Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Začiatok. Závislosť z 3mg/ml náplne?

Začiatok. Závislosť z 3mg/ml náplne?

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: DeMaio, pe.stefpo, Beastik, Welchi

Začiatok. Závislosť z 3mg/ml náplne?

Poslaťod MERIT » Pon 23. Máj 2016 23:38:11

Zdravim. Objednal som si elektronickú cigaretu a už tento týždeň by mi mala prísť. Dnes som bol kúpiť pár liquidov (jablko,jahoda,virginia, tradičný tabak) všetko od značky liqua.
Sila je 0, 3,6,9
Chcel by som sa ale spýtať, na nikotíne závislý niesom, fajčil som skôr príležitostne, niekedy to boli 4 cigarety denne, niekedy 1 a niekedy aj mesiac žiadna. Skôr som si kupoval cigary a cigarky. Chcem sa teda spýtať, aký obsah nikotínu je pre mňa vhodný? ide mi o to ze keď som sa doteraz nato nenaučil tak by som sa ani teraz nechcel. Fajčil som skôr tak ze pri káve, na grilovacke, cez zimu takmer vôbec keďže sa mi nechcelo vychádzať na zimu takže závislosť tam je skôr na tých momentoch ako na nikotíne a nerád by som do toho spadol.
Ďalšia vec, na fľaške s liquidom je písané že zaobchádzanie iba v rukaviciach inak je to pri styku s pokožkou toxické. Ako viem ze nikotín sa vie strebat aj cez kožu ale je to naozaj až tak hrozne? To keď si niekde inde ako doma budem plniť a omylom na seba kvapnem liquid tak je zle?
Ale to som trochu odbočil, hlavne by som chcel počuť vás názor na to, či môže začať z nízkych obsahov nikotínu závislosť. Ďakujem :)
MERIT
e-začiatočník
e-začiatočník

Partner

www.smoki.sk

Re: Začiatok. Závislosť z 3mg/ml náplne?

Poslaťod Welchi » Uto 24. Máj 2016 0:02:13

Liqvidy urcite 0 -ku.
pokial budes bafkat na chut e-cigo
a aj 3mg ti moze sposobit zavislost.
Cim dlhsie a castejsie tym skor.
Tie rukavice a podobne bububu na obaloch su z dovodu leg. EU .
Inak pohoda nic sa nedeje aj ked sa pokapes liqvidom.

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod patrix242 » Uto 24. Máj 2016 2:49:26

Ale aj z 0ky mozes dostat zavislost. Nie sice na nikotine, ale ked budes pravidelne vapovat a prestanes, tak ti to proste chybat bude. To iste s cokoladou, kavou a podobne. Proste si vytvoris navyk na nieco. Tie rukavice su blbost, pri tak malej koncentracii sa nic nestane.
Pri vapovani sa ti aj v driptipe nakondenzuje a moze sa ti dostat do ust, nehovorim aj o tom, ked si ho v starych atomizeroch obcas aj srkol. A ked kuknes na youtube, tam obcas pri plneni atomizeru striekacku aj oblizne, ale to uz by som moc neodporucal.. ;-)

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
patrix242
e-znalec
e-znalec

Poslaťod _darebak_ » Uto 24. Máj 2016 12:12:58

Zavislost na nikotone neni az taka aka je zavislost na tejto cinnosti. Ci uz je to vaping abo fajcenie. Preto aj nemaju taky uspech rozne nahrazky nikotinu(tabletky, zuvacky, naplaste).
Nenahradi to proste ist niekam, strkat si cosi do pusy, cucat a vydychovat :D
.: Vedieť mlčať je ťažšie, ako hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať. :.

Obrázok
Obrázok užívateľa
_darebak_
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Beastik » Uto 24. Máj 2016 19:37:54

Suhlasim, ze neni az taka zavislost na nikotine ako su ritualy s tym spojene...
..prist do prace zapnut NB, prve cafe+ciga... dalsia rychla porada, kde inde ako pri cige... oddych od prace... pri cafe a...

Toto vsetko som nahradil "kovovou trubkou" ktoru si cucam a vyfukujem paru... nepotrebujem k tomu pyro, ale vaping musi byt...
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod jozka » Pon 06. Jún 2016 17:24:15

Určitě nulový nikotin. Nikdo to nepozná, že je to jen pára. :-)
jozka
e-začiatočník
e-začiatočník

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia