Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Kamená predajňa Lučenec a Rimavská Sobota

Kamená predajňa Lučenec a Rimavská Sobota

Sem môžete vkladať adresy kamenných predajní elektronických cigariet, ktoré sa nachádzajú na Slovensku.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: Kamená predajňa Lučenec a Rimavská Sobota

Poslaťod feldsam » Pia 23. Jún 2017 21:07:44

Ego one ďakujem :)
Je naozaj náročné zostaviť sortiment aby bolo z každého rožka.... Okrem toho sme náruživý vaperi všetko odskúšame skôr ako to začneme predávať :vap_cig:
V ponuke báz máme aj klasickú PG/VG a čisto VG pre precitlivych na PG.... Ale výhradne z talianska FA.
Iveta Feldsam ... kamenná predajňa LC + RS, e-shop https://elcigarety.sk/
feldsam
Predajca
Predajca

Poslaťod zajide » Pia 23. Jún 2017 22:11:00

Ja si nemyslím že tieto predajne sú tu na pomoc začiatočníkom lebo keď príde osoba čo o vapingu nevie nič a vypíta booster 20mg 10ml čistú tak predajca čo chce pomôcť ponúkne 18mg (kedže 20mg nemáte v ponuke) ale predajca ktorému ide len o peniaze predá 1x 9mg 1x4.5 mg a ešte do toho pridá virgínia príchuť .
zajide
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod ego one » Pia 23. Jún 2017 22:19:07

Sory, ale neviem či začiatočník príde do predajne zrovna s takouto otázkou.
Je rád ak pochopí čo je to za cigaretu, aké má možnosti, no a riešiť bázu? Fuuha, no neviem... Nepredávam to, ale predpokladám, že zákazník si tam nepríde kupovať bázu, ale chcem niečo jablkové, alebo tabakové, doteraz som fajčil tabakové cigarety, tak niečo také. No a potom sa to už doladí s počtom mg/ml
Takže fakt si myslím, že pre začiatočníka je to super možnosť sa čo to dozvedieť, ochutnať a taktiež si aj vyskúšať.
ego one
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod feldsam » Pia 23. Jún 2017 22:30:25

Zajide.... Prosim špecifikuje podrobnejšie čo pre vás znamená "booster 20mg"
feldsam
Predajca
Predajca

Poslaťod Beastik » Sob 24. Jún 2017 0:04:07

Neviem na co sa stazujes, skus si ist kupit nieco do tych mikro stankov v super-hyper-mega marketoch..
Slecna tam sedi a je rada ze ako tak vie co je co. Ale poradit to uz je iny level. Aku hlavu dat pre lepsi vaping. Obcas prekvapia. Pamatam si ked tu na fore zhanal jeden nahradnu hlavu do Cubisa, zohnal ju v kamennom obchode dokonca bol vyber typu :OK :OK

Ak zacinas potrebujes poradit aku trubelku/AIO System Ti treba a aky liquid do toho naliat a nahradnu hlavu prikupit. Miesanie pride neskor, ked zistis co budes vapovat aka sila, aka chut. Aj ja by som uvital dobry kamenny obchod na aromy kde mi aj povedia ake su a nedajboze si ju skusit aj ked len nulku. Nastastie v TN mame dobry eshop s ochotnym predajcom, ktory mi viackrat poradil pred kupou arom ci liquidov.

@feldsam:
Myslim, ze chcel sadu kde je 100ml flaska s nulkou (nie plna ale chyba tam cast ktoru doplni) a k tomu niekolko 10ml flasiek s 20mg/mml na pozadovanu silu napr. 6 ci 9mg. Zleje dokopy a ma 100ml bazy s pozadovanou silou. To su teraz tie boosterpacky na 100ml bazy.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod zajide » Sob 24. Jún 2017 1:48:04

@ feldsam: 20mg nicotínu na 1ml v 10 ml flaštičke a aj keď váš "odborník" nevie čo to znamená mal tam napísané že nikotín
@ego one : toto sa stalo , poslal som nevapera kúpiť 20mg 10ml nikotínu čo bolo na papieri napísane a ten super predavač predal 9mg a 4,5mg do ktorého dal Virginia príchuť (čo chutí ako sladká paprika ).
zajide
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod feldsam » Sob 24. Jún 2017 7:53:14

@Beastik: všetky príchute ktoré ponúkame sa dajú u nás vyskúšať samozrejme je to 0mg...mame to v EGo a klient dostane vlastnú slamku aby to bolo hygienické. Okrem toho si klient vie vyskúšať aj všetky elektronické cigarety ktoré ponúkame. Takto si vie lepšie vybrať.

@zajide: takže ak tomu rozumiem dobre nie vy ste nakupovali osobne, ale poslali ste tam niekoho s papierikom? Ak tomu bolo tak prečo osočujete moju predajňu a urážate môjho kolegu? Aj ku mne do LC prídu ľudia s papierom a nevedia vôbec čo chcú.... Vtedy naozaj sa veľmi ťažko dá vyhovieť požiadavke veď ponúkame až 160 aróm....okrem toho nevaper nevie co je nikotín na mg.... :(. A ešte otázka tak pre vás " booster 20mg" znamená 1 fľaštička 10ml? A aké zloženie? Ste pecitlively na PG? Máte nejaké negatívne príznaky pri používaní tak silnej bázy... Ako skrabanie v krku, tlak na prsiach, dusenie??? Viete ak predávame 18mg bázu sú to otazky co klientom musí položiť zákon TPD... Na nete sa to nepýtaju ale ja som kamená predajňa. Čiže môj kolega postupoval korektne nemal odpoveď na horeuvedené tak ponúkol bázu s nižším nikotínom.
feldsam
Predajca
Predajca

Poslaťod zajide » Sob 24. Jún 2017 10:06:01

Veď je jasné že vás postup je predať čo najviac, a prepáčte ale ak je chyba to že niekto nevie nič o vapingu preto bol "odrbaní " tak to je ozaj dobrý postoj ku začiatočníkom .
zajide
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod feldsam » Sob 24. Jún 2017 10:32:51

Nechápem vás????
V prvom rade booster je set na miešanie vlastných liquidov tak ako to písal moderátor Beastik
Keď už na papierik ste mali napísať že chcete bázu 1x10ml a zloženie akú!!!
Nie oháňať sa tu booster setom.
feldsam
Predajca
Predajca

Poslaťod zajide » Sob 24. Jún 2017 10:37:20

Booster set je báza + nikotín , booster je len ten nikotín , a na papieriku bolo napísané 20mg 10ml,ale chápem že keď 20mg nepredávate tak ako alternatívu predávate 9mg + 4,5mg + príchuť .
zajide
e-začiatočník
e-začiatočník

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kamenné predajne elektronických cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia