Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Miesanie - technicka otazka

Miesanie - technicka otazka

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

Miesanie - technicka otazka

Poslaťod embe » Pon 21. Nov 2016 23:09:43

Ahojte, dnes/zajtra sa chystam na prve miesanie vôbec. Mam iba 1 attik, a to je Subtank mini co bol sucastou Kboxu Mini. Vidim, ze viaceri tu mate niekolko attikov. A moja otazka je, ze napriklad si namiesam 4-5 flasiek po 10ml kazda ina prichut, tak normalne dovapujem attik s dajme tomu bananom a nalejem napriklad nejaku tabakovku a potm zase daco ine atd atd....az vystriedam vsetkych 5 prichuti? Lebo predpokladam, ze chut po prvej prichuti mi ostane v attiku vo vate a pod, a ked tam nalejem druhu varku tak tu druhu chut ovplyvni.

Tiez to takto proste rezete alebo menite attiky? Alebo ako to robite? Ja som doteraz fical na Dekangoch hlavne a proste som to lial, ktory som chytil do ruky, povacsinou som mal doma len 2 chute, Desert a potom este nejaku tabakovku pripadne Kokos a moc som to neriesil...

Dik,
Obrázok

Obrázok
embe
e-pokročilý
e-pokročilý

Partner

www.smoki.sk

Re: Miesanie - technicka otazka

Poslaťod Jesen » Pon 21. Nov 2016 23:29:40

Nevidím v tom problém. Striedam chute častejšie ako ponožky a vždy to prerazi pôvodnú chuť. Až na nejaký silný mentol asi alebo niečo poriadne smradlave. Viem, že niektori majú problém zbaviť sa príchute aj po zmene a odvapovani celého tanku. Mne to problém nerobí
Obrázok

Kanger Subox Mini + Subtank Mini RBA,
SMPL mod klon + Pico RTA klon, Kayfun Lite Plus v2
Eleaf Istick 100w TC + SMOK TFV4, Kayfun v4
Eleaf Istick Pico 75w + GUS Phenomenon klon, Kayfun v3 mini klon
RDA: Stillare, Stumpy
Jesen
e-znalec
e-znalec

Poslaťod joey » Uto 22. Nov 2016 13:49:14

No pokial uz mas svoje chute otestovane,tak ano natankujem inu chut a vapujem,ale na tabakovky mam ine atiky a na ovocne a vetrove ego aio. Lebo po takej limetke by som si tabakovku nemohol poriadne vychutnat.
Pokial iba testujes prichute,tak je najlelsie RDA atomizer.nejaky kvapkaci. Nakvapkas novu chut a skusas,pokial predchadzajuca chut prebija tu aktualnu,jednoducho vymenis vatu. ja na tvojom mieste by som si objednal nejaky kvapkaci atik. Kukni na smoki.sk, alebo ego-cigarety.sk . RDA stoja vacsinou par euro a oplati sa to
Fuzze xl3, Smok RSST+nemesis
joey
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Skeleton » Uto 22. Nov 2016 19:41:06

Chapem to dobre,ze to chces preliat inou prichutou hned?ak ano,tak odporucam vypalit/vymenit spiralku,vymenit vatu a sklicko umyt teplou vodou...ak to mas v plane urobit,tak sorry :)
Nova prichut ti casom vo vate prebije tu staru,ale chvilu sa to bude miesat...a vatu musis casom aj tak vymenit

Odoslané z Lenovo P70-A pomocou Tapatalku
---------------------------------------
SMOK Fury-S + Kangertech Subtank Mini...0,5 ohm s vatou
FlavourTec neutral 9mg + netabakovky
Obrázok užívateľa
Skeleton
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Dušan » Uto 22. Nov 2016 19:47:28

To iste ako Jensen,pokiaľ nie si nejaký vyložený fajnšmeker,prípadne nepoužívaš výrazné príchute(silnú koncentráciu) nevidím problém prelievať to. Nebavilo by ma meniť vatu a špirálku po každom odvapovanom tanku ak chcem iný liquid :smok2:
Obrázok
Dušan
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod joey » Uto 22. Nov 2016 22:29:31

tu nejde o fajnsmekerstvo, ale ked ide prvy krat skusat nove aromy, tak tu chut najlepsie skusis na novej vate a kvapkac je na testovanie najidealnejsia volba. Mam Igo-L a stale na tieto testovacky idealne :D
Fuzze xl3, Smok RSST+nemesis
joey
e-odborník
e-odborník

Poslaťod embe » Uto 22. Nov 2016 23:34:46

No, vcera som namiesal Banan od Atmosu, 8kvapiek do 20ML 50/50 PG/VG a dnes doobeda som ho poskytol kolegovi, vyskusal som na jeho vybave, bolo to take nejake....slabe...teraz vecer som si ho nalial priamo po Deserte od Dekangu a ziadny problem, po par potiahnutiach uz citit krasny banan. Vsak budem laborovat, skusat, planujem si kupit nejake dalsie attiky, len sa este musim porozhliadnut ake...
Obrázok

Obrázok
embe
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Jesen » Uto 22. Nov 2016 23:42:07

Tak vidíš, že to nie je taký problém
Obrázok

Kanger Subox Mini + Subtank Mini RBA,
SMPL mod klon + Pico RTA klon, Kayfun Lite Plus v2
Eleaf Istick 100w TC + SMOK TFV4, Kayfun v4
Eleaf Istick Pico 75w + GUS Phenomenon klon, Kayfun v3 mini klon
RDA: Stillare, Stumpy
Jesen
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Uto 22. Nov 2016 23:48:57

Uz si len vytypovat spravne atty chutovo a system bafania a motania.
- MTL/DTL
- Single/Dual Coil alebo aj quad?
Tu sa toho prebralo hafo... Len si najst svoju cestu. Najlepsie je ist na zraz/stretko...
HW: DNA's & ArcticFox for MTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + Imperia

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-profesionál
e-profesionál

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť