Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Nemesis clone + Kayfun V4 clone POMOC

Nemesis clone + Kayfun V4 clone POMOC

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Nemesis clone + Kayfun V4 clone POMOC

Poslaťod Splifo » Sob 04. Jún 2016 13:31:56

Zdravím,

Pred cca. 3 týždňami sa mi od známeho dostala do rúk kombinácia Nemesis modu a Kayfun V4 clone. Kamarát sa ich chcel zbaviť a keďže už dlhsie uvažujem a pokukávam po mechanických modoch a návratu k vapingu ochotne som sa ich ujal. Dostal som k tomu aj magnety a spoj na tvorbu hybridu. Všetko vraj objednávané z Ebay-u bez bateriek a nabíjacky, takže baterky: 2x Sanyo 18650 - 2600mAh a 2x Sanyo 18500 - 1600mAh aj s nabíjackou som objednal podľa rád na tomto fore z fasttech.com.
Už asi 3 deň sa to neúspešne snažím zložiť a rozbehať. Strávil som hodiny hladaním a čítaním článkov na tomto fóre, ako aj pozeraním youtube tutoriálov. Po tom všetkom už ale začínam pochybovať otom či to bude len mojimi dvoma lavými rukami. Z nemesis modu sa mi nedarí odšrubovať najužší krúžok a tým pádom je trosku problém nastaviť to na veľkosť baterky. Tiež je normálne že odpadáva a vôbec nedrží vrch nemesisu? Namotany som mal 0,4mm Kanthal - 8 kruzkov - 2mm. Ohm meter bohuzial nemam. Vyzeralo to, že všetko žhaví ako má, no akonáhle som tam dal vatu a pokvapkal likvidom - nič. Čo sa týka kayfun v4 clone - celé mi to príde nejaké strašne rozhegané, pri hocijakej manipulácií s airflow z toho nenormálne tečie likvid. Som už absolútne bezradný.

Prikladám aj link na fotky:
https://www.dropbox.com/sh/llu4v1a6wmklnfv/AAAPD2uaBP3gNfpEbY_Pdwvta?dl=0

Ďakujem za každú radu.
Splifo
e-začiatočník
e-začiatočník

Partner

www.smoki.sk

Re: Nemesis clone + Kayfun V4 clone POMOC

Poslaťod Welchi » Sob 04. Jún 2016 14:57:22

KF V4 neni stastna volba..
Problem s tecenim vidim v tesneni dakde ti to saje vzduch do tanku,proste nedrzi podtlak a tak vyteka cez kotolnu.
Vaklanie spodku..no treba to dobre poskladat co je dost osemetna zalezitost na klone.Na mechaniku by som siel skor do niecoho ineho.
Mech.mod no to je mimo mojej salky kafe..ale cim menej suciadtok tym lepsie.Namot tak max do 1R
Baterie urcite Samsung VTC 4 al.VTC5.

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Splifo » Sob 04. Jún 2016 15:31:30

No ono to pravdepodobne bude ako pises. Len čo s tým? resp. čo by si mi poradil na tu mechaniku? Keďže ak sa aj na ten kayfun vybodnem, nemesis by som rad zachoval.
Splifo
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod roberto7 » Sob 04. Jún 2016 15:52:23

Ten krátky krúžok musíš vytočiť.Skúšal si to omotať gumou? :OK V najhoršom prípade uchytiť do zveráku,ale jemne a samozrejme tiež nie na priamo.Nemesis mám a som s ním spokojný.A ohľadne toho vrchného airflow krúžku.Stačí vymeniť o krúžok za večší.
Kayfun v4?Nejaké tesnenie v háji.Urobiť skúšku tesnosti. :vap_cig:
Taifun GT II+GS II,Steamboy 2.0,Steamboy 2.3,A.M.R.,Sat 22,Rose v2,Nextgen,Nextiny,Nextasis,Squape X,GEM clone,,Evic VTC mini,VTwo Mini,SMY DNA75,Hotcig DX75,Sigelei Fuchai 213+Vortex mod,Dicodes no.6,Dani Extreme 3,Yihi SX350J v2
roberto7
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Splifo » Sob 04. Jún 2016 16:31:22

Gumou som skúšal, ani sa to nehlo, ešte skúsim so zverákom.
Čo sa týka tých tesnení, kde sa dajú zohnať?
Skúšku tesnosti? ako?
Splifo
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Splifo » Sob 04. Jún 2016 18:20:15

Ďakujem za rady, ten tenky prstenec z nemesisu sa mi podarilo dat dole so zverákom. :)
Poradíte mi ešte prosím niekto nejaký jednoduchší a mozno aj vhodnejší atomizér na túto mechaniku? s tým kayfunom prestávam mať trpezlivosť...
Splifo
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Welchi » Sob 04. Jún 2016 19:22:54

Pozri sem:
http://www.3fvape.com/14-rebuildable-atomizer-supply

daco si vyber co by sa ti pacilo.. napis.. a pokomentujeme..
Teraz leti Kayfun 5 zepri podareny atomizer..
Osobne mam v3 mini klon.. a vcelku dobry..ale na Nem. maly priemerom.
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Splifo » Ned 05. Jún 2016 22:15:28

Welchi píše:Pozri sem:
http://www.3fvape.com/14-rebuildable-atomizer-supply

daco si vyber co by sa ti pacilo.. napis.. a pokomentujeme..
Teraz leti Kayfun 5 zepri podareny atomizer..
Osobne mam v3 mini klon.. a vcelku dobry..ale na Nem. maly priemerom.

Prešiel som si to a najviac sa mi asi pozdáva ten Kayfun V5. Vyzerá vcelku jednoducho. Kus ma ale odrádzajú patálie s aktuálnym.
http://www.3fvape.com/rebuildable-atomizer-supply/9923-liefeng-kayfun-v5-kayfun-5-style-rta-rebuildable-tank-atomizer-silver-316-stainless-steel-4ml-22mm-diameter.html#.V1RJH2ZJ43c

Pozeral som ešte po Taifun GT II, Taifun GS II.
http://www.3fvape.com/rebuildable-atomizer-supply/4649-taifun-gt-ii-style-rta-rebuildable-tank-atomizer-silver-stainless-steel-50ml-22mm-diameter.html#.V1RHU2ZJ43c
http://www.3fvape.com/rebuildable-atomizer-supply/4714-taifun-gs-ii-style-rta-rebuildable-tank-atomizer-silver-stainless-steel-3ml-19mm-diameter.html#.V1RIoWZJ43c
Splifo
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Welchi » Ned 05. Jún 2016 22:25:12

Kf5 je UPLNE inac rieseny ako V4.
U vsetkych zvonkacov ak neni podtlak v tanku je problem.
Pokazde je chyba v dakom Okruzku.
Tayfun je zevraj v pohode ale nemal som
moznost vyskusat.
K5 je podobny kf V3 mini.
Zamna ten kf5 ..

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod roberto7 » Ned 05. Jún 2016 22:26:38

Taifun GT II je dobrý atík jednoduchý a spoľahlivý.Má však priemer 23 mm a Nemesis 22 mm.Taifun GS II je ešte lepší, ale priemer 19 mm.
Je to na tebe čo si vyberieš.Oba spomenuté sú vynikajúce.
Taifun GT II+GS II,Steamboy 2.0,Steamboy 2.3,A.M.R.,Sat 22,Rose v2,Nextgen,Nextiny,Nextasis,Squape X,GEM clone,,Evic VTC mini,VTwo Mini,SMY DNA75,Hotcig DX75,Sigelei Fuchai 213+Vortex mod,Dicodes no.6,Dani Extreme 3,Yihi SX350J v2
roberto7
e-odborník
e-odborník

Ďalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia