Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Aké značky e-liquidu sú najlepšie?

Aké značky e-liquidu sú najlepšie?

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

Re: Aké značky e-liquidu sú najlepšie?

Poslaťod joey » Pia 02. Dec 2016 9:38:12

V pohode, hlavne ze je piatok a pani postarka mi nesie Pico od osiris :)
Fuzze xl3, Smok RSST+nemesis
joey
e-odborník
e-odborník

Partner

www.smoki.sk

Poslaťod Juloi » Pia 02. Dec 2016 19:42:45

Osiris píše:Osobne sa znackam ako Aramax, Liqua, Oplus a pod. vyhybam,sice nie su uplne zle, ale za podobne sumy sa daju zohnat aj ovela lepsie. Bud si miesam vlastne, a hotovky kupujem z UK (braval som aj z USA, ale to je v dnesnej dobe riziko kvoli colnici).
Jedny z najlepsich liquidov, co som doteraz mal a ktore kupujem opakovane su od anglickej spolocnosti Momo - https://www.momoeliquid.com , ich Soda-lish je totalna lahodka.

Ahoj Osiris

Mam dve-tri otazky:
1.) Vies mi poradit ako sa tam zaregistrovat?
2.) Ako si spokojny s Guardian3? Blizia sa vianoce a chcel by som si kupit nejaku tu fajku. Inak s Presou 75 som max spokojny??? Ale chcem kus postupit co stylove by si mi odporucil?
3.) Ja pouzivam iba LIQUA. Nie je zla a miesam to tabak, jahody kava ... ako pride... nie je to zle ale chcem postupit...

DAKUJEM
Obrázok

VAPING je proste super.
1.) eRoll
2.) Presa TC75W VW Box + Joyetech CUBIS Atomizer
3.) Authentic Joyetech Elitar Pipe 75W VW TC Kit
Juloi
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Uriel23 » Pia 02. Dec 2016 20:14:32

Idú Vianoce tak zatvorte liqu do šuflíku spravte si radosť a nakúpte prémiovky Suicide bunny, Mad hatter, Donuts e-juice, Five pawns to je jedno hlavne skúšajte a objavujte ;)
Obrázok užívateľa
Uriel23
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Osiris » Pia 02. Dec 2016 20:22:43

1, Momo predavaju obchody v UK, ja napr. kupujem na http://www.no1ejuice.com . Jednoducha registracia, platba PayPal, alebo kartou, postovne cca 6-7€, pri objednavke nad 60 libier sa postovne neplati, dodanie do tyzdna (GLS kurier). Maju tam dost casto aj rozne akcie, napr. teraz liquidy Tinted Brew za 3x30ml zaplatis 9,15 libier
2, Guardian III lezi na policke, je to dost odflaknuty produkt. Ak nejaky mod v tvare fajky, tak by som si asi vybral Joyetech Elitar
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Dibli » Ned 04. Dec 2016 12:07:42

Doporučují KTS inferno luxusní Liquid
Dibli
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Juloi » Sob 17. Dec 2016 22:47:46

[quote="Osiris"]1, Momo predavaju obchody v UK, ja napr. kupujem na http://www.no1ejuice.com . Jednoducha registracia, platba PayPal, alebo kartou, postovne cca 6-7€, pri objednavke nad 60 libier sa postovne neplati, dodanie do tyzdna (GLS kurier). Maju tam dost casto aj rozne akcie, napr. teraz liquidy Tinted Brew za 3x30ml zaplatis 9,15 libier

Ty KOKSO su fakt SUPER chut neh si doladi kazdy sam ale je to minimalne o level vyssie ako od LIQUA... ziadna pachut ao od LIQUA (ktora sa da zniest) proste cista chut... DAKUJEM za typ!!!!!
Obrázok

VAPING je proste super.
1.) eRoll
2.) Presa TC75W VW Box + Joyetech CUBIS Atomizer
3.) Authentic Joyetech Elitar Pipe 75W VW TC Kit
Juloi
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Plaque » Pia 24. Nov 2017 9:02:19

A čo liquidy od Emporio? Aké máte skúsenosti s nimi, kdesi v diskusiách som si všimol poznámku v zmysle, že Imperia (Emporio) je kategória sama o sebe, no ďalej sa to nerozvádzalo. Ako tomu mám rozumieť? Sú to liquidy, ktoré nespĺňajú normy alebo sú inak nebezpečné?
Obrázok
Plaque
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Pia 24. Nov 2017 9:57:40

Moja skusenost s Imepriou: baza Ice Jahoda - zmenili recept a do****li to cele. Kvalita ich baz bola premenliva,ako sa im podarilo.
Teraz skusam aromy a tie su zatial OK. Hotove liquidy enem premiovky... Liquia ci podobne uz nikdy... radsej cistu bazu.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Plaque » Pia 24. Nov 2017 13:25:34

Beastik ďakujem za info. Počuj, to čo si napísal, je o chuti alebo aj vieš, že sa im niečo nedarí, prípadne, že nespĺňajú nejaké normy? Hovorím hlavne o hotových liquidoch... Prečo ostatné už nikdy? Zlá skúsenosť alebo aj čosi viac (zdravotné ťažkosti, certifikáty a pod.), vďaka ;)
Obrázok
Plaque
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Pia 24. Nov 2017 13:48:21

Ked si miesam je to uplne ine ako ked kupis hotovku (myslim ten zaklad ako liqua a pod), vyrazna chut a mas na vyber moznosti az az co sa prichuti tyka.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia