Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Joyetech Cubis SS316 1.0 MTL - problem

Joyetech Cubis SS316 1.0 MTL - problem

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Joyetech Cubis SS316 1.0 MTL - problem

Poslaťod MarianBB » Str 15. Jún 2016 18:50:07

Zdravím
Vlastním evic VTC min ku ktorému som si kúpil Clearomatizér CUBIS zo žhaviacou hlavou BF-SS316 1.0 MTL 10-25W a mám problém, že keď vapujem tak necítim ťah pritom mám príkon otvorený naplno ale mám pocit ako keby bol upchatý a strašne málo ťahá ... :?

Skúšal som to už viac krát vyčistiť aj rôzne odporúčané nastavenia príkonu a furt nič ... :vaping:

Neviete kde môžem robiť chybu ?

ďakujem za odpovede

:vap_cig:
MarianBB
e-začiatočník
e-začiatočník

Partner

Vaping Portál

Re: Joyetech Cubis SS316 1.0 MTL - problem

Poslaťod Osiris » Str 15. Jún 2016 19:11:46

Ta hlava ma problem s hustsimi liquidmi, cokolvek ma viac ako 50% VG uz horsie vnika do hlavy, lebo ta ma male nasavacie otvory.
Obrázok
eGoAIO,MegaTwist,eVicVTCm,Cuboid mini; Wismec:Presa75W/100W;eLeaf:Aster; SMOK:Guardian3,Quantum;LaudeDNA75,HcigVT75nano;SXminiML
microTFV4/Plus,TF-RTA; GV Griffin25,Tsunami,Ammit;S-CraveSupreme4ml&Lite;OBS ACE/Engin;Theorem;Kv5;Siren,Azeroth
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod MarianBB » Str 15. Jún 2016 19:22:40

A aký tam mám dať ? Mám tam Joyetech Lemon 11MG a vidím na krabičke niekde hustotu ? Mám ešte ďalšie hlavy 0.6 a 1.5 MTL ktorú tam mám dať ? Ale v podstate všetky majú rovnaké otvory ... Takže by som mal zmeniť náplne, ktoré by som si mal objednať ?

:vaping:
MarianBB
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Welchi » Str 15. Jún 2016 20:02:31

Pozri pomer PG/VG cim viac VG tym hustejsi liqvid
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod MarianBB » Str 15. Jún 2016 20:13:29

Dobre, ale ako je možné, že keď si kúpim novinku od Joyetech Cubis k tomu sú hlavy ktoré z malými otvormi nemôžu ťahať náplne od značky joyetech pretože sú husté to mi príde dosť zvláštne pri takej značke :evil:

Keby všade neboli upozornenia, že odporúčajú len Joyetech liqidy :vap_cig:

Vôbec tomuto nechápem, ale som len začiatočník .... :OK
MarianBB
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Str 15. Jún 2016 20:25:55

Cubis je velmi "vesely" tank. Mna prave trapi extremnym prskanim a bublanim. Mam tam 0,6 hlavu, ale nemozem ju vysusit... liquid mam miesany, ale netusim pomer VG/PG...
Mal som aj 1.0 ale nebolo to ono a ani 0.5 ta ma iny tok vzduchu. Privedie nas sietku a nabera paru. Kdezto pri 0.6 to prechadza "cez" cievku/hlavu. Najviac mi chuti na 0.6 SS316 na 190°C

K Tvojmu problemu, skus niekde pogooglit ohladne toho liquidu aky ma pomer PG/VG. Mal by byt 50:0.
Uvedena hlava mi slape ako hodinky na AIO zostave, ale nemozem ju prebrat na Cubise.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + Imperia

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Welchi » Str 15. Jún 2016 20:38:33

Noo tu je video.. ktore som KUK..

Problem by som hladal v tom zlozeni "ventilacnej casti"

Zloz to cele ale nedavaj do tanku a skusaj potah.. proste niekde to mas skrtene.. mozno vycnievajuci Okruzok al. daco podobne
Prisun liqvidu s tym nema nic spolocne.. to by si citil spalenu chut al stiplavu paru.
Chce to sa stym pohrat.
mozes dat aj inu hlavu netreba to davat na grip..len zlozit bez tanku a skusat potah naprazdno.
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod MarianBB » Str 15. Jún 2016 21:51:11

Skúšal som inú hlavu, bez tanku aj tak to ťahá o ničom. Nechápem či je to fakt v tom liqide alebo v tých malých otvoroch. Chuť je v pohode a puff je dobrý ale jednoducho sa zadychávam zlý ťah. Ked som mal ten starší tank na vtc mini a titánový atomizér nemal som problém len to často pretekalo. Cubis mi ani raz nepretiekol ale zasa neťahá ako má ja fakt neviem či mám ako jediný tento problém ale nečakal som od takej značky aby som musel riešiť takéto hlúposti ked deklarujú, že cubis je inovácia spojená z dizajnom :rehot:
MarianBB
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Str 15. Jún 2016 21:58:58

Moj Cubis ide "bez hlavy" uplne ako by som ani netahal cez neho a na 0.5 a na 0.6 ide tiez plynule..
Obcas ho preplachnem, vykupem od usadenin. A ide ako masinka.
Vyhybam sa tmavym a lepkavym liquidom... zasieraju hlavu a extremne.

Mas vsetky diely pekne ciste? Sorry, len ci sa tam kdesi nieco nesprajclo neupchalo. Alebo mas tam vsetky diely?
HW: DNA's & ArcticFox for MTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + Imperia

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod MarianBB » Str 15. Jún 2016 22:26:55

No, momentálne som tam dal druhú hlavu 1.5 MTL cigareta sa opýtala či mám nový coil stlačil som áno a nastavilo mi power 16W volt 4,92 v a coil 1,51 a ťahá už dobre aj super sa Vapuje :vaping:

Takže, zatiaľ testujem a uvidím či to vydrží ... :OK

EDIT: Staršiu hlavu ked som dal do módu baypassu tak som cítil spáleninu ... :x

Potom, už v každom móde som cítil spáleniu ... :smok:
MarianBB
e-začiatočník
e-začiatočník

Ďalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia