Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - eGo AIO Pro C - typy, skusenosti

eGo AIO Pro C - typy, skusenosti

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Re: eGo AIO Pro C - typy, skusenosti

Poslaťod vrana40 » Pia 07. Okt 2016 13:07:16

tiez by ma to zaujmalo.mam aio a roznyslam nad bratcekom bud aio-c alebo aio box mod
Pioneer4You IPV Mini 30W a SubTank NANO = hrozná zábava, zhúlení non-stop
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Partner

Vaping Portál

Poslaťod Beastik » Pia 07. Okt 2016 13:28:42

Noo neviem ako to bolo myslene, ale uz prvy jeho prispevok bol proti AIO a to este ani doma ho nemal... ze chcel mraky a objednal z Gallagher... Asi sa nam Katty transformovala :) :)

Nejdem sa opakovat, ale AIO Pro C ci Cubis Pro bublaju a bafaju velmi dobre... no problema... :) Treba im musky vychytat a sluzia dobre. Nenechavat dlho nalezato, nepretecu, ale vzdy sa mi hlava prechlastala (ked som mal v aute "pohodene" asi dve-tri hodky). Polhodku v normalnej polohe, odprskol a no problema....
HW: DNA's & ArcticFox for MTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + Imperia

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod joey » Pia 07. Okt 2016 15:08:10

tiez som spokojny s AIO. hlavu 0.6ohmu som prevrtal namotal na cca 0.8 a len vymienam vatu. stale ho cez noc nechavam polozeny na boku a ked z neho rano potiahnem, ziadne bublanie/prechlastanie nepozorujem . za mna super, jednoduchy ucelny kompakt.
Fuzze xl3, Smok RSST+nemesis
joey
e-odborník
e-odborník

Poslaťod pitrson » Str 12. Okt 2016 9:23:10

Mne zatial fici uz pomaly tyzden vkuse bez problemu :) v pripade bublania/prechlastanai pouzivam Osirisovu radu
pomaha okrem vycistenia kominu pod drip tipom jednak otocit cubis hore nohami (zavitom) na 20-30 sekund a este spravit 5-10 potahov vo vodorovnej polohe.
Pomimo toho cistim aj drip samotny, po cca tyzdni je v komine aj v dripe toho kondenzu viac nez dost.

Inak ako som spominal, ja idem len MTL (slukovanie ako cigarety) s 0,6 hlavou, s tym ze mam mierne priskrteny privod vzduchu (3 dierky otvorene, 2 zatvorene) - takto mi to zatial najviac smakuje co sa tyka hitu a mnozstva pary.

Naozaj sa s nou treba skamaratit (hlavne my co s vapovanim len zaciname) a je viac-menej po probleme. Mam ju uz cez 3 tyzdne a zatial kupu nelutujem :). Objektivne sa mi zda, ze s LG HG2 fici lepsie nez s eFest bateriou, rozdiel je po dlhsom uzivani, ked LG (subjektivne) si zachovava vykon podobny akoby bola nabita. Mam doma meraky, ked sa mi bude chciet tak to zmeram, ci je to tak naozaj.
pitrson
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod pitrson » Štv 10. Nov 2016 18:27:58

Tak po dalsich dnoch musim skonstatovat, ze ta hlava "zlobi" len na zaciatku. Po par dnoch sa to uplne vytrati - spomenul som si na to teraz, ked som hlavy vymenil :lol:

Inak dorazili mi hlavy z ciny:
https://www.aliexpress.com/item/5pcs-lo ... 264.ETZHHn

za necelych 8e - 5ks hlav. Zatial vyzeraju dobre :)
pitrson
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Štv 10. Nov 2016 21:57:29

Ak sedi "stieraci zreb" super cena. Inak za podobnu cenu beriem 0,6 z FT. Hlavne je rychle odoslanie, pri ALI je obcas dlhy cas vybavenia...
HW: DNA's & ArcticFox for MTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + Imperia

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-profesionál
e-profesionál

Predchádzajúci

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia