Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Revel (klon?)

Revel (klon?)

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Revel (klon?)

Poslaťod pe.stefpo » Štv 28. Júl 2016 19:19:08

Dnes sa my dostal do ruk kolegov REVEL. Je to v podstate kvapkac z tankom a stlacenim driptypu sa nakvape do kotolne na ,vatu ,mesh ,knot ,nieco.
System je na 4 spiralky. Bohuzial hulvat v pripade 2 alebo 1 sa neda zapchat tak bud len nejak ddo alebo motat dve hodne roztiahnute alebo 4.
Ja som zvolil 4 a kedze zabehavam jeden strojcek tak rovno 0.17 ohm 4x 0.5mm kanthal vata 50w az 60w

Osvedcilo sa mi dat dve a dve spiraly a strednou medzerou dat vatu hore do stredu. Takze davkovac da na najvissi bod kvapky a te sa rozleju na spiralu samospadom , prebytok padne dole kde su ukoncena krajna vata.

Skusmo som dal niekolko vapov pluciakov a cuduj sa svete 3 a dokvapkat 3 a dokvapkat atd...

Moje prevedenie sice zere jak zill ale zas chut je hutna plna a kupodivu nie horuca.
Ziadne kondenzacne ani zatekacie pribehy nemam. Plnil som raz a z druheho plnenia som stiahol polku. Dalej nevladzem, musim slonikov vypustit a ist si oddychnut.

Pokial ho niekto ma, ocenim nejaky koment. Kedze kolega ho od zajtra bude testovat a casom sa kumne vrati, chcel by som tam namotat niexo ine, uz aj z tc takze nejake overene setupy sa hodia :)

buchanim do skla vytesal cez ,tat, na sg.n3 ... preklepy su dovolene

ObrázokObrázokObrázok
posledne recenzie portál.
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia