Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Join HeavenGifts Wholesaler Program,Get Best Wholesale Price

Join HeavenGifts Wholesaler Program,Get Best Wholesale Price

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Join HeavenGifts Wholesaler Program,Get Best Wholesale Price

Poslaťod heaven gifts » Pia 09. Sep 2016 8:30:33

S elektronická cigareta priemysel na vzostupe, cítime, že je ten správny čas, aby ste sa pripojili náš fantastický, dôveryhodné veľkoobchodné program, ktorý pomôže zvýšiť svoju firmu na svojej ceste k úspechu!

Po 9 rokoch rýchlej expanzie, Heaven darčeky sa stala najväčšou a najdôveryhodnejší one-stop on-line obchod pre elektronické cigarety. Naším cieľom je ponúkať našim zákazníkom najlepší zážitok z nakupovania a pomáha veľkoobchodníkov s ich úspešných firiem e-cigariet, takže tu je len niekoľko dôvodov, prečo by ste mali obchod s nebom darčeky!

Obrázok

1.Wide sortiment výrobkov
Máme širokú škálu produktov e-cigariet, vrátane; štartovacie sady, rozprašovače, batérie, e-kvapaliny a ďalšie príslušenstvo súvisiace vaping. Účinný one-stop-shopping prostredie vám ušetrí veľa času a úsilia, a naša novo začatej Android a iOS, teraz môžete umiestniť svoje objednávky kedykoľvek a kdekoľvek na svojom mobilnom telefóne.

2.Unbeatable cenová
Máme veľmi konkurencieschopné veľkoobchodné ceny. Akonáhle sa stanete veľkoobchod Heaven darčeky, poskytneme vám s najlepšie veľkoobchodné ceny podľa vášho mesačného množstvo objednávky. Ak zistíte, nižšie veľkoobchodné cenu z iného zámorského dodávateľa, neváhajte nás kontaktovať, budeme sa snažiť splniť túto cenu.

3.Genuine produkty
Ako dodávateľ viac ako 40 e-CIG značiek, Heaven darčeky sľubuje, že všetky výrobky, ktoré ponúkame, sú 100% originálne. Nájdete v našej Výrobcovia, ktorí pre udeľovanie povolení. Možno zistíte, niektorí dodávatelia budú snažiť predať výrobky za oveľa nižšiu cenu, ale prosím, nenechajte sa zmiasť, ktoré sú s najväčšou pravdepodobnosťou bude klony alebo nepodarky.

4.Lightening rýchle lodné
Máme nový sklad viac ako 6000 metrov štvorcových len pre našu vaping zariadení. Používame rôzne Prepravná partneri, ktorá nám umožňuje dodávať svoje objednávky do 24 hodín v pracovné dni!

5.Peace mysle a jednoduché platby
K dispozícii je tiež upokojujúce záručný politiku. Ponúkame 3-6 mesiacov záruka, ktorá vám umožní si zážitok z nakupovania bez rizika. Podporujeme tiež viac mien a rôzne platobné metódy, vrátane PayPal, Moneybookers, Western Union a T / T.

6.Friendly a pozorný zákaznícky servis
Máme profesionálny zákaznícky servis, ktoré sú vždy pripravení vám pomôcť prejsť celý zážitok z nakupovania a zodpovie všetky vaše otázky trpezlivo. Teraz ponúkame tiež s on-line chatu služby, ktorá nám umožňuje, aby vám plnú podporu na váš čas.

Vyberte si Heaven darčeky; bez námahy, pohodlné a spoľahlivé e cigareta podnikania. Skvelé ceny, skvelé produkty a veľké partnerstva, to všetko tu. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o našej veľkoobchodnej programe, stačí poslať svoju veľkoobchodné dopyt na firmy na heavengifts.com , a čakať na veľkých cien, ktoré majú prísť k vám.

One-stop riešenie pre vaše VAPE podnikanie, stávajú Hevangifts Distribútor. Ušetrite svoje peniaze! Šetrite svoj čas! Uložte si starosti!

video:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

With the electronic cigarette industry booming, we feel it's the right time for you to join our fantastic, trustworthy wholesale programme to help boost your business on its way to success!

After 9 years of rapid expansion, Heaven Gifts has become the largest and most trustworthy one-stop online store for electronic cigarettes. We are dedicated to offering our customers the best shopping experience and helping wholesalers with their successful e-cigarette businesses, so here are just a few reasons why you should shop with Heaven Gifts!

Obrázok

1.Wide range of products
We have a wide range of e-cigarette products including; starter kits, atomizers, batteries, e-liquids and other vaping related accessories. An efficient one-stop shopping environment will save you a lot of time and effort, and with our newly launched Android and iOS APP, you can now place your orders anytime, anywhere on your mobile phone.

2.Unbeatable pricing
We have very competitive wholesale pricing. Once you become a wholesaler of Heaven Gifts, we will provide you with the best wholesale price according to your monthly order amount. If you find lower wholesale pricing from another overseas supplier, please feel free to contact us, we will strive to meet that price.

3.Genuine products
As a supplier of more than 40 e-cig brands, Heaven Gifts promises that all the products we offer are 100% genuine. Please see our manufacturers authorizations. You may find some suppliers will try to sell you products at a much cheaper price, but please don't be fooled, they are most likely to be clones or knock-offs.

4.Lightening fast shipping
We have a new warehouse of more than 6,000 square meters only for our vaping gear. We use various shipping partners which allows us to ship your orders within 24 hours on workdays!

5.Peace of mind and easy payments
There is also a reassuring Guarantee Policy. We offer 3-6 months warranty, which enables you a risk-free shopping experience. We also support multiple currencies and various payment methods including PayPal, Moneybookers, Western union and T/T.

6.Friendly and attentive customer service
We have a professional customer service team that are always ready to help you go through the entire shopping experience and answer all your questions patiently. Now we also offer an online chat service which enables us to give you full support on your time.

Choose Heaven Gifts; an effortless, convenient and reliable e cigarette business. Great prices, great products and great partnerships, all found here. If you are interested in learning more about our wholesale program, just send your wholesale enquiry to business at heavengifts.com, and wait for the great prices to come to you.

One-Stop Solution for Your Vape Business, become Hevangifts Distributor. Save your money! Save your time! Save your worry!

video: https://www.youtube.com/watch?v=vP-cqW2qP0s
Heaven Gifts, World No.1 E-CIG B2B Supplier Since 2007! Make Vape Trade Easy!
Obrázok užívateľa
heaven gifts
Predajca
Predajca
 
Príspevky: 683
Registrovaný: Uto 19. Apr 2016 7:59:18

Späť na heavengifts.com

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť