Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - UD Balrog-EX 75W

UD Balrog-EX 75W

GRIPY a všetko okolo nich.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Re: UD Balrog-EX 75W

Poslaťod Absorb » Uto 25. Okt 2016 17:09:14

Dá sa to už dlhšie objednať normálne takže viac ako kus už musel byť predaný a netuším prečo testeri na YT ho ešte nemajú asi sa im nepozdáva pôvod elektroniky :D
s tou baterkou 26650 by ani nebol problém a ta energia a prúdová zaťažiteľnosť no neviem... to je na debatu...
a predchádzajúca verzia nemala TC v SSku iba Ni Ti.
Asi najväčší problém je získať ten pôvod elektroniky, teda čo je pod tou kapotou nikde sa to neuvádza.
VapEquip:
AtyS: Fumytech WindForce, IJOY Limitless Plus, Taifun GT III, 528 Custom Vapes Goon Rda
ModS: Encom New Beast, Hcigar VT75 nano

peacetime & feel vape
Obrázok užívateľa
Absorb
e-pokročilý
e-pokročilý

Partner

www.cigareta-shop.sk

Poslaťod joey » Uto 25. Okt 2016 17:31:51

no prave ze to najdolezitejsie sa nikde neuvadza. Clovek vzdy narazi na desiatky takychto no name zariadeni, alebo co nikto nevie co je vo vnutri. nestoji mi to ani za 20 sekund nad tym dalej rozmyslat. Ked vyrobca nema snahu mi povedat co tam dava, nema narok odo mna vidiet ani cent :D
Fuzze xl3, Smok RSST+nemesis
joey
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Absorb » Uto 25. Okt 2016 20:12:05

Prvá obšírnejšia recenzia Balroga EX:https://www.youtube.com/watch?v=7BuDo-PEEG0 (len škoda že neviem tak dobre po anglicky :( )
VapEquip:
AtyS: Fumytech WindForce, IJOY Limitless Plus, Taifun GT III, 528 Custom Vapes Goon Rda

peacetime & feel vape
Obrázok užívateľa
Absorb
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod samos » Str 26. Okt 2016 0:42:43

predchadzajuca verzia mala po upgrade aj tc ss, inac mod je vyborny 70w verziu vlastnim (kupil som si ju kvoli velkosti ako nahradu za cloupor aj kvoli tomu ze vie ss okrem ineho) tc chodi spolahlivo (v podstate ine ani nepouzivam) takze by som sa nebal ist ani do 75w verzie aj cena je velmi prijemna, momentalne je myslim na garbeaste aj akcia
http://www.gearbest.com/temperature-control-mods/pp_494103.html?utm_source=shareasale&utm_medium=shareasale&utm_campaign=shareasale
kod:BALROG cena sa znizi na asi $. 31 99 dolaru
samos
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Absorb » Str 26. Okt 2016 7:54:57

samos píše:predchadzajuca verzia mala po upgrade aj tc ss, inac mod je vyborny 70w verziu vlastnim (kupil som si ju kvoli velkosti ako nahradu za cloupor aj kvoli tomu ze vie ss okrem ineho) tc chodi spolahlivo (v podstate ine ani nepouzivam) takze by som sa nebal ist ani do 75w verzie aj cena je velmi prijemna, momentalne je myslim na garbeaste aj akcia
http://www.gearbest.com/temperature-control-mods/pp_494103.html?utm_source=shareasale&utm_medium=shareasale&utm_campaign=shareasale
kod:BALROG cena sa znizi na asi $. 31 99 dolaru

Paráda diki moc konečne sa našiel nejaký človek čo vlastní tento módik a ešte dík aj za tú zľavu a ešte pod otázka do kedy je platná tá zľava?
VapEquip:

peacetime & feel vape
Obrázok užívateľa
Absorb
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod samos » Str 26. Okt 2016 21:54:45

myslim ze do konca mesiaca, pokial bude aspon tak vydareny ako moj kus tak budes spokojny, ja som uvazoval aj nad touto verziou,ked som videl zlavu :) ale aj preto ze som spokojny s predchadzajucou, ale musel by som natiahnut policku :) kedze som uz medzitym kupil ine veci na ktore cakam
Obrázok
Obrázok
samos
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod tomomo » Uto 08. Nov 2016 2:47:14

Samos aká vydarená verzia?
Šak ti odpadol 510 konektor
????
HW-Fuzze XL3,Nemesis №3821,Grip Ivant,Bolt,MVP,Dreváčik,
Steamboy Storm Rider 2.1 № 2036, 2.0 № 0086, 2.2 № 188/200 Peacemarker

Miešam si svoje chuťovečky AL,TW
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
tomomo
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod endy500 » Uto 08. Nov 2016 8:39:52

iqwe píše:
- vyrobce neuvadi typ pouzite elektroniky

Podľa mňa v tomto bode autor trafil kliniec po hlavičke.
Riešilo sa tu veľa vecí od ergonómie až po cenu ale imho najdôležitejšia je tam elektronika.
Až vtedy si človek uvedomí toto keď sa stane vlastníkom modu so "zlou" elektronikou.
Ak nie je známe čo je tam za čip a ešte nie mod ani u recenzentov (pozor nie je recenzent ako recenzent) ja by som počkal. Ale je to len môj skromný názor.
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Welchi » Uto 08. Nov 2016 16:42:39

Fuu.. nekupovat!!
Pozri sa radsej na HCigar VT75 s evolv dna75
da sa kupit teraz za slusny peniaz
100% elektronika moznost 26650 aj 18650 bat.
26650 neni vyhoda..
Osobne vlastnim Nano verziu na 18650.

Edit.
Osobne doporucujem zainvestovat do kvalitnych veci.. Co bude ked nabehne TPD
nik netusi..a ked ti daco odide treba mat zalozne fidlatka.. ci potom bude mozne daco kupit ( oficialne) nik nevie.. v EU urcite nie.

Odesláno z mého Nexus 5X pomocí Tapatalk
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Beastik » Uto 08. Nov 2016 16:58:33

Nemozem sa dockat VT75 (26650), od piatku kdesi visi na SK poste a dnes mi bolo oznamene, ze len musim cakat, vraj do troch dni dorucia. Skusenost mi hovori ine.
Spolahliva elektronika je zaklad, ked TC slape ako ma a aj ostatne regulacie a samozrejme kvalita prevedenia. Nezaskodi mat primerane "robustne" mody - padu odolne a drobnym urazom. Ak sa da vyhnut sa lahuckym resonovym Modom, ktore sa pri prvom pade mozu premenit na nechcene 3D puzzle.

A ako sa ujme TPD v povedomi nasich colnikov, nikto netusi... treba aj HW i SW doma naskladnit.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-veterán
e-veterán

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na GRIPY

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť