Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Flavorist 20ml E-liquid Bottle

Flavorist 20ml E-liquid Bottle

Téma o doplnkoch k elektronickým cigaretám, ako sú púzdra, nabíjačky a ďalšie vychytávky.

Moderátori: DeMaio, pe.stefpo, Beastik, Welchi

Flavorist 20ml E-liquid Bottle

Poslaťod Osiris » Štv 25. Aug 2016 14:35:06

Už sa mi párkrát na cestách stalo, že došiel liquid v atiku a trebalo rýchlo dotankovať. Sklenené fľašky s kvapátkom boli na cesty nepraktické, tak som radšej volil plastové mäkšie fľaštičky s "ihlou". Ale keďže mám rád rôzne blbosti a gadgety, tak som si objednal oceľovú fľašu Flavorist E-liquid Bottle 20ml.

Fľaška dorazila zabalená v pevnej kartónovej tube, uložená v elegantnom, pevnom vrecku z ?mikrovlákna?
Obrázok
Obrázok

Samotná fľaša z je brúsenej nehrdzavejúcej ocele. Rozmery sú: 26.5mm priemer, 90mm výška. A že sa materiálom nešetrilo dokazuje hmotnosť 132g :NG . Na tele sú dve protiľahlé sklenené okienka (ide o sklenený valec v oceľovom tele), jedno so stupnicou v mililitroch :OK . Na čapici je pripevnená praktická karabínka :OK .
Obrázok
Obrázok

Odšrubovaním čapice sa odhalí teleskopická plniaca ihla (so spružinou), ktorou sa bez problémov naplnia aj atíky s malými plniacimi otvormi :OK . V zatvorenom stave je hrot ihly zasunutý a tesnený silikónom v čapici. Závit na čapici je iný ako ostatné, šrubuje sa rýchlejšie. :OK (má len 2 otočky)
Obrázok
Obrázok

Fľaša sa plní odšrubovaním dielu s ihlou, ktorý je tesnený silikónovým o-ringom, má 4otočkový závit. Udávaný objem 20ml sa dá prekročiť o cca 5ml.
Obrázok
Obrázok

Na samotné plnenie atíkov/dripperov slúži tlačidlo na dne fľaše. Len zatlačiť a už to tečie/kvapká :OK . Aby sa zabránilo náhodnému stláčaniu je pridaná poistka, ktorú stačí vyšrubovať. Plnenie atikov je fakt veľmi jednoduché a pohodlné.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Celkovo som spracovaním, funkčnosťou a použiteľnosťou Flavorist E-liquid Bottle 20ml veľmi milo prekvapený a som rád, že ju mám. Je to "must have" výbava? Určite nie. Ale nie je to ani zbytočnosť :OK Uplatnenie má na cestách, pri túrach, v robote...
Za mňa :OK :OK
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Partner

www.smoki.sk

Re: Flavorist 20ml E-liquid Bottle

Poslaťod Beastik » Štv 25. Aug 2016 15:01:40

Po takejto flasticke som tiez pokukoval... Ale neobjednal som ju, postacia mi moje plastove flasticky 20/30 ml.
zalezi kam idem a kolko potrebujem rezervnych zasob. A po case taka plastovka skonci kde patri. Preferujem flasticky stvorcoveho typu, ktore sa lepsie "stohuju", skladuju. A hlavne neuchodia mi kade tade... :D ked sa rozhodnu sa odkotulat.

Pekna uzivatelska recenzia :OK
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod pe.stefpo » Štv 25. Aug 2016 19:24:43

a až ti to nevadí, dám hu na portál
tam sa nestratí.
posledne recenzie portál.
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Osiris » Štv 25. Aug 2016 20:39:12

jasne, v pohode
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod patrix242 » Štv 25. Aug 2016 22:40:42

Ja som si taku podobnu kupoval asi pred dvoma rokmi. Akurat bola cela nerezova, bez skla, takze som iba hrkanim, alebo otvorenim vedel kolko je tam liquidu. Navyse bola tusim iba 10ml. Pouzival som ju aktivne asi 4 dni, odvtedy je v sufliku. Plnenie 1,5 ml atiku s tym bolo v pohode, ale tym, ze to iba tak čurkalo, na vacsie atiky to bolo narocne.. Teraz mam 30ml plastovku stale pri sebe.
To bola ale tusim prva nerezova co bola v predaji, tato tvoja vyzera uz pokrocilejsie...

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
patrix242
e-znalec
e-znalec

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Doplnky k e-cigaretám

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia