Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - kúpa liquidy z Činy

kúpa liquidy z Činy

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

kúpa liquidy z Činy

Poslaťod ferdinand » Štv 24. Nov 2016 9:15:50

ahojte.som tu úplne nový.
el.cigaretu mám už dlhé roky.všetky produkty si objednávam z činy.je to tam oveľa lacnejšie.objednával som si aj liquid.dám príklad:50ml ma vyšlo na 4€.ale nastal problém.liquid ti už činani nepošlú.majú to zakázané.tu je reakcia jedného predajcu od ktorého si objednávam všetko na otázku prečo si už nemôžem objednať liquid:oh,my friend,I'm sorry, there is no liquid, because China post don't accept liquid, so all of sellers can't sell liquid.
If you want to buy liquid, I think you will have to buy liquid in your own country,sincerely,my good friend.
tak to vidíte.teraz mi jedna krava čo má obchod v ZA na Národnej ponúka 30ml za 7.50€ a to bez bločku.je to kurevčina. :smok:
ferdinand
e-začiatočník
e-začiatočník

Partner

www.smoki.sk

Re: kúpa liquidy z Činy

Poslaťod Beastik » Štv 24. Nov 2016 9:23:41

Nechapem Tvojmu rozhorceniu. O TPD sa tu diskutuje intenzivne uz od 20/05/2016, kedy sa schvalila a urcil sa jej datum platnosti na SK od 20/11/2016. Vsetci predajcovia (v EU aj mimo EU) musia dodrziavat/respektovat platne zakony a jednym z najvacsich obmedzenim su liquidy. Max 20mg/ml a max 10 ml balenie. Ktore ma najvacsi doapd na vapovanie.
Neviem kde si zil, ale bola bezna cena na 30ml balenie aj 7-10 EUR (zalezi na znacke) niektore aj 20E za premiovky.
Na cesty: AIO Pro C + Eleaf iCare
MODy: LostVape SKAR + HCigar VT75 + IPV5 200W + SMY 75W mini + iStick Pico 75W + Invader 50W
Atiky: Kayfun mini V3+/V4/V5 + Taifun GT3/GT3 mini + OBS Crius Plus + Cthulhu V3 + Mad Hatter V2
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod vrana40 » Štv 24. Nov 2016 9:57:18

cez china post liquidy ani nikdy neposielali co viem.
kef ti je 7,5eura draho tak sa vrat k pyru.tam ta tie ceny urcite potesia,mesacne vydavky ako lusk ;)
Pioneer4You IPV Mini 30W a SubTank NANO = hrozná zábava, zhúlení non-stop
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Poslaťod samos » Štv 24. Nov 2016 10:35:45

[quote="ferdinand"...el.cigaretu mám už dlhé roky....[/quote]
hm... tak by si mohol vediet, ze este pred 5 rokmi 10ml dekangu u nas stalo okolo 5eur, zalezalo od predajcu
ked si niekde nasiel za 3.50 tak to bola super cena :)
skus nakupit tu, mozno ti to este prejde http://www.gearbest.com/e-liquid-c_11865/
napr. tato seria je chutove celkom vydarena:http://www.gearbest.com/lemonic-plus-_gear/
ja som bral posledne tieto a su celkom dobre, niektore az vynikajuce :)
http://www.gearbest.com/waiwaibao-_gear/ - nakoniec, ako pozeram uz ich aj pomaly vypredali
http://www.gearbest.com/1765-cool-_gear/
samos
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod endy500 » Štv 24. Nov 2016 16:28:15

Chalani klídek
Ste sa do nového kolegu pustili jak Kotleba do záchrany rasy.
čau Ferdinand vitaj. Ako si si všimol atmosféra je tu trošku napätá ale nie je to tak vážne ako sa zdá.
Všetci čo sme tu (okrem Jesen-a večný optimista a preto ho mám rád) máme zásoby kvôli TPD to je ten anti vaperský zákon a keď sa tu objaví niekto nový všetci si myslia že im chce odliať/ukradnúť s kanistra s liquidom.
Ak už máš el. cigaretu veľmi dlho tak pouvažuj nad vlastným miešaním liquidov. Je to asi najlacnešia varianta a ponúka jednu veľkú výhodu ktorú ostatné varianty nemajú. Dokážeš si namiešať super chuť. Ano v reštaurácii (prémiový liquid) ti to chutí viac ako doma (nejaká Liqua alebo Dekang) ale v ktorej reštaurácii ti spravia domáce jaternice (domáci mix podľa vlastnej chuti).
To len tak na okraj. Ak by si hľadal info k miešaniu tak:
miešanie pre začiatočníkov
Miešanie vlastných liquidov
Alebo sa tu pohrab alebo sa opýtaj napr.
tu alebo tu
Dúfam že ťa chalani moc nevyplašili a bude sa ti tu páčiť.
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod 01dodob » Štv 24. Nov 2016 17:11:25

endy500 :OK
Obrázok
Obrázok užívateľa
01dodob
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Štv 24. Nov 2016 17:15:29

@Endy500:
Jop mas pravdu... trosku som bol hrr... a hlaska o Kotlebovi.. :lol: :OK

Pokial som neprisiel na toto forum, nemal som tusenia o com je cele vapovanie.
Nie len kupit nejaku "eGo-isticku trubelku" ale moznosti je XY, pocnuc bateriou /gripom konciac atty a aku hlavu osadit alebo namot spiralky spravit. Samozrejme sa tu najde kopa uzitocnych rad a aj noviniek ako je to netastne TPD - o ktorom sa moc nehovorilo/nevedelo. Az teraz sa siroka vapovacia verejnost dozveda (mimo for a podobnych komunit), ze balenia liquidov ako ich kupovali nebudu (nad 10 ml a nad 20mg/ml). A ani tie bazy nie su dostupne ako boli na SK.
Miesanie toho som sa obaval, ze co ked sa nepodari a nebude to dobrea musi sa vyhodit.
Motivacia bola a aj je pre kazdeho cena za vapovanie. Baza sa dala kupit ovela lacnejsie ako hotove liquidy (zacnut Dekang, Liqua, American Stars - s nimi som zacinal) a aromy podla vlastnej chuti a uvazenia.

Endy este mam v pamati Tvoju aromu z BB :) :D, vsetkych prebrala, aspon mna naisto. Ale vyskusal by som ju, vezmes do PK?
Myslim, ze to bolo to ChiccaApple???
MODy: LostVape SKAR + HCigar VT75 + IPV5 200W + SMY 75W mini + iStick Pico 75W + Invader 50W
Atiky: Kayfun mini V3+/V4/V5 + Taifun GT3/GT3 mini + OBS Crius Plus + Cthulhu V3 + Mad Hatter V2
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod endy500 » Štv 24. Nov 2016 18:14:59

Chicca Apple bud milujes alebo nenavidis.
Jasnacka ze prinesiem. Miesam to na litre.
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Beastik » Štv 24. Nov 2016 18:22:31

Miesas na litre??
A kde to stihas bafat?? Pisal si, ze doma mas ChiccaApple zakazane...
Prve stretnutie s tou aromou bolo "divoke"... Som vlemi zvedavy na dalsi vnem tej aromy...
cuch/vona prekvapil-zarazil.. ostava chut..
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod ferdinand » Štv 24. Nov 2016 21:32:53

beastik.žijem stále tu.nikdy som to nepotreboval riešiť a zaujímať sa o to.proste som si to objednal a prišlo to.
vrana.keď nevieš nepíš.objednával som to cez Banggood a cez Aliexpres.
endy500- vďaka.
ferdinand
e-začiatočník
e-začiatočník

Ďalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia