Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - [ Help ] JoyeTech eVic VTwo

[ Help ] JoyeTech eVic VTwo

GRIPY a všetko okolo nich.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

[ Help ] JoyeTech eVic VTwo

Poslaťod R]ally » Sob 25. Jún 2016 20:02:04

Zdravím,
Chcel by som sa spýtať či je tu niekto kto má skusenosť s e-cigaretou JoyeTech eVic VTwo.
Na jednom nemenovanom e-shope som našiel celkom slušnu zostavu za dobru cenu...
** Celá zostava:
1 x Joyetech eVic VTwo grip 1 x 5000 mAh,
1 x Joyetech CUBIS PRO clearomizer 4,0 ml,
1 x Joyetech NotchCoil TM atomizér - 0,25 ohm,
1 x Joyetech BF SS316 atomizér - 0,5 ohm,
1 x Joyetech atomizér LVC Clapton - 1,5 ohm,
1 x náustok,
1 x silikónové púzdro,
1 x micro USB kábel
Predom ďakujem za každu odpoveď, skusenosť, a radu :)
R]ally
e-začiatočník
e-začiatočník

Partner

Vaping Portál

Re: [ Help ] JoyeTech eVic VTwo

Poslaťod iqwe » Sob 25. Jún 2016 21:04:47

Ahoj,
nebolo treba zakladat nove vlakno, stacilo dat hore vyhladat.

Nieco o tom mas tu
post53721.html?hilit=eVic%20VTwo#p53721
dalej pokracujes tu
topic1252.html?hilit=VTC%20mini#p48230
vlakno nemenovaneho predajca je tu
post54515.html#p54515

atd.
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
Obrázok užívateľa
iqwe
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod endy500 » Sob 25. Jún 2016 21:21:54

Trošku opravím kolegu.
R]ally sa nepýta na verziu mini ale na je ho predchodcu klasický eVic so vstavanou baterkou.
O tom tu toho moc popísaného nemáme. Skôr by som hľadal u susedov, mám taký dojem že tam mal väčší uspech.
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod R]ally » Sob 25. Jún 2016 21:57:30

Hej, presne tu myslím...už zopár dní hľadám nejaku slušnu e-cigaretu za dobru cenu
Prešiel som mnoho e-shopov, a táto mi prišla asi taká najlepšia
Vsádzam na dobru dymivosť a kvalitu...najlepšie s OLED displejom...alebo ak mi viete nejaku odporučiť budem veľmi rád :)
Zatiaľ mám vybratu tuto: http://www.joyetech.com/product/evic-vtwo/
R]ally
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod iqwe » Sob 25. Jún 2016 21:57:51

jj. no je toho uz ...
Ale asi tech rozdilu mnoho nebude. Zkusenosti s elektronikou budou u vsech Joyetech podobne.
Osobne bych pevnou baterku uz nechtel.
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
Obrázok užívateľa
iqwe
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod R]ally » Sob 25. Jún 2016 22:01:21

No práve to sa mi na tomto "modeli" páči...že tam je velkokapacitná batéria...+ celý set, ktorý som uviedol hore za 75€...
Za tuto cenu som lepšiu nenašiel...možno, ak by sa tu našiel niekto kto má s ňou skusenosti, alebo že by poradil nejaku...to by som bol rád ;)
R]ally
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod smaxxl » Ned 26. Jún 2016 0:09:38

@Rjally eVic VTwo ako aj eVic VTwo Mini su na trhu mesiac, maximalne dva, takze vela uzivatelov so skusenostami urcite nenajdes. Kedze vsak ide len o "kozmeticke upravy" zabehnutej rady eVic mini/cuboid, pozri si vlakna ktore su o nich.
Ak chces nejake rady, asi by si mal trochu viac popisat o tom akym sposobom vapujes, s cim uz mas skusenosti a co od noveho zariadenia ocakavas ... "Vsadzam na dobru dymivost a kvalitu" je, aspon pre mna, trochu nejasna specifikacia :-)
Ale rovnako ako kolega predo mnou by som skor radil zobrat mod s menitelnymi clankami vtwo mini, alebo cuboid 150W (ak potrebujes vacsiu kapacitu). Pri zabudovanej baterii potrebujes min. este jeden mod, ktory budes pouzivat kym sa ti nabije ten so vstavanou. Mr. Murphy to totiz urcite zariadi tak, ze sa ti raz vybije uprostred dna...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Obrázok
smaxxl
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod R]ally » Ned 26. Jún 2016 0:40:50

Nemám moc skuseností..kedže som začal len pred nedávnom
Očakávam ale výraznu chuť, väčšiu dymivosť, OLED Displej, a možnosť nastavovania napätia, odporu a podobne
Práve si vyberám medzi týmito 2: http://www.joyetech.com/product/evic-vtwo/
http://www.joyetech.com/product/cuboid-mini-kit/
Ktorý by ste mi odporučili ?
R]ally
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod smaxxl » Pon 27. Jún 2016 10:21:00

Kedze sa Ti neozval nikto kto ma Cubisa, skusim Ti dat par info, aj ked Cubisa nemam. V prvom rade, pre Tvoje vlastne dobro, si precitaj temy pre zaciatocnikov a temy ohladom Cubisu. Pre zaciatok skratkovite fakty:

* Atomizer - nieco co premiena e-liquid na paru. Typov a principov je velmi vela, pre Tvoje potreby su zrejme aktualne nadrzkove atomizery/tanky/clearomizery, t.j. nadobky s vymenitelnymi zeraviacimi hlavickami, ktore sa mozu nasrobovat na mod (najobvyklejsie pomocou konektora typu 510). V tvojom vybere je to Cubis, resp. na Cuboide mini ten hranaty tank, ktory pouziva rovnake vymenne hlavicky ako Cubis. Toto je zodpovedne za chut a mnozstvo pary

* Mod/Box mod/Device/baterka/APV - nieco co ma zdroj energie, konektor na pripojenie atomizeru a spinac na spustenie zeravenia. Pre Tvoje potreby to zuzime na mody s regulaciou vykonu - tie maju navyse elektroniku, ktore na zaklade odporu spiraly v atomizeri nastavi vystupne napatie (bud podla predvoleneho napatia V(ariable)V(oltage), alebo predvoleneho vykonu V(ariable)W(attage)). V novsich modoch byva pritomna aj funkcia T(emperature)C(ontrol), ktora je pre vhodne materialy (meniace odpor pri zmene teploty) schopna dynamicky menit vystupny vykon tak, aby udrzala konstantny odpor atomizeru = konstantnu teplotu spiraly. Tuto je OLED displej a rozne nastavenia...

Vela zalezi na tom ako vapujes
* MTL/M2L/Mouth-to_Lung/Usta-Pluca/Slukovanie/Dedkovske bafanie - sposob vapovania pri ktorom natiahnes paru do ust a odtial vdychnes do pluc (podobne ako u realnej cigy). Staci mensie mnozstvo pary vytvorenej za jednotku casu, mensie mnozstvo vzduch (airflow) tahaneho cez spiralu, mensie vykony/napatia na spiralke => mensia spotreba liquidu a baterie

* DL/Direct-Lung/Priamo-do-pluc/Junacke nadychy - sposob vapovania, pri ktorom sa para taha z atomizeru priamo do pluc. Potrebuje vacsie mnozstvo pary za jednotku casu, ovela viac vzduchu, vyssi vykon dodavany spirale/spiralam (aby stihala/i vytvorit viac pary za kratsi cas) a teda aj viac likvidu aby bolo co odparovat => vyssia spotreba liquidu aj baterie. Ale tie mraky, braaacho ... 8-)

Obidva tie joyetechove linky su na KITy=Sady=Atomizer+Mod. Ak by si uz vedel co chces, moze si kludne objednat mod od Joyetechu a tank od KangerTechu, alebo odkialkovlek inakadial. Ak zatial nemas vobec predstavu co od vapingu cakas, je dobrou volbou ktorykolvek z tych dvoch. Len by som doporucil objednat aj balenie nahradnych hlaviciek (pozri si na fore o Cubise, ktore hlavicky su na co odporucane), pretoze prva Ti vydrzi tak den, druha este menej, tretia mozno tri dni a ak nie si prehnane experimentatorska povaha a trosku sa uz zorientujes v tom aky vykon/teplota je kedy vhodny/a tak uz budu drzat tak tyzden-dva podla toho co v nich budes pouzivat :smok2:
Obrázok
smaxxl
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod redbullino » Štv 29. Dec 2016 0:50:52

Dobrý deň páni

Mám problém a potreboval by som poradiť, kupil som teraz po 4 mesiacoch užívania eleafu dust 2 gripu vyššie spomínaný Joyetech Evic Vtwo Mini, momentálne fičím na 315 stupnoch 55W pri 0,25ohmovom atomizery, jeto setup s ktorym som po dvoch dnoch nastavenia celkom spokojny.

moj príspevok pozostava z dvoch otazok - aky setup by ste navrhli/odporucili pri 0,25ohm
- a co mam spravit, resp. robim zle, ked mi pri pol hodke/hodke nepouzivania gripu ´´pretecie´´ liquid dnu do zhavica a nasledne pri slukovani mi prska zeravy liquid na jazyk a podnebie co je fakt neprijemne a robi to mensie popaleniny.

Za rady vopred dakujem
redbullino
e-začiatočník
e-začiatočník

Ďalší

Späť na GRIPY

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia