Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Smok Nano One Kit R-Steam+Nano TF4 tank

Smok Nano One Kit R-Steam+Nano TF4 tank

Debata a Vaše recenzie o konkrétnych modeloch e cigariet.

Moderátori: DeMaio, pe.stefpo, Beastik, Welchi

Smok Nano One Kit R-Steam+Nano TF4 tank

Poslaťod @ndy25 » Uto 23. Aug 2016 12:14:58

Caute chalani,

rozmyslam, ze by som sa znova vratil ku e-cigarete po asi 3 rokoch. Zacinal som na nejakych Joyetech eGo + CE4 s naplnami LIQUA a postupne som presiel na miesanie Atmos Lab bazu + aromy Atmos Lab. Rozmyslam nad nejakym gripom/kitom "ready to go".
Co som sa tak zbezne porozhliadal, tak som nasiel toto: Smok Nano One Kit R-Steam.
Mate niekto s tymto kitom osobnu skusenost, pripadne nejake referencie od znamych? Pripadne by ste mi doporucili iny system ?
Nechcem za to vyvalit vela, tak do 40-50€ vratane bateri 18650.

Dakujem
@ndy25
e-začiatočník
e-začiatočník

Partner

www.smoki.sk

Re: Smok Nano One Kit R-Steam+Nano TF4 tank

Poslaťod Beastik » Uto 23. Aug 2016 13:13:49

@ndy25:
Smok TFV4 je mrakovaci atik (kazdy jeho variant), co tvori pary viac ako pri beznom vapovani (alebo ako robi pyro), ak si zastancom mrakov a oblakov, mozes ist do tejto kombinacie.
Uz druhy/treti den tu "pretriasame" Joyetech AIO zostavy, je ich momentalne 7 druhov (male/velke, 2ml/4ml, vstavana bateria a aj na 18650) je si tu z coho vybrat. Odozva/referencie na AIO (ten prvy model) su velmi pozitivne aj z tejto komunity/fora.
Ja som si prave teraz objednal AIO Pro C, ktora ma 4 ml a ide na 18650 bateriu, ale nema ziadne ine nastavenia, len naliat a bafat. Alebo este je tu Joyetech eGo MEGA TWIST+, kde mas aj VW nastavenia otocnym koleckom...
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod endy500 » Uto 23. Aug 2016 13:17:14

Na začiatok Ti poradím obzeraj sa na správnom mieste. Lebo ak sa akokoľvek obzeráš a nie si na správnom mieste nič nezistíš.

ego-cigarety
fasttech
3fvape
gearbest
sourcemore

Na miestach na to určených je aj rozhliadanie trošku jednoduchšie vďaka možnosti filtrovania, trendov a skúseností užívateľov.

Good luck
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Poor man's DNA
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Poslaťod @ndy25 » Uto 23. Aug 2016 18:02:13

To Beastik: Tak som dal na teba a objednal som Joyetech AIO Pro C na skúšku. Som zvedavý na ten prechod z klasiky. :-) Každopádne dám vedieť keď príde. Idem sa ešte poobzerať po nejakých slušných 18650 článkoch a bázach a arómach.

Odoslané z Redmi Note 3 Pro pomocou Tapatalku
@ndy25
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Uto 23. Aug 2016 19:23:39

@ndy25:
Vdaka za doveru, dufam ze budes spokojny ako aj ja som. Daj nam vediet.
A zvol spravny liquid, myslim silovo, to je druha cast tejto rovnice nahradenia pyra s e-cigou.
Krabka pyra je cca na 12mg liq. S tym som aj ja zacinal a postacilo na zaciatok.

EDIT:
To ides rovno na bazy a miesanie? Najskor by som nasiel "spravne" chute v hotovkach a potom miesacie pokusy.. Nie vzdy vies co namiesas chutovo a ci Ti ulahodi vysledok Tvojho snazenia. Ci tabakovky alebo ovocne ci ine chute. Kazda "huba" vapera je ina s inymi poharikmi.
Baterie sa tu osvedcili LG HG2 alebo mne Sony VTC5, su porovnatelne a dostatocne tvrde.

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod @ndy25 » Uto 23. Aug 2016 21:01:31

No ako som spomínal vyššie, kedysi cca 3 roky dozadu som prešiel z pyra na EgoT + CE4 a hotové liquidy LIQA a Dekang ale nejako som im neprišiel na chuť. Tak som skúsil bázu AL aj arómy. Chutila mi hlavne aróma Skoricove sušienky od AL. Z tabakových som nejak nemohol nič podobné nájsť pyru.
18650 články používam do svietidiel a tiež do optiky/laseru na zbrani. Co sa tyka báz a arom AL, tie mi chutili. Iné arómy ani bázy som nestihol vyskúšať pretože som sa asi po 4 mesiacoch vapovania vrátil znova k pyro. :-D

@ndy25
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Uto 23. Aug 2016 23:27:12

Oki toto minuz dava zmysel. Viem, ze si uz skusal vaping ale nevsimol som si, ze uz aj s miesanim.
Vies co chces a to je spravne...

Nech to para tlaci a spokojnost. :vaping:

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod feldsam » Uto 23. Aug 2016 23:39:46

Ahoj @ndy25.... Ak hľadáš chuť ako pyro tak potom do bázy odporúčam koncentrát tabakových listov od LaTabaccheria .... Moji klienti to veľmi chvália a vyjadrujú sa že sú presne ako klasické cigarety. Mám v ponuke 10 príchutí s možnosťou vyskúšať
Iveta Feldsam ... kamená predajňa LC + RS
feldsam
Predajca
Predajca

Poslaťod Beastik » Str 24. Aug 2016 11:23:43

Ja som sa stretol aj s pojmo Dirt Baza, ktora vraj napodobnuje aromu pyra. Mam dojem, ze Smoki to ma v ponuke (alebo mal).
Mne uz pyro jednoducho smrdi a dnes ked som cakal u lekara dosiel chlapik a taky PYRO ZAAAVAAAAAAAAAAAAM... :mrgreen:
No hroza.

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod @ndy25 » Str 24. Aug 2016 11:46:10

To feldsam: Ok, až mi dôjde AIO, tak potom ta oslovim. Zatial si skúsim nachystat všetky potrebné veci ako baterky, arómy, bázy. Začnem tam kde som naposledy prestal - bázy AL s mojou obľúbenou Cinnamon Cookies :-D

@ndy25
e-začiatočník
e-začiatočník

Ďalší

Späť na Konkrétne značky e-cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia