Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - BloVape (USA)

BloVape (USA)

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

BloVape (USA)

Poslaťod Osiris » Štv 26. Máj 2016 11:54:46

Nieco uz mam otestovane, tu je par postrehov.

BloVape su americke liquidy vyrobene v Los Angeles. Predavaju sa v 15ml (3,99$) a 120ml (19,99$) plastovych flastickach, aktualne s kodom "Spring" je 25% zlava, postovne je 15$. Zlozenie je 40/60 PG/VG, sila nikotinu je 0, 3, 6 a 12 mg/ml. Ja som kupoval sadu 7 vzoriek (19,99$/po zlave 15$), 6mg nic.

The Legend - tabak ochuteny karamelom a slahackou
Najprv citit jemny svetly karamel a slahacku, potom sa prejavy kvalitny tabacik. Sladkost vyhovuje, je jej tak akurat. Aj ked nie som fanusik tabakoviek, toto je liquid, ktory mi chuti a vedel by som ho vapovat aj celodenne.
7,5/10

The Savage - zrele broskyne a broskynove zele cukriky
Popis presne vystihuje chut. Je to jeden z mala broskynovych liquidov, kde chut nie je umela a velmi sa priblizuje cerstvemu ovociu. Nie je prehnane sladky, skor jemny, da sa vapovat dlhsiu dobu.
8/10

The Player - zmes arasidoveho masla a bananov
Tento liquid som povodne vnimal ako "nutne zlo", nakolko arasidovemu maslu som nikdy neprisiel na chut. No toto ma milo prekvapilo :o Aj tento liquid je jemny, nie velmi sladky, chute su perfektne vybalancovane. A opat ma dostala verna chut bananov - ziadna umelina, ale prirodzena chut.
8,5/10

Too Many Muffins - horuce cucoriedkove (boruvkove) muffinky
Dalsia podarena variacia. V izbe to vonia ako v pekarni, v papulke nebicko. Jemne, vyvazene, verne chute, nic umele ci rusive. Toto si urcite objednam vo velkom baleni.
8,5/10

The Alpha - vanilkovy krem so slahackou
"Co je psano, to je dano". Tento liquid vobec nie je zly, len mi pripada "nudny". Citit v nom aj puding, je aj kremovo-slahackovy, ton vanilky je jemny, nevtieravy. Pre mna je to idealny zaklad s ktorym by som zmiesal chutovo vyraznejsie ovocne liquidy. Ale aj samotny sa da vapovat v pohodicke aj dlhsiu dobu.
8/10

Panty Droper - jahodoy milkshake
Popularna prichut, tentokrat v tom lepsom prevedeni. Chut je krasne kremova, taka nadychana, mliecno-smotanova, nie presladena, s lahunkym nadychom zrelych zahradnych jahod.
8,5/10

The Bakery - bananovy chlebik s vlasskymi orechami
Toto je liquid, u ktoreho som vobec netusil co mam cakat. A z celej kolekcie ma prekvapil najviac. Chutou sa podoba na The Player, ale miesto horkasteho arasidoveho masla citit uzasnu chut vlasskych orechov upecenych na buchte, ktoru osviezi autenticka chut cerstvo dozretych bananov. Ziadna zlozka nedominuje, kazdej je tam tak akurat. Pre mna je to naj liquid z celej kolekcie.
9/10

Celkovo hodnotim liquidy BloVape velmi pozitivne. Su jemne, chutne, vyvazene, nie presladene. Velmi milo ma prekvapila autentickost chuti, hlavne tych ovocnych. Ani v jednej vzorke som necitil cokolvek umele, neprirodzene, rusive. Avsak ti, co cakaju exploziu chuti budu asi sklamani.
Ja osobne si takto predstavujem idealny liquid na celodenny vaping.

Poznamka:
Sice som ziadnej vzorke nedal plny pocet bodov 10/10, nakolko som uz mal aj mierne lepsie, no podstatne drahsie liquidy. Ak by som to nehodnotil celkovo, ale len v danej cenovej kategorii, tak by kazdy jeden liquid ziskal o bod viac.
Obrázok
eGoAIO,MegaTwist,eVicVTCm,Cuboid mini; Wismec:Presa75W/100W;eLeaf:Aster; SMOK:Guardian3,Quantum;LaudeDNA75,HcigVT75nano;SXminiML
microTFV4/Plus,TF-RTA; GV Griffin25,Tsunami,Ammit;S-CraveSupreme4ml&Lite;OBS ACE/Engin;Theorem;Kv5;Siren,Azeroth
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Partner

www.smoki.sk

Re: BloVape (USA)

Poslaťod jozka » Pon 06. Jún 2016 18:23:38

Ty neznám, díky za tip. Máš také zkušenosti s jinými značkami, co třeba v porovnání s klasickou třeba Linqua (jako mají třeba na http://www.gallagher.cz/e-liquidy/)? Lepší, horší? Nebo Dekang či jiný.
Jinak cena za poštovné je v pohodě, to by šlo. Nejsou problémy na celnici nějaký?
jozka
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Osiris » Pon 06. Jún 2016 19:46:31

Uprimne, mne vsetky e-liquidy ako liqua, hangsen, joyetech, teda co su takmer v kazdom krame chutia ako mekac - uspokoja, no nenadchnu... Preto si najradsej miesam vlastne, no ak mam prilezitost, kupim si/necham doniest nieco, co u nas nie je, resp. nejake drahsie premiovky.
S dodanim nebol problem, colnici mi dali pokoj. Teraz tiez cakam 3x120ml z USA, tak uvidim, co bude.
Obrázok
eGoAIO,MegaTwist,eVicVTCm,Cuboid mini; Wismec:Presa75W/100W;eLeaf:Aster; SMOK:Guardian3,Quantum;LaudeDNA75,HcigVT75nano;SXminiML
microTFV4/Plus,TF-RTA; GV Griffin25,Tsunami,Ammit;S-CraveSupreme4ml&Lite;OBS ACE/Engin;Theorem;Kv5;Siren,Azeroth
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Suffokate » Pia 06. Jan 2017 14:16:25

Momentálne na ceste vzorky všetkých luqidov 10*15ml (20usd) a liquid The Legend 120ML(9,99usd). momentálne majú akciu všetky 120ml liquidy za 9,99 takže ak bude mať niekto záujem môžme spraviť hromadnú objednávku (shipping je 21usd).
https://blovape.com/collections/cheap-e ... m-e-liquid
Obrázok
Suffokate
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod fero » Pia 06. Jan 2017 15:38:21

Ak bude hromadná objednávka,rád sa pridám
Obrázok
fero
e-znalec
e-znalec

Poslaťod budka » Pia 06. Jan 2017 16:37:40

Pridal by som sa a zobral by som sample pack.
Obrázok užívateľa
budka
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Uriel23 » Ned 08. Jan 2017 21:42:58

Tiež by som sa pridal ;)
Obrázok užívateľa
Uriel23
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod fero » Pon 09. Jan 2017 16:36:49

Tak čo chalani,zorganizuje niekto tú hromadnú objednávku?
Obrázok
fero
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Pon 09. Jan 2017 17:16:14

Hromadna objednavka je dobra v ramci EU na znizenie postovneho, mimo EU nastupuje colny urad a clenie s DPH pri zasielkach nad 20E, ak ju zachytia colnici.
Tu je velke riziko zachytenia a nasledne colne konanie (spolu s JCD) od 150E; do uvedenej hodnoty sa plati len DPH aj s postovneho.
Osiris uz dostal upozornenie colneho uradu pri zasielke z USA. Nakolko je to balenie liquidu nad 10 ml. - Mozes to PLS objasnit nenasiel som to v Tvojich prispevkoch...
MODy: LostVape SKAR; HCigar VT75; Fuchai 213+; EhPro 101; IPV5 200W; SMY 75W mini; iStick Pico 75W; Invader 50W
Atiky: Kayfun mini V3+/V4/V5; Taifun GT3/GT3 mini; OBS Crius+; Merlin RTA; Hurricane V1; Pico RTA; Cthulhu V3; Mad Hatter V2
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod endy500 » Pon 09. Jan 2017 17:44:10

Hromadna objednavka bude cca za mesiac pisal som so Suffokate a povedal ze na zaciatku februara približne.
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-profesionál
e-profesionál

Ďalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia