Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Liquidy z gearbestu

Liquidy z gearbestu

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

Re: Liquidy z gearbestu

Poslaťod xBlueEyedx » Pon 05. Dec 2016 15:47:49

Skúšal si už? Ci nie ešte? Stránku GB mám uloženú a chcem sa opýtať,ako dlho si čakal ? Hm?

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
xBlueEyedx
e-začiatočník
e-začiatočník

Partner

Pridajte zadarmo Vašu stránku alebo firmu do nového katalógu: Katalóg stránok | TOP stránky

Poslaťod Beastik » Pon 05. Dec 2016 15:50:54

Premiove liquidy su super.. take BOMBO, mal som od nich tri a bola to mnamka... 30ml za cca 15E - stalo to za to.
Teto ostatne to le loteria aj na SK i zahranicie, nieco je dobre nieco cista chemia - hnus...

Ostatne/hotovky liquidy som vyradil z pouzivania, vezmem aromu a namiesam si nieco sam podla seba. Alebo ak mi da niekto vzorku na skusenie. Postupne sa mi profiluje zostava arom na bafanie...
Na cesty: AIO Pro C + Eleaf iCare
MODy: LostVape SKAR + HCigar VT75 + IPV5 200W + SMY 75W mini + iStick Pico 75W + Invader 50W
Atiky: Kayfun mini V3+/V4/V5 + Taifun GT3/GT3 mini + OBS Crius Plus + Cthulhu V3 + Mad Hatter V2
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod samos » Pon 05. Dec 2016 16:18:07

tieto su prekvapujuco velmi dobre, vyrovnaju sa mnohym ovela drahsim co som mal :), nakoniec prvy raz som zobral len tri, pri tomto druhom nakupe uz niektore nemali,
chutnal som cerveny saturn wing (bohuzial pri druhom nakupe uz ho uz nemali) - jemna tabakovka s orechovym chvostikom, modry blue eyes - chladivy mentol, zeleny (hulk) - ovocno citrusova zmes - velmi dobre sa to huli, pri druhom nakupe som zobral hned dve
zas cerveny selva tabakovka mierne pikantna...nieco mi pripomina, dalsie este cakaju
prislo mi to...objednal som 16-ho novembra, 26 to uz bolo na slovensku, ku mne sa to dostalo 2.12 -takze asi dva a pol tyzdna
samos
e-profesionál
e-profesionál

Predchádzajúci

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia