Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - eGo AIO Pro C - typy, skusenosti

eGo AIO Pro C - typy, skusenosti

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

eGo AIO Pro C - typy, skusenosti

Poslaťod pitrson » Str 28. Sep 2016 14:16:34

Ahojte,

takze po porade tu na fore som si kupil tuto el. cigu, presiel som rovno z pyro na cisto vaping. Slukujem, takze pouzivam len 0,6 hlavu. Musim povedat, ze vacsinu casu som s nou velmi spokojny, skusal som zatial len Liqua RY4, American Blend, Berry mix, Aramax USA Tobacco a Vampire Vape Funky Monkey. Najviac mi zatial sekol ten Aramax. Odporucam pouzit hned od zaciatku ten cierny plastovy naustok (drip?) so spiralou vo vnutri, kedze najma po dlhsom case to zvykne chvilku prskat. Co sa tyka baterky, cigaretu som kupil s eFest 3000mAh, nemam moznost porovnat s nicim inym, kedze LG HG2 mi prisli az dnes. Nabijam ju priebezne, takze na vydrz sa nestazujem. Podsvietenie je uzitocne najma v noci, vidim kolko liquidu mi este ostava.

Co mne ostava zahadou je, ze najma po doplneni liquidu buble niekedy aj dlhsie co ma niekedy vie dost nastvat. Plni sa to zhora bez vyberania hlavy, tak neviem ako je mozne, ze sa to stava. Niekto tipy ako tomu predist / eliminovat bublanie uz ked sa to stane ?

+:
- dymyvost
- chut ? (nemam moznost porovnat s inymi)
- vzhlad
- podsvietenie
- viacmenej nulova udrzba
- vymenitelna bateria

-:
- po dlhsej dobe nepouzivania (noc napr) prska pocas prvych slukov
- obcas hlava buble, mne zatial z neznamych dovodov

Privitam diskusiu a zdielanie akychkolvek skusenosti s touto cigou a jej prislusenstvom :).
pitrson
e-začiatočník
e-začiatočník

Partner

www.smoki.sk

Re: eGo AIO Pro C - typy, skusenosti

Poslaťod Osiris » Str 28. Sep 2016 14:57:32

Pozri si toto vlakno - topic1324.html
Vacsina veci sa tu uz totiz riesila
Obrázok
eGoAIO,MegaTwist,eVicVTCm,Cuboid mini; Wismec:Presa75W/100W;eLeaf:Aster; SMOKQuantum;LaudeDNA75,HcigVT75nano;SXminiML, MinikinV2
microTFV4/Plus,TF-RTA; GV Griffin25,Tsunami,Ammit;S-CraveSupreme4ml&Lite;OBS ACE/Engin;Theorem;Kv5;Siren,Azeroth,EXO RTA
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Beastik » Str 28. Sep 2016 15:25:55

Suhlasim, ta ista hlava, ten isty typ tanku ako Cubis/Cubis pro - po precitani uvednej temy dostanes vela rad a odpovedi...
Ja osobne mam podsvietenie vypnute, setrim energiu na bafanie (aj ta troska pomoze v kritickej chvili). Vdaka za info na liquidy :)
HW: DNA's & ArcticFox for MTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Osiris » Str 28. Sep 2016 16:19:02

@beastik - podsvietenie kludne nechaj zapnute, ta ledka ma tak maly odber, ze to nema zmysel vypinat. Napr. u 1500 mAh baterie u prveho AIO to spotrebuje kapacitu ani nie na 10-15 potahov...
Obrázok
eGoAIO,MegaTwist,eVicVTCm,Cuboid mini; Wismec:Presa75W/100W;eLeaf:Aster; SMOKQuantum;LaudeDNA75,HcigVT75nano;SXminiML, MinikinV2
microTFV4/Plus,TF-RTA; GV Griffin25,Tsunami,Ammit;S-CraveSupreme4ml&Lite;OBS ACE/Engin;Theorem;Kv5;Siren,Azeroth,EXO RTA
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Beastik » Str 28. Sep 2016 18:44:19

Ja som si zvykol bez svietielka... A ked som si neni isty ci zaple.. Bafnem naprazdno. Dnes ma vytocil Cubis Pro prska ako divy... Mozno treba hlavicku vyhodit a dat novu. Krasne ladi na Pico... Lepsi ako normal (mensi uhladenejsi) dizajnovo.

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-veterán
e-veterán

Poslaťod endy500 » Str 28. Sep 2016 19:42:11

Chalani to AIO je pekny shit. Dnes som sa snazil kolegovi to rozbehat ale prska to ako dive. Trosku som si utrzil hanbu lebo toto som podcenil. Ak by to bol moj stroj tak to j*bnem o stenu.
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Beastik » Str 28. Sep 2016 20:11:37

Chlapi ja neviem. Asi zalezi na kuse. Mne slape dobre aj co som mal (2 kusy) "posluchali"... Neprskali prilis..
Z mojej skusenosti to pripisujem hlavickam... Pro C a aj Cubis prevadzka no problem. Novy Cubis Pro prska a pritom je to rovnaka konstrukcia... Zacinam byt z toho jelen...
Edit: "postál" chvilku a preslo ho to... :D zeby naladovost??

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-veterán
e-veterán

Poslaťod joey » Str 28. Sep 2016 20:45:20

pouzivam klasicke AIO a nic mi neprska. vymenil som uz tri hlavy a kazda v pohode, tu poslednu som prevrtal, namotal a teraz uz len menim fiber . vsetko na nom slape ako ma.
Fuzze xl3, Smok RSST+nemesis
joey
e-odborník
e-odborník

Poslaťod @ndy25 » Str 28. Sep 2016 21:10:44

Tiež mám AIO Pro C a funguje v pohode. Mam tam 0,6 hlavu. 0,5 som este neskúšal. Občas sa stane ze sa prechlasta alebo prska, ale to bude spôsobené dlhým otvorením topcap-u alebo ze dlho stojí a nepoužíva sa.
BTW ale aj tak to nie je bohviečo ako primárny stroj. Prešiel som na iStick Pico + Kayfun V3 mini a ta chuť a pohoda je podstatne lepšia. [WHITE SMILING FACE]

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
@ndy25
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Str 28. Sep 2016 22:46:31

Suhlasim, ze chutovo to nie je top, podla mna nad priemer a hlavne uzivatelsky komfort pre zaciatocnika riesenie: Nalej a vapuj. Ovela lepsie vyzera medzi ludmi ako ked vytasim na nich "kocku" a na nej posadeny komin... Kazdy kuka ze co to, AIO Pro C nevzbudzuje tolko pozornosti ci vzhladom (nie je najmensie ale trubelka) alebo dymivostou. Crius Plus ci Limitless chutia velmi dobre ale musia ist na vacsi vykon a okolo mna sa drzi opar...

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-veterán
e-veterán

Ďalší

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia