Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Nextasis klon

Nextasis klon

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Nextasis klon

Poslaťod Welchi » Uto 13. Sep 2016 17:03:53

Nextasis z 3f. SS316 1:1 SJMY
FOTO

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Nespojazdnoval som ho bo praca.
Trosku som laboroval s tym nastavenim prisavania vzduchu,na toto bude treba spravit setup inak je potah na vsetkych polohach rovnaky.
Jo a priemer kotolne je 7mm. Tak zatoto dobru chut..

Odesláno z mého Nexus 5X pomocí Tapatalk
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Partner

Vaping Portál

Re: NextGen klon

Poslaťod Merlin » Str 14. Sep 2016 21:26:13

No ja to mam na ceste z FT, setup som uz robil, znamemu je to paradna dr.. Potesenie konstruktera..
To nastavovanie vzduchu, ma nejak blbo spravene, tam v tom spigote, mala byt len jedna drazka. Nie styri.
alebo som to zas nepochopil.
Alebo je to zle nakonovane.
Neviete niekto, kde sa da zohnat ten tank, co je napol sklo a napol nerez?
Ale podla moznosti nie origo, to je drahe, az moc.
Inak dobry atomizer, spigot sa da pouzit aj do stareho nextgena, centerpin rovnako.
Pre zmenu centerpin nieje M1,6, ALE M1,7....
Ty cinania uz nevedia co od dobroty.
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Welchi » Str 14. Sep 2016 21:36:47

No to vis Merlin.. co by sme chceli za tie peniaze..
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod roberto7 » Štv 15. Sep 2016 8:54:00

Merlin
Ja mám Nextasis z 3f a centerpin je M1,6.Pred chvíľou som skúšal.
Objednal som aj náhradné sklá z FT (set 5 ks)a sedia na klon z 3fvape ako ri.ť na šerbeľ.
roberto7
e-odborník
e-odborník

Poslaťod smaxxl » Štv 15. Sep 2016 9:13:59

@Merlin Tie drazky pre vzduch maju byt styri - tri su vyfrezovane tak aby boli odstupnovane v rovnakom uhle ako su tie dvojice otvorov na na AFC valceku. Stvrta je vyfrezovana v takej pozicii, ze ked na nu nastavis niektory z otvorov, tak vsetky ostatne su zablokovane (t.j. vsetky ostatne dvojice smeruju mimo drazok, t.j. nieco na sposob single-airflow vs. triple-airflow).
Moj klon z Coppervape dosiel cca pred dvomi tyzdnami a bol typu DoD (Dorob Doma) ... v center pine nebola drazka pre drot :roll: a deck s tym mensim prisunom liquidu mal dokaslany zavit pre spigot. Ale po tom ako som to spojazdnil je to velmi prijemny atik. Trosku moc otvoreny pre MTL, ale uz si zacinam zvykat, ze vsetko nove je robene pre vaperov "v strede" (medzi DL a MTL). Prvykrat v zivote som na nom namotal TC setup na meshi 8-) (NiFe48) a velmi milo som prekvapeny ako perfektne to funguje :smok2:
Obrázok
smaxxl
e-znalec
e-znalec

Poslaťod pe.stefpo » Štv 15. Sep 2016 9:30:47

pozerám že lahodka, už to niekomu fachci? som na tuto vecičku pomerne dosť zvedavý jak to vyzerá a chutí spojazdnené :)
posledne recenzie portál.
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

Poslaťod smaxxl » Štv 15. Sep 2016 11:16:34

@pe.stefpo Ze to mne fachci sa nerata? :)

Obrázok

Chutovo je to vynikajuci atik, ked porovnavam svoje meshove, tak je chutovo na tom rovnako dobre ako Le Zephyr, ale z Origenu v2MkII (klon) mi ten isty liquid chuti lepsie. Je ale fakt ze ho pouzivam len daco cez tyzden takze este experimentojuem ... momentalne ho mam na TC a asi ho tak aj necham ... nema to chybu ... a aj ked vycucam nadrzku, dry hit nie je taky brutalny ako s klasickym kanthalom :-D
Jediny problem (okrem teda klonovych nedorobkov) bol, ze pri najmensom airflowe mi vytahovalo aj liquid do komory :oops: ... podotykam ze som najprv skusal ten high-VG deck ... prehodil som deck s klasickymi dierkami pre liquid a zlepsilo sa ... uplne som to odstranil az ked som meshoej rulicke trochu zvacsil priemer, takze je v tej dierke (wick-hole) natesno ... zasobuje to stale dostatocne a komorku mi uz nezatapa (Mesh 400, zrolovanych cca 45mm)
Obrázok
smaxxl
e-znalec
e-znalec

Poslaťod pe.stefpo » Štv 15. Sep 2016 11:51:37

:) pekne :) pofoť aj namotany build :) ja ho nemám a ani asy nebudem, nie som uz meshovy, ale zaujal ma, :)
posledne recenzie portál.
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

Poslaťod biknik » Štv 15. Sep 2016 20:40:19

Přidám pár fotek.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
„The world is changed by your example, not by your opinion.“ ~Paulo Coelho
Obrázok
Obrázok užívateľa
biknik
e-znalec
e-znalec

Poslaťod smaxxl » Pia 16. Sep 2016 10:08:58

Tak to vyzera ze s nami (rozumej cinskymi vyrobcami a uzivatelmi klonov) VWM (autori Nextasis) celkom dobre vybabralo. Podotykam ze tieto info su zhrnutim z viacerych for a vsetko to treba brat ako UDAJNE, PRAVDEPODOBNE, ASI ... ale v kontexte to celkom dava zmysel:
* VWM zadal vyrobu Nextasisu firme Coppervape s umyselne chybnou vyrobnou dokumentaciou
* VWM zadal paralelne vyrobu vonkajsej casti komory/AFC a vnutornej casti komory/AFC aj inej firme/firmam
* Coppervape dodal vyrobene kusy VWM
* VWM nahradilo celu komoru/AFC system spravnymi suciastkami, vyrezalo drazky do centerpinu a predava Nextasis taky ako bol vymysleny
* Coppervape nezastavilo linku a chrli "1:1" klony, ktore su nahovno
* SJMY okopirovalo Coppervape a chrli "1:1" klony ktore su nahovno
* VWM sa smeje a kasiruje $250 za kus a este moze ukazovat "Aha, my sme taki dobri ze nas ani nedokazu naklonovat. Nekupujte tie cinske s..cky"

Ako ilustracia - takto by mal vyzerat AFC system (pohlad zvrchu)

Obrázok

Tie styri drazky NIE SU DURCH

A takto vyzera na VSETKYCH doterajsich klonoch (pohlad zospodu)
Obrázok

Drazky su durch, takze bez ohladu na nastavenie AFC, stale ide vacsina vzduchu cez vsetky 4 drazky a otvorom okolo negativneho polu priamo do komory :-/

PS Asi by sa uz oplatilo presunut prispevky o Nextasise do samostatnej temy. V NextGen klon teme sme OT :oops:
Obrázok
smaxxl
e-znalec
e-znalec

Ďalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia