Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Nextasis klon

Nextasis klon

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Re: Nextasis klon

Poslaťod Merlin » Pia 30. Sep 2016 9:02:39

Ale mam, tam problem nieje.
Problem je v hornej kapuci.
Problem je v tom, ze pod zavitom kde sa sroubuje kapuca, nieje tesnenie, takze zasobnik nedrzi podtlak. Hore pod driptipom som tesnenie doplnil, ale to neriesi utesnenie pod labyrintom nasavania vzduchu. Ak sa naplni zasobnik doplna, tak samotiazne liqid zaplavi kotolnu.
Problem je v tom, ze tank sa neda utesnit.
Je to konstrukcna zavada.
Co sa tyka dolneho "spigotu" z velkymi, alebo malymi dierami, ten je spracovany dokonale, ma aj zavit na izolator a centerpin je tiez vyborne spraveny. Ten velkodierovy spigot je urceny na vatu, ten z dvoma malymi dierami, je urceny na mesh, alebo mesh plus oplet.
Nevadi mi, ze tesnenia su na figu, tie sa daju kupit u nas, za par centov v afinise, ale vadi mi, ze nieje kam osadit tesnenie na spodnu cast zavitu, pod dekel, ktorym sa to aj plni. Velky okruzok na sklo, alebo nerez tank tam je, ale pod zavitom nieje nic a tade prejde vzduch a to je problem.
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Partner

Vaping Portál

Poslaťod Dibli » Pia 30. Sep 2016 9:16:40

Během 14 dni testování a vložení chybějících těsnění jede na 1* nej atik tohoto roku pro mě společně s Picem.
Dibli
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod joey » Pia 30. Sep 2016 9:25:14

mne trochu prepustalo cez vrch vzduch, ale ked som dal tesnenie do drazky ako na obrazku, tak aj tento maly nedostatok uplne zmyzol a podtlak drzi ako ma.
len ta poupravim, ten s velkymi dierami je urceny na huste VG liquidy a husty mesh. pre riedse ten s malymi. tak to udava vyrobca.
Fuzze xl3, Smok RSST+nemesis
joey
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Merlin » Pia 30. Sep 2016 10:03:28

Ja som doplnil tesnenia, to problem nieje, ale jedno tesnenie doplnit nejde, nieje na to myslene.
Na kapuci je zavit a pod zavitom je zasobnik.
V hornej casti kapuce, je vzduchovy kanal, rozvod troch troch smerov, na regulacne jadro. Na vrchu kapuce je tesnenie, ale medzi vzduchovym rozvodom a zasobnikom, tesnenie nieje.
Proste na to pozabudli, alebo nemysleli.
Tym padom zasobnik nieje v podtlaku a ked sa vzduch dostane do zasobnika, liqid zaplavi kotolnu.
Pri velmi hustom liqide VG, to asi nieje velky problem, ale pri PG/VG to problem robi.
Problemy to robi rovnake, ako ked na klasickom tanku, napriklad kayfune, alebo co ja viem fenixe, alebo erlkonygine, netesni tank a potom zaplavuje kotolnu.
Chutovo je vynikajuci ten nextasis, airflow je vynikajuci, prehrievanie by som prezil, aj za cenu znizeneho vykonu. Ale ta nemoznost utesnit tank, je smrtelna.
Ja nechcem smrkat liqid z kotolne, po kazdej odstavke. To by som sa dostal o 3 generacie atomizerov naspat, ak nie viac. A to nechcem.
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod joey » Pia 30. Sep 2016 10:30:49

Hold spatna varka od cinanov :) viem kde myslis, ze by bolo idealne mat tesnenie, ale mne tak vlastne nechyba, lebo drzi perfektne podtlak. takze nemam problem ani s PV/VG 70/30. alebo mam mozno ja stastie na jeden dobry kus :D
joey
e-odborník
e-odborník

Poslaťod biknik » Pia 30. Sep 2016 10:50:36

Musím napsat, že můj kus fungoval také naprosto bez problému pominu-li horší funkčnost regulace vzduchu, ale to mi nepřišlo nějak výrazně špatné. Jen bych si ještě o fous přitáhl vzduch, pokud by to bylo možné.. Dal jsem proužek 2,5 cm meshe 400 na volno, stejně jako u klonu Nextgen a pár otáček (viz. foto o stranu zpět) nerezu 0,28 mm. Jel jak drak a chutnal taky tak. :D Perfektní zásobování, žádné prolínání, stejně jako u jeho předchůdce. Pak jsem si ho akorát přemotal pro ještě trochu chladnější páru a jemnější chuť a i na Robertovo7 požehnání :D na nerez 0,25. Super, funkční, chutné. Být na ty čínské kopie tak si ho nechám. Už jsem ho ale po odzkoušení poslal dál a kupující je také spokojen. Ten můj klon je z ČB, koupil jsem ho u nás v obchodě. Černá krabička a myslím stříbrný nápis, logo původního tvůrce. Tento klon mají tuším i na FT.
„The world is changed by your example, not by your opinion.“ ~Paulo Coelho
Obrázok
Obrázok užívateľa
biknik
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Merlin » Pia 30. Sep 2016 10:57:47

Mam FT aj v ciernej krabke, aj v hnusnej krabke, mam aj iny, malinko odlisny, ktory som dostal asi z ineho zdroja.
Ale vsetky maju problem z podtlakom v zasobniku.
Riesitelne to je, ale nastvalo ma to. Ked som si podrobne prezeral obrazky a podobne, ani ma to nenapadlo, ze tam to tesnenie chyba, alebo to bude robit problem.
Co sa tyka spracovania, je to super, co sa tyka airflow, dobre, chutovo dobre.
Je to mensie ako nextgen a ma vatsi zasobnik, ako nextgen.
Ale ten liqid proste do kotolne presakuje. Ak by som otvoril viac airflow ventil, mozno by sa sanim nevytvaral podltlak a do kotolne by menej zatekalo, ale to nieje riesenie.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod joey » Pia 30. Sep 2016 11:44:05

na ft maju dva klony dodavane v rovnakej krabke, ja som bral ten o par centov lacnejsi, lebo bol zrovna na sklade.

Merlin, vodarske konope na ten zavit a bude to fachcit jak ma :D
joey
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Welchi » Pia 30. Sep 2016 13:39:35

No Merlin mal si zobrat radsej Nextiny ako nextasis.
Ja som to tesnenie strcil do capice bola tam ta drazka.
App. mne netiekol.. resp.netecie.
Ale nemozem si pomoct.. Furt bezim na Nextgene.. vzdy vsetko vyskusam a opat sa vratim ku Nextgenu.

Odesláno z mého Nexus 5X pomocí Tapatalk
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Merlin » Pia 30. Sep 2016 21:22:47

Nemozem tam dat konope, ani teflonovu pasku, alebo teflonovu nit, kadial to potom budem asi tak plnit.
..
Ps, ja som tam dal to chybajuce tesnenie, ale aj tak tam do tanku ide vzduch a preplavuje jadro.
Welchi, je to nejak tak. Kolaboroval som zo vsetkym moznym, ale Next gen zatial vedie.
Za tych par eur, mam aspon nahradne centerpiny a spigoty, ktore maju zavit na izolator, takze nelutujem.
Ako som uz napisal, povenujem sa tomu, ak bude cas, ale to si musim dat nejake prasky na nervy, ked budem struhat ten diel na osadenie toho tesnenia.
Co ma zaraza, tak ani original netesni niako.
Nemam fotoaparat, aby som to odfotil, takze budem ustretovy, ak to nejak upravim a zvladnem, napisem sem.
Ale mam dojem, ze to pomelem do klobas, bude to darca organov..
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia