si ladili :) v ciernom prevedeni.

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod sorcerer » Pia 20. Máj 2016 14:00:31

hlavy na subtank su konstrukcne ine, kedze tam je privod vzduchu zospodu, ale otvory pre nasavanie liquidu su rovnako vysoko ako na tychto CLOCC hlavach. co sa tyka modov, vo velkosti baterky ego one mega nie je v ponuke nic, zatial. aspire mal nieco take v ponuke kedysi, ale bolo to bez usb nabijania, cize zase nic moc. mne osobne sa velmi paci prvy Wismec 40W 2600 mAh, lenze tiez ma zabudovanu bateriu. vyvojari sa vyhrali s dizajnom a ergonomiou, velmi pekny kusok. tak ci tak pojdem do modu, koli kompatibilite s roznymi tankami, zaujal ma napr. Lyche od Eleaf, vrchny privod vzduchu ako na Cubise ci CLTanku, ale plnit sa da bez nutnosti odsroubovania vrchnej casti, jednoducho len pootocis prstenec na odkrytie plniaceho otvoru a plnis. zatial vsak nie su hlavy pre MTL.
Obrázok
sorcerer
e-znalec
e-znalec

Poslaťod StiGo » Pia 20. Máj 2016 18:50:47

Beastik keď hľadáš mod s vymenitelnou batériou, malé rozmery, chceš si tam nasrobovat čo chceš a nejde ti o nastavovanie W alebo o TC tak mechanika je správna voľba pre teba.

Odoslané z SM-N910C pomocou Tapatalku
StiGo
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod sorcerer » Sob 21. Máj 2016 18:45:30

Obrázok
sorcerer
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Sob 21. Máj 2016 19:56:26

To Stigo:
Tak u mna je dolezita velkost modu a aj tie vychytavky elekroniky, VW ci TC.
PICO je fajn mod, dobre sa drzi a aj ovladanie i funkcie su super.

To Sorcerer:
Ten Lyche od Eleaf vyzera dobre. Nepreteka spodok aj design sa mi paci.

A to cinske forum... pekna kopia Cubisu, mixnuta s niecim...

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Konkrétne značky e-cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia