Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Miesanie - zaciatok

Miesanie - zaciatok

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

Miesanie - zaciatok

Poslaťod pitrson » Str 21. Sep 2016 19:04:20

Ahojte,

napadlo ma ci tu niekto z vas nepostne vlastne overene "recepty" na miesanie a nejake rady ake bazy(znacky/chute) a aromy su dobre, kvalitne a naopak ktorym sa vyhnut. Zatial nemam mnoho skusenosti s chutami no viem, ze napr Liqua American Blend mi nesadla.

Uvital by som recepty na tabakove aromy ale aj ovocne ci ine.

Viem, ze sto ludi - sto chuti, ale nejak sa treba odpichnut. Ako viete mam AIO Pro C, tak by som aj rad vedel aky napriklad pomer VG PG aby bola chut ale aj dymivost vyvazena.

Vdaka !
pitrson
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: Miesanie - zaciatok

Poslaťod patrix242 » Str 21. Sep 2016 19:49:34

Podla mna zbytocna tema. Staci precitat nizsie. Je tam kopec info o aromach a bazach.. ale to sa kazdemu asi nechce.. ;-)
patrix242
e-znalec
e-znalec

Poslaťod pitrson » Str 21. Sep 2016 20:05:59

Ja som si par threadov presiel, no je pravda, ze sa v nich casto objavi plno OT prispevkov, tak ma napadlo ci by sa to nedalo dat do jedneho threadu ? Kludne ma odkaz na konkretne, a ak si modi myslia, ze tento thread je zbytocny, nech to zmazu - hnevat sa nebudem ;)
pitrson
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Osiris » Str 21. Sep 2016 20:42:56

Hlava 0,6Ω od Joyetechu, obzvlast na neregulovanom mode, moze mat problemy s bazami, ktore maju viac ako 60-70%VG, pretoze ma dost male nasavacie diery. Ja do Cubisu rad pouzivam polsku bazu Optimum 50/50, ale aj nemecku Avoriu. Ovocne a kolacikove aromy pouzivam od americkej znacky Capella, ale na tie treba cakat aj dva tyzdne, kym dozreju.
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod pitrson » Str 21. Sep 2016 21:54:03

Odkial objednavas tu bazu Optimum ? na e-dym.pl som pozeral, no nemaju tam uvadzany pomer VG PG (ci je len jeden ?) a pocet ml.

Dik. :OK
pitrson
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Osiris » Str 21. Sep 2016 22:00:00

Beriem ju z e-dym, pomer je 50/50, flasticky su 50ml, aj ked vzdy tam nejaky ml chyba, co pri tej cene a kvalite mi az tak nevadi.
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť