Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Nextasis klon

Nextasis klon

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Re: NextGen klon

Poslaťod pe.stefpo » Pia 16. Sep 2016 10:32:21

Nuz az sa niekto vyzna co ma byt v klon verzii a co v origo :) tak to popresuvam
posledne recenzie portál.
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

Partner

Pridajte zadarmo Vašu stránku alebo firmu do nového katalógu: Katalóg stránok | TOP stránky

Poslaťod smaxxl » Pia 16. Sep 2016 10:45:55

@pe.stefpo
Nejde o klon vs. orig ale o NextGen a Nextasis :-) A vsetko co je od 13.9. (Welchiho prispevok) je o Nextasis a nie o NextGene
Obrázok
smaxxl
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod joey » Pia 16. Sep 2016 12:25:03

moj nestasis je na colnici, asi sa colnikom nezdaju tie drazky a nechcu pustit nepodarok do nasej malebnej krajiny. :)
Fuzze xl3, Smok RSST+nemesis
joey
e-odborník
e-odborník

Re: Nextasis klon

Poslaťod Welchi » Pia 16. Sep 2016 16:48:51

Nova tema NExtasis spravena..
jo
Tak pozeral som na tie origo/klon casti a je to TAK.. podla toho obrazku su obe sucasti AC v klonoch CELE ZLE..
:D no aspon mam nahradne centre 2x komplet .. :D
No a zas davam tomu daky cas kym nato soudruzi prijdu ak sa to rozkrikne no nete.. mozno budu nahradne OPRAVENE casti..
:D

Edit:
Len tak zo zveddavosti som ho spojazdnil..
0,9R SS316 0,28mmdrat. + Ekowool 2mm ako oplet /5mm rurka/
Cista baza naliata.. noo
AC funguje AKO-TAK LEN natom mode s 5 stupnami.
Pre DTL mrakotvorcou je to POHODA.. :D
MTL najmense dierky ..a celkom sa da.. ;)

Jo a aby som nezabudol.. do capice som dal Okruzok 13x1 mm
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod roberto7 » Pia 16. Sep 2016 17:23:03

Tiež si myslím,že súdruh z Číny dá do obehu nový náhradný diel. :lol: :lol:
Taifun GT II+GS II,Steamboy 2.0,Steamboy 2.3,A.M.R.,Sat 22,Rose v2,Nextgen,Nextiny,Nextasis,Squape X,GEM clone,,Evic VTC mini,VTwo Mini,SMY DNA75,Hotcig DX75,Sigelei Fuchai 213+Vortex mod,Dicodes no.6,Dani Extreme 3,Yihi SX350J v2
roberto7
e-odborník
e-odborník

Poslaťod smaxxl » Pia 16. Sep 2016 23:22:35

@Welchi
Tiez som tam chcel dat O-kruzok, ale 15x1 som tam nedokazal vtesnat :-D ... mensi som zatial nenasiel. Ale co sa mi podarilo narvat je 8x1,5mm medzi stenu vonkajsieho AFC a tej zuzenej casti vnutorneho AFC. Skusam tym nasimulovat ten chybajuci rantlik a vyzera ze by to mohlo fungovat. Lepsi by bol 10x1,5, ale tiez som ho zatial nenasiel :-\

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Obrázok
smaxxl
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod joey » Pon 19. Sep 2016 13:31:46

tak dnes dorazil klon z FT. opracovane super, ani olej nic necitit, len som oplachol pod vodou. namotal 0.9ohmu. Zacpal 5 dierok navrchu, nechal jednu volnu a na MTL pohoda :D chut paradna.
edit: a nehreje sa tolko ako u nextgenu, co je za mna velke plus.
joey
e-odborník
e-odborník

Poslaťod joey » Štv 22. Sep 2016 14:31:01

smaxxl tvoj sposob je najidealnejsi, funguje to naparadu.
joey
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Merlin » Štv 29. Sep 2016 19:12:41

Nextasis je doma.
Ale tentokrat sa nebudem rozplyvat, ale budem nadavat.
Nextasis by bol super atomizer, ale ma chyby, ktore ho degraduju, na spodne miesto police.
Poskladal som nextasisy 3 ks, ale je tam zavazna chyba, technicka, technologicka, ktora robi vazny problem.
Na kotolni, chyba pod zavitom miesto na tesnenie, takze vzduch sa dostava do kotolne a po kratkom case, zaplavi kotolnu, navin a jadro. Proste zasobnikovy tank, sa nedostane do podtlaku, cez zavit sa dostava vzduch do zasobnika.
Nieje prakticka a jednoducha moznost, tuto chybu napravit, lebo kotolna a trubka, sa neda jednoducho vyrobit nova, na to nemam vybavenie, lebo zavity, by som dokazal vystruhat, ale vyfrezovat kanaly prieduchov vzduchu nie.
Regulacia vzduchu funguje zaujimavo, ale je komplikovana.
menej zavazne nedostatky..
V sade z FT, chybalo tesnenie v kapuci, ktore ma tesnit saci kanal kotolne, od prieduchu a samotny driptipovy airflov ventil tiez nemal tesnenie. Ziadne tesnenie v sade, nezodpovedalo priemerom, do tych drazok.
Problem je v tom, ze to tesnenie, nesmie byt ani velke, ani male, lebo ostava vo vnutornej drazke, tej tesnenej diery. Pre saci kanal a ventilovy rozvod vzduchu z labyrintom, nesmie to tesnenie byt ani prilis tuhe, lebo sa neda nastavit airflow, ale ani moc makke a male, inak zas ten ventil vypadava von.
Dalsi problem je, ze sa to strasne cele prehrieva, ked sa aj posklada a nenaplni moc,aby liqid nezaplavoval kotolnu, tak pri vapovani, sa to cele cudo rozhajcuje az mi pali hubu. Kratky drip tip nieje problem, aj ked dam dlhsi, tak normalne citim, ako mi pod nosom fajruje kotolna. A to mam este aj plysovy obal tvare.
Ked znizim vykon pod 12W, tak to celkom ide, hulit sa stoho da, ked stiahnem airflow na minimum, tak si pekne pobafkam, ale potom zas je citelne to ohriatie toho atomizera.
Dalsi problem je, ze len na jednom z troch, neprefukuje falosny vzduch, pod ten driptipovy ventil, takze je mozna regulacia.
To by som este vedel ocenit, ako nie chybu, ale vlastnost, ze to ma prisavanie cerstveho vzduchu, ale zial nieje to tak.

Naivne som dufal, ze to bude dobry spolocnik, mensi ako nextgen, z vatsou zasobou liqidu, na maly elaf pico.
Velke houby, je to taky komplexne problemovy atomizer, ktory momentalne bude rozobraty na organy a pouzijem z toho len centerpiny a spigoty do Nextgena.
Dam tomu este sancu, ak dokazem vyrobit novy centralny kanal z osadenim na tesnenie. Ale zatial to bude pomlete do klobas.
A myslim, ze to bol asi moj posledny atomizer do zbierky.
Vsetky ostatne atomizery funguju a nextgeny pouzivam od jari, ostatne atiky zahalaju v policke. Doma si bafem z heavy cuboida a bud fenixa, ale prevazne z change V1
Nextasisu, som dal som pracovnu prezyvku Lastshit.
Velmi ma to mrzi, ale budem informovat ak sa mi nieco podari vymysliet, ale koli znacnej zlozitosti som narazil na zatial neprekonatelny problem. A to sa mi nestava casto.
Mozno teoreticky, by slo pod zavit kapuce, naletovat nerez velkoplosna podlozka, ktorej by sa spravilo osadenie na O kruzok, ale myslim, ze je to take trocha od veci. neviem, ci by potom bolo mozne, jednoduche plnenie, naliatim liqidu. To budem musiet prebadat a asi to bude stat zivot jeden nextasis.
Zdar!
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod joey » Štv 29. Sep 2016 21:51:03

ja mam opacny problem. uz rano som si vravel ze by som sem mal napisat dojmy, lebo s nextasisom som maximalne spokojny, viac nez s nextgenom :) mne sa praveze nextasis zahrieva ovela menej nez nextgen. fungovanie airflow som vyriesil ako vyssie kolega napisal, pridanim jedneho tesnenia, funguje naparadu.
Merlin ty nemas spodok kotolne takto aj s tesnenim? ja ich mam obe takto, aj ten druhy s mensimi dierkami na privod liquidu.
Obrázok
joey
e-odborník
e-odborník

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť