Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Cas na novu cigaretku

Cas na novu cigaretku

Debata a Vaše recenzie o konkrétnych modeloch e cigariet.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Re: Cas na novu cigaretku

Poslaťod Beastik » Štv 29. Sep 2016 14:02:59

@Mego:
kde si bol posledne tyzdne :o :shock: ked sa toho popisalo na roman o TPD v EU a na SK- Je to nove nariadenie EU ohladne tabakovych produktov, ktore uz reguluje aj e-cigarety... max velkost tanku 2ml s detskou poistkou, liquid max 10ml a max 20mg... Jedine bazu 0mg bude mozne kupit vo vacsom baleni... viac sa docitas na fore, nejdem to tu opakovat... pohladaj TPD...
MODy: LostVape SKAR; HCigar VT75; Fuchai 213+; EhPro 101; IPV5 200W; SMY 75W mini; iStick Pico 75W; Invader 50W
Atiky: Kayfun mini V3+/V4/V5; Taifun GT3/GT3 mini; OBS Crius+; Merlin RTA; Hurricane V1; Pico RTA; Cthulhu V3; Mad Hatter V2
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-profesionál
e-profesionál

Partner

www.smoki.sk

Poslaťod joey » Štv 29. Sep 2016 14:22:53

mego nemusis vapovat cistu bazu a cakat na nejake zrenie. kludne ochutnaj hned, ja si kolkokrat ked namiesam novu virginiu tabak, supnem hned do tanku a vapujem. mne proste chuti aj cerstva, je to len o chuti. na nejake zrenie sa mozes vyrdnut, pokial ti to chuti hned :)
Fuzze xl3, Smok RSST+nemesis
joey
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Osiris » Štv 29. Sep 2016 14:29:57

Mego píše:Dobre vedieť... :) Čo ak by som skúsil koncentrát bázy naliať a zahuliť? Budem mať z toho niečo? Viem, že chuť asi bars nie... ale zatiaľ, kým sa mi odležia tieto ;) Dá sa to tak?

To je ten problém, že všade sa uvádzajú len ovocné a len tabakovky... lenže ja nemám ani ani. Perník a energy drink a pistaciova zmrzlina neni ani tabakovka, ani ovocna... na stránke píšu, že 2dni pre 50/50. Pre 100VG sú to tuším 4 dni. No ale uvidíme, že čo to spraví...

Cista baza sa da v pohode vapovat. Dokonca sa to odporuca pri syndrome Vaperskeho jazyka (vapers tongue), co je docasna strata schopnosti vnimat chut pri vapovani. Prip. si daj do cistej bazy par kvapiek mentolovej aromy. Enrgy drink patri do napojovych chuti (beverages), zmrzliny, kolace, sisky a pod su dezerty. Zreju dlhsie ako ovocne, no nie tak dlho ako tabak. Zrenie sa da ciastocne urychlit, najjednoduchsie je nechat cestvo namiesany liquid v teplej vode (nie viac ako 50-60°C, vyssia teplota degraduje nikotin), jedna hodina v kupeli nahradi jeden az dva dni zrenia. A perfetna je aj metoda, pri ktorej sa mix da do ultrazvukovej cistiky. Hodina v ultrazvuku v 50°C vode nahradi az tyzden. Len skoda, ze bezne dostupne ultrazvukove cisticky maju casovac na max. 10 minut... Niekto dava mix aj do mikrovlnky, ale toto je dost nebezpecne, casto sa mix znici, v horsom pripade hrozi riziko poziaru.
Obrázok
eGoAIO,MegaTwist,eVicVTCm,Cuboid mini; Wismec:Presa75W/100W;eLeaf:Aster; SMOK:Guardian3,Quantum;LaudeDNA75,HcigVT75nano;SXminiML
microTFV4/Plus,TF-RTA; GV Griffin25,Tsunami,Ammit;S-CraveSupreme4ml&Lite;OBS ACE/Engin;Theorem;Kv5;Siren,Azeroth
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Mego » Pia 30. Sep 2016 9:23:06

Pistaciova zmrzlina je celkom good. Perník zatiaľ nič moc... asi potrebuje vyzrieť, ale do neho musím dokapkať... som zvedavý na enerdžy... dymí to pekne, ale horšie sa ťahá ako liqua... aj tá čistá báza nebola zase až taká zlá :D
Obrázok
Joyetech Ego AIO pro 0.5R

Kedy prestaneš fajčiť? Ja nefajčim, ja inhalujem
Mego
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Mego » Pia 30. Sep 2016 12:10:30

Aj enerdžy celkom ujde... nevie niekto poradiť, kde sa dá kúpiť litrová báza?
Obrázok
Joyetech Ego AIO pro 0.5R

Kedy prestaneš fajčiť? Ja nefajčim, ja inhalujem
Mego
e-znalec
e-znalec

Poslaťod mitter100 » Pia 30. Sep 2016 15:44:11

Obrázok
[b]KBOX MINI,TARGET MINI,eVic VTwo Mini
inawera-miešam MAXX,VIRGINIA ART,REVOLUTION
Obrázok[/b]
Obrázok užívateľa
mitter100
e-veterán
e-veterán

Poslaťod PapaPSJ » Pia 30. Sep 2016 17:28:14

Obrázok
Obrázok užívateľa
PapaPSJ
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Novikovic11 » Ned 02. Okt 2016 22:01:04

Osiris píše:AIO su urcite vyborne, ale nie na mraky. Aj s 0,5Ω hlavou je produkcia pary len taky lepsi priemer.

No to snad nee... :( Včera jsem si zrovna objednal tuto http://www.gallagher.cz/elektronicke-cigarety/elektronicke-cigarety-joyetech/joyetech-ego-aio/ ... a těšil se na pořádný dým - známý mi to doporučil, že jako super!?! :plac:
Novikovic11
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Osiris » Ned 02. Okt 2016 22:42:51

To je tak uboho priehladne :( Ze vas v tom neserioznom pseudoobchode hanba nefackuje, smelinari bezcharakterni! Cim skor skrachujete, tym lepsie pre vapersku komunitu!
Obrázok
eGoAIO,MegaTwist,eVicVTCm,Cuboid mini; Wismec:Presa75W/100W;eLeaf:Aster; SMOK:Guardian3,Quantum;LaudeDNA75,HcigVT75nano;SXminiML
microTFV4/Plus,TF-RTA; GV Griffin25,Tsunami,Ammit;S-CraveSupreme4ml&Lite;OBS ACE/Engin;Theorem;Kv5;Siren,Azeroth
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Beastik » Ned 02. Okt 2016 22:51:01

Nevesaj hlavu. Zalezi kolke oblaky chces mat. AIO na 0,5 aj na 0,6R robi ovela viac pary ako pyro.

A hlavne na mrakovanie je 2ml attik malo, cize aspo AIO PRO/PRO C.

A kde mame Katty? :D
MODy: LostVape SKAR; HCigar VT75; Fuchai 213+; EhPro 101; IPV5 200W; SMY 75W mini; iStick Pico 75W; Invader 50W
Atiky: Kayfun mini V3+/V4/V5; Taifun GT3/GT3 mini; OBS Crius+; Merlin RTA; Hurricane V1; Pico RTA; Cthulhu V3; Mad Hatter V2
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-profesionál
e-profesionál

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Konkrétne značky e-cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť