Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Cas na novu cigaretku

Cas na novu cigaretku

Debata a Vaše recenzie o konkrétnych modeloch e cigariet.

Moderátori: DeMaio, pe.stefpo, Beastik, Welchi

Re: Cas na novu cigaretku

Poslaťod Mego » Sob 10. Sep 2016 22:30:44

Takže pozerám AIO D22 verzus AIO Pro (Tú Cčkovú verziu, kde musím kúpiť osve baterku nechcem). Obidve dobre dymia, teraz strávim nejaký čas nad tým aby som zistil rozdiely medzi týmito dvoma verziami
Obrázok
Joyetech Ego AIO pro 0.5R

Kedy prestaneš fajčiť? Ja nefajčim, ja inhalujem
Mego
e-znalec
e-znalec

Partner

www.smoki.sk

Poslaťod Osiris » Sob 10. Sep 2016 22:51:06

Skus pozriet aj Joyetech eGo Mega Twist+ http://www.joyetech.com/product/ego-mega-twist-kit/ . Konstrukcne je podobna AIO Pro, ale ma oddelitelny atomizer, takze mozes pouzit aj iny a ma velmi jednoduchu regulaciu vykonu, vdaka comu nebude vykon zalezat na stave baterie a aj hlavicky sa nespalia tak rychlo. No a mozes pouzit aj NotchCoil hlavu 0,25ohm na este vacsie mraky, nakolko ma nasavacie otvory aj z bokov a v pohode zvlada hustejsie (teda vysokoVG) liquidy.
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Mego » Sob 10. Sep 2016 22:56:24

Zatiaľ to vidím na tú PRO. Momentálne som narazil ešte na Smoktechy, opäť rozdiel na prvý pohľad neznámy... akurát, že jedna je tlustejšia ako druha

http://www.elcigareta.sk/e-cigareta-smo ... ah-black-2
http://www.elcigareta.sk/e-cigareta-smo ... ah-black-2
Obrázok

Mego
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Osiris » Sob 10. Sep 2016 23:30:22

Tie od SMOK som ti spominal na zaciatku, tvoje ocakavania splnaju viac, ako AIO. Ale ani jedno nema dostatocnu kapacitu na celodenny vaping. Nehovoriac o tom, ze s vybijanim baterie stracaju aj vykon - na zaciatku sice mrakuju, ale s polovybitou bateriou uz len oblackuju...

BTW, ked chces echt mraky, tak pozri atomizer SMOK TFV8 :smok2: Ale ten potrebuje aj riadny parostroj a kvalitne baterie :D Pri 70W sa este len rozbieha. No a spotrebu liquidu ma extremnu :lol:
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Beastik » Ned 11. Sep 2016 2:29:02

TFV8 je hodnoteny na vybornu, co sa mrakov tyka.
Ja pouzivam TFV4, mraky su velke a hutne ale treba im aspon 60W (kedy sa TFV4 zacne prebudzat, co je pohodovy vaping bez oblakov). Odskusanu mam hlavu T3 (trojcievkova na 40-130W) takych 80W je pre mna ideal na 95% VG. TFV maju velmi vela hlav ci uz na pohodovy vaping, alebo na mraky. Beru vsetky liquidy od 100PG po 100VG (je tu tema na TFV4 kde sa viac docitas).

Musis len zvazit kolko investujes a taktiez aj kolko stoji nova hlava. SMOK STICK pouzivaju TFV8, len ta vydrz baterie bude miziva v porovnani s mrakmi a vykonom attiku. Ja slapem na IPV5 a hravo za pol dna su dva sulky vycecane na 0 pri 80W. Aspon mod dvojsulkovy na tych 150W ja odporucam k TFV.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Mego » Ned 11. Sep 2016 7:31:18

Pozeral som tie smoktechy a dymia dostatočne k mojim potrebam... Len stále sa neviem rozhodnuť, či basic, alebo plus? Atomizer je tam aj TFV4 pri jednej, tak zobrať tú? Ale basic má predsalen o kus väčšiu baterku...
Obrázok

Mego
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Ned 11. Sep 2016 10:14:59

Podla mna pri mrakovani je bateria najdolezitejsia zvlast pri TFV attikoch. Ich energeticka narocnost je extremna. Bezne bafam pri 25-30W na inych atty a malo pary. TFV4 sa rozbieha od 80W a niektore hlavy idu az na 150-180W ( porovnanie hlav: http://www.smoktech.com/atomizer/compare)
Moja rada je kupit co "najvacsiu bateriu" az si neni sklamany ze za pol dna je to bez stavy.
Najlepsia volba je grip na dve baterie s vykonom min 150W.

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Osiris » Ned 11. Sep 2016 16:27:40

na StickOne su atiky TFV4 z rady micro/nano, hlavickam do nich staci nizsi vykon. Model basic sice ma vacsiu kapacitu, ale je tam TFV4 nano (19mm), ktory ma objem len 2ml. StickOne Plus je sirsi (24,5mm), je tam microTFV4 Plus a kapacita je uz 3,5ml, s teoretickou moznostou rozsirenia az na 5,5ml. Nevyhodou Plus ale je, ze u nizkoodporovych hlav su nasavacie otvory vyssie odo dna tanku, takze sa liquid neda stiahnut uplne, vzdy ho v tanku trochu ostane. U MTL hlav tento problem nie je. Z vlastnej skusenosti mozem skonstatovat, ze z rady micro TFV4 je najlepsi klasicky 22mm set, v ktorom su skla na 2,5/3,5/5ml a v porovnani so sirsim Plus ma s tovarenskymi hlavami aj trochu lepsie podanie chuti. Aj teraz si z neho bafkam :)
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Mego » Ned 11. Sep 2016 20:21:43

Dakujem. Nakoniec som objednal aio pro, tak uvidime, co to bude
Obrázok

Mego
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Ned 11. Sep 2016 22:48:46

AIO PRO (vsetky AIO) nemaju velku dymivost, ale vybornu chut. Zvysenie dymivosti jedine cez Notch...
Dufam, ze z toho nebudes sklamany, ked si chcel mraky...

BTW mna uz caka PRO C na poste... Zajtra zistim...

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Konkrétne značky e-cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia