Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Nulka báza & liquid & vaping

Nulka báza & liquid & vaping

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Nulka báza & liquid & vaping

Poslaťod Absorb » Štv 20. Okt 2016 18:42:11

Zdravím,
mám takú otázku, či je nejak nulka liquid (vlastnoručne namiešaný liquid aj báza) škodlivá? a či celkovo pri vapingu škodí to že sa špirálka prehrieva a tým zo seba vylučuje nejaké toxíny alebo niečo iného a to isté vata alebo knot či má v sebe látky čo pri zahriatí škodia, diki za odpovede, názory, hate-flame.
Prečo sa to pýtam... lebo väčšina z vás čo som čítal tu riešite furt len nikotínové liquidy atd. samozrejme keď prestávate fajčiť normálne cigarety tak je to pochopiteľné. Ale čo ak ja ako absolútny nefajčiar chcem vapovať teda vapujem, lebo sa mi to páči robiť triky a celkovo ma to baví je to ako keby životný štýl. Tak potom nastáva otázka ktorá je hneď zodpovedaná-kúpim si alebo namiešam si vlastnú nulku bez nikotínu ale tzv v "kuloároch" sa šeptá že vraj aj nulky škodia a že vraj aj špirálky a vata-knot škodí... ja som z toho blázon. Hľadal som dlho veľa ale poriadne vysvetlenie čo a ako funguje s týmito nulkami som nenašiel.
Naposledy upravil Absorb dňa Štv 20. Okt 2016 18:57:15, celkovo upravené 1
VapEquip:
Obrázok
peacetime & feel vape
Obrázok užívateľa
Absorb
e-pokročilý
e-pokročilý

Partner

www.smoki.sk

Re: Nulka báza & liquid & vaping

Poslaťod vrana40 » Štv 20. Okt 2016 18:54:13

napisem ti to polopate a nebudem sa moc rozpisovat. ak nefajcis tak ani nevapuj a si bez skodlivin.ak nechces pribrat nejedz sladke veci. v tejto dobe je vsetko istym sposobom skodive,vsetko je o tom co si ochotny preto obetovat. pre mna je vaping 3000x lepsia alternativa ako cigarety co som fajcil.aj keby boli vsetky zlozky v liquide zrovna skodlive co rozhodne nebudu tak vaping je zdravsi v pomere skodlivin oproti pyru tak 30 ku 3000
Pioneer4You IPV Mini 30W a SubTank NANO = hrozná zábava, zhúlení non-stop
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Absorb » Štv 20. Okt 2016 19:08:50

diks to mi je jasné v tejto dobe ani vitamín c od dr maxa nie je vitamín c, apropo vapovať neprestanem je to top proste a pokial budem žiť v tejto dobe tak sa škodlivín nezbavím tak či tak, ale mne išlo o tie závažnejšie škodliviny čo sa tak omielali okolo nulky bázy, vaty a špirálky, dúfam že má chápeš.
VapEquip:
Obrázok
peacetime & feel vape
Obrázok užívateľa
Absorb
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Welchi » Štv 20. Okt 2016 19:08:59

Je vseobecne zname,ze vsetkeho vela skodi.
A v podstate ziadna chemikalia cudzoroda nieje zdraviu prospesna ( vo velkom mnozstve ani cista voda).
PG VG co je hlavna cast liqvidu je v tele metabolizovana a okysluje organizmus.
Preto vidim CH ako zbytocne zatazovanie.
knoty, drot,vata.. pohoda ak pouzijes veci urcene na vaping.. baxa na nikel atd.. v CH
+ velky vykon hrozi suchy prask a to je supa na exhalaty ...
Ako bolo napisane .. nefajciar nech ostane aj nevaper.

Odesláno z mého Nexus 5X pomocí Tapatalk
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Beastik » Štv 20. Okt 2016 19:15:55

Ak chces trikovat trikuj, mrakuj ALE NESKOD VAPINGU nadnernym zaparovanim podnikov...
Stale tomuto ludia nerozumeju. Napr. vcera sa do mna obula kolegyna, ze vraj ta para smrdi :o :shock:
A to som mal Ice Jahody... Vonia kazdemu naokolo...
OK Podme k problemu:
Liqiud samotny je takmer neskodny, nicotin si telo pyta pri odvykani... A aromy su ta premenna. Kedze ich zlozenia - podla toho kazda inak zalepi, zanesie spiralku... I vatu. Cista baza nulka ani chut ani kopanec... Nema ako skodit.
Bolo tu uz niekolko debat o zhaveni spiralok. Nedoporucuje sa to moc "najpriatelskejsie" su SS/Nerez spiralky. Ti a Ni ci Kanthal s teplom produkuju oxidy... A prehrievaniu zabranis TC regulaciou na Mode. Je to ovela menej skodlive ako ked xces trikovat s pyro... Sa pridusis hned... Nemas ziadny decht a podobne "dobroty" z pyra...

Podla mna je vapovanie ovela ovela zdravsie ako pyro... :vaping: a tiez som nazoru: nefajcis? = Nevapuj...
HW: DNA's & ArcticFox for MTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-veterán
e-veterán

Poslaťod endy500 » Štv 20. Okt 2016 19:17:02

Iba poopravim/doplnim kolegu. V cistej baze su 2 (slovom dve) zlozky. V cigaretovom dyme ich je podla poslednej studie 5 az 7 tisic.
Ja ti poviem takto. Ak chces hobby ktore neskodi zdraviu tak si kup jojo. Ak chces robit triky vo vapingu tak budes musiet to riziko podstupit.
Sedliacky rozum by ti mal napovedat ze tahat neprimerane mnozstvo niecoho co do pluc nepatri moze byt skodlive uz len z dovodu ze vsetkeho vela skodi.
Moja rada je nechod do toho.
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Absorb » Štv 20. Okt 2016 20:04:40

Tak dakujem za obšírne názory a veľmi vecné spracujem ich a nejak z toho spravím záver ako dalej takže každopádne dík.
A len taka podotazočka že tie aromy bez nikotínové teda dajme tomu melonová alebo čokoládova atd sú ako vyrábané teda aká je ich zložka... či neviete niekto, je to tzv potravinársky extrakt?
A k tomu či vapovať či nie, chápem nefajčil si nevapuj
ale radšej si dam CH alebo MTLko ako ťahať dutnik alebo fajku lebo kamoši ma často krát ponukali ako skusiť som skusil ale tovarensky vyrabane cigarety nie iba original tabak som fajčieval ale isto vapovať neprestanem ja vapujem tzv aj mokro a aj sucho teda mám aj vap na bylinky a aj modik s atíkom takže tak ale dakujem všetkým
VapEquip:
Obrázok
peacetime & feel vape
Obrázok užívateľa
Absorb
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Welchi » Štv 20. Okt 2016 21:31:57

Je zabavne a unavne zaroven citat dookola.. poradte bla bla.. Aale ajtak si spravim posvojom..
Tak vapuj mrakuj ale neobtazuj hlupimi otazkami ked ajtak poznas odpoved.
Musim uz takto ostrejsie reagovat.
Jop a TPD smernica plati ajked v atiku nemas naliate nic s nikotinom.
Tak vitaj v kolektive..

Odesláno z mého K00R pomocí Tapatalk
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Beastik » Štv 20. Okt 2016 23:23:59

Si na omyle... TPD reguluje vsetko vybavenie co sa da pouzit na inhalovanie/ vapovanie... Ci tekute ci suche.
Nebud hned hrrr..
Chcel si radu alebo nase nazory?? Nazory si dostal a zhodujeme sa v jednom, ked nefajcis tak nerob vaping pre frajerinu... Ako pise Welchi, prisiel si s obavami co to moze sposobit, ci skodii, ale uz aj tak si pevne rozhodnuty ze chces trikovat... Naco potom nad tym tolko spekulujes??? Ak chces bav sa...
HOWGH.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Welchi » Pia 21. Okt 2016 0:02:30

Ja z vyzsej moci mod. odmazavam inv. na mna
a lock.tuto temu.

Mrackuj si kolko chces ale neobtazuj okolie.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť