Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Nemesis clone + Kayfun V4 clone POMOC

Nemesis clone + Kayfun V4 clone POMOC

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: DeMaio, pe.stefpo, Beastik, Welchi

Re: Nemesis clone + Kayfun V4 clone POMOC

Poslaťod repssol » Uto 07. Jún 2016 18:04:21

Skus iny atik ci nemesis funguje.Ak nemi funguje tak atik robi problemi.SKusal si aky ma odpor setup?
Obrázok
Obrázok užívateľa
repssol
e-profesionál
e-profesionál

Partner

www.smoki.sk

Poslaťod Welchi » Uto 07. Jún 2016 18:06:29

Pisni merlinovi.. je z BA a mozno ti pomoze..
Ajked je chalan dost vytazeni..

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Splifo » Uto 07. Jún 2016 18:19:37

repssol píše:Skus iny atik ci nemesis funguje.Ak nemi funguje tak atik robi problemi.SKusal si aky ma odpor setup?

Ohmmeter nemam, bohuzial som len dnes objednal ako som pisal vyššie. A keďže som k celému setupu prišiel náhodou, tak bohužial nemám žiaden ďalší atík na ktorom by som to skúsil. Logicky mi ale príde, že jedine môže byť problém s tým atíkom, keďže na nemesise sa asi nema velmi co pokaslat... alebo sa mýlim?
Splifo
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Splifo » Uto 07. Jún 2016 18:20:52

Welchi píše:Pisni merlinovi.. je z BA a mozno ti pomoze..
Ajked je chalan dost vytazeni..

Ďakujem, skúsim.
Splifo
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod budka » Uto 07. Jún 2016 21:20:54

Splifo píše: Logicky mi ale príde, že jedine môže byť problém s tým atíkom, keďže na nemesise sa asi nema velmi co pokaslat... alebo sa mýlim?

Pokašlať ani nie ale môžeš mať na Nemesise špinavé závity ktoré zvyšujú prechodové odpory (treba ich dobre vyčistiť, všetky), rozober aj tlačítko a skontroluj či je všetko čisté a dobre osadené, lebo aj tam môže byť pes zakopaný keď sa ti hreje grip. Neviem akú baterku do Nemesisu používaš ale môže byť stará alebo mäkká keď sa hreje.
Posledná vec čo ma napadá je skrat niekde v atíku (odfoť a hoď sem tvoj setup čo si namotal) alebo medzi atíkom a gripom (odfoť aj atík odspodku kde je 510 konektor).
Obrázok
Obrázok užívateľa
budka
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Welchi » Uto 07. Jún 2016 21:31:58

Ono ten KF4 treba dobre poskladat.. povkladat spravne tie izolatory .. co zabija MECH grip je ta STRUNKA plus pinu.
Ako pise budka.. cely NEMI treba rozobrat vycistit.. prestriekat kontoxom al.WD ckom poutierat dosucha.
Pokial je zateceny konektor liqvidom/zaoxidovany/ vsetko treba dokladne vycistit a vylestit.
Ten KF skus mrknut na Youtrubku a okukat daku rozborku/ zborku .. a uvidis.. mozno najdes chybu aj sam.

Aalebo.. ja som z PK .. ked to nemas odruky mozes zbehnut kumne a kuk nato spolu.. ;)
Pis SS .. dohodneme ak mas zaujem.
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Predchádzajúci

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť