Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Bateria SpinnerII Vapros vs Vision - FAKE??

Bateria SpinnerII Vapros vs Vision - FAKE??

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Bateria SpinnerII Vapros vs Vision - FAKE??

Poslaťod Majkel » Sob 10. Dec 2016 20:44:57

Ahojte,

kupil som si druhu Spinnerku2, nakolko som bol s prvou spokojny a este stale funguje super (ma cca 3mesiace). Link na predajcu novej:
http://www.bomba-cig.sk/sk-detail-1072280-baterie-vision-spinner-2-twist-1600mah.html

Avsak tato druha je od Vision, ta prva je od Vapros. Ta prva je 100x lepsia ako tato nova. Fungujem s nou na 3,3V a Vision mi pri 3,3V ani nenazhavi spiralku. Musim jej pridat na plno na 4,8V, tak sice volaco nazhavi, ale velmi malo oproti 3,3V na vaproske - no proste nie je to vobec ono. Tiez sa akosi tazko taha. (musim avsak povedat, ze som ju len 1x nabil)

Moze to byt fake baterka? Nikdy by som neveril aky rozdiel moze byt v obycajnej baterke.

Poctivo sa mi zda aj trochu lahsia, musim to odvazit na digitalnej vahe.

Som z toho nasraty, cakal som rovnaku kvalitu a dostal som shit. Mam chut to predajcovi na nete dobre osolit, ak sa potvrdi ze je to fake.

ps. jednu Vision Spinerku som uz volakedy mal ale tu som znicil pouzivanim, ta bola ok.
Majkel
e-začiatočník
e-začiatočník

Partner

www.cigareta-shop.sk

Re: Bateria SpinnerII Vapros vs Vision - FAKE??

Poslaťod Merlin » Ned 11. Dec 2016 0:02:53

Neviem aky atomizer pouzivas, neviem co vapujes.
Ale na tvojom mieste, sa pokukaj po nejakom "zariadeni", alebo gripe elektronickom, ktory ma nastavenie aspon vystupneho napatia a da sa tam menit clanok.
Ked sa dobre rozkukas, najdes taky grip v cine, aj clanky ku tomu a nabijacku v cene tej "baterky".
Problem bude pravdepodobne v tom, ze ta "baterka" nefunguje spravne.
napriklad...
https://www.fasttech.com/products/3032/ ... pv-box-mod
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod sanktis » Ned 11. Dec 2016 12:48:46

huh srasne skaredy mod :lol:
ak chce mechaniku tak radsej toto
https://www.fasttech.com/products/0/100 ... al-box-mod
https://www.fasttech.com/products/0/100 ... al-box-mod
alebo nieco podobne, cista mechanicka, nema sa co pokazit... raz za cas opucuje kontakty....

ak tuzi po elektronike tak to radsej kupit u nas, kupovat na FT elektroniku jedine tak suciastky na poskladanie
vlastneho modu...
sanktis
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Majkel » Ned 11. Dec 2016 13:20:10

Kua chlapi citali ste vlastne co som pisal? Ja nepotrebujem baterku do notbuku. :D
Chcel som sa bavit o tej konkretnej baterke, co je v nazve temy.

Spinner 2 regulaciu napatia ma od 3,3V do 4,8V. Ma 1600mAh, pouzivam 1,5ohm atomizer + clear kangertech MOW -EGO zavit.
Kupujem bazy+aromy Flavourtec.
Je vlastne jedno aky atomizer pouzivam, pretoze dve rovnake baterky sa chovaju uplne odlisne a o tom to je.
Asi to bude tak ako pise Merlin - Problem bude pravdepodobne v tom, ze ta "baterka" nefunguje spravne.
Majkel
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod sanktis » Ned 11. Dec 2016 13:48:07

Ako to povedat... doba pokrocila a tvoje zariadenie je tak trocha prezity model, resp. to asi uz nikdo nepouziva, je dobre mat v rezerve este nejake
dalsie zariadenie, vyber je dostatocne velky... a hlavne pokial je to mozne take kde sa daju menit akumulatory.

A to neee ze netreba baterku do notbuuku :lol: to si zvyknes, neni to nic strasne, veci ktore sa sikovno vojdu
do labky je hafo, ani nad tym nebudes premyslat... Ide o vydrz baterie, bez stavy neni para.
sanktis
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Merlin » Ned 11. Dec 2016 18:58:59

Ono je to tak, ze ked chces vapovat lacno, tak treba nieco, co pouziva komercne dostupny rozmer clanku.
Tou je dnes rozmerovo "notebuchlovy" clanok 18650, ktory sa uz nedava do neotebuchli, ale do elektromobilov.
Preto sa stale vyraba silnejsi a silnejsi, teda zo stale vatsou kapacitou a stale vyssim cerpatelnym prudom.
Elektronicke gripy, alebo hulikrabicky, zas obmedzia pripadny pruser, pripadne sa da nastavit napatie, max. vykon, alebo dnes moderne, limit teploty spiralky.
Dnes si povies, ze fuha, prkotina.
Ja hulim od doby prvych cigaretam podobnych modelov ecigariet, vzdy z upravou na onen 18650 clanok, alebo v pripade tvaru fajky, na 18350.
Grip cisto mechanicky je fajn, ale na to treba odvahu.
Grip elektronicky na jeden clanok 18650, napriklad elaf pico, alebo podobne, su dnes klasika, da sa to bez probelmov pouzivat.
Clanky sa daju zohnat u nas, alebo aj v zahr. Nabijacku nepotrebujes specialnu, na to ti staci mikro USB konektor.
Nez utahas jeden clanok, prejde aj viac, ako dva roky. Ak krabicka vydrzi, myslim mechanicky, alebo nepadne do WC a pod, menis len clanok, aj to je otazka, ci vobec.
Dnes clanok stoji cca od 5$ do 8$, najkvcalitnejsi dnes Sony VTC6, alebo uplne staci aj LG HG2 a podobne.
Ta baterka ala cigara, pouziva atypovy Lipol clanok, ktory sa neda vymenit.
Kupujes teda kompaktny grip, ktory po case umre, bez moznosti nahrady.
O jeho alternativach a kvalitach v case, si sa presvedcil sam.
Keby si sa dostavil dakam na stretko, uvidel by si rozne variacie, co sa dnes a z coho sa dnes "lacno" vapuje...
Ta baterka ktoru mas, je len prvy krok.
Nieco ako zakladny model, ktory nejako univerzalne funguje.
Ale neriesi vlastne nic.
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia