Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - VanVal Vapor

VanVal Vapor

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

VanVal Vapor

Poslaťod Osiris » Pia 16. Dec 2016 22:04:22

VanVal Vapor

Obrázok

Dostala sa ku mne sada vzoriek liquidov VanVal, a aj ked som si povedal, ze uz z ameriky nebudem ziadne naplne objednavat (po nejakych skusenostich na colnici so zasielkou s liquidmi z USA), no po ochutnani som ochotny este jednu objednavku risknut.

Liquidy VanVal Vapor sa vyrabaju v malom mestecku Butte v Montane, celkovo maju v ponuke 21 prichuti. Liquidy su MaxVG (85/15), cire, od uplne svetlych po lahko jantarove. Nikotin je od 0 po 12 stupnovane po 1,5 (0-1,5-3-4,5…), balenia v tvrdych plasovych flastickach su 15ml (2,99$), 50ml (7,99$) a 120ml (15,99$), postovne je cca 15$
Prave maju akciu 1+1, s kodom youneedthis mate este 5% zlavu z celej objednavky

https://vanvalvapor.com

Chut kazdej jednej testovanej vzorky je fantasticka! Prirodzena, verna, prijemne sladka, no nie prehnane, a na moje prekvapenie citit aj taku prijemny kyslastost ovocia/ovocnych cukrikov. Kazdy jeden z ochutnanych liquidov ma moje hodnotenie 9-10/10

I'm Not Crazy (Strawberry Maple) - sladky javorovy sirup zjemneny toskou jahod

Albino Rhino (Berries & Cream) - sladko-kysle lesne ovocie so slahackou

How Many Puffs (Raspberry Tootsie Pop) - sladko-kysle malinove lizatko

Numba 1 Winna (Peach Cobbler) - vyborny broskynovy kolac s maslovym cestickom

I'm Not Addicted (Apple Pie) - vydarena variacia jablkoveho kolacika

Trippy Drip Drip (Pineapple Gummy) - chut mi pripomina zlte BonPari, alebo zlte ananasove zele

Dolphin Milk (Blue Raspberry) - moj top favorit, chut mi pripomina stavnate biele maliny zo zahrady starych rodicov

Edit: objednavku som odoslal o 19:55, o 21:56 uz mam potvrdenie o odoslani balika aj s TN
Naposledy upravil Osiris dňa Pia 16. Dec 2016 23:07:20, celkovo upravené 1
Obrázok
eGoAIO,MegaTwist,eVicVTCm,Cuboid mini; Wismec:Presa75W/100W;eLeaf:Aster; SMOK:Guardian3,Quantum;LaudeDNA75,HcigVT75nano;SXminiML
microTFV4/Plus,TF-RTA; GV Griffin25,Tsunami,Ammit;S-CraveSupreme4ml&Lite;OBS ACE/Engin;Theorem;Kv5;Siren,Azeroth
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Partner

Vaping Portál

Re: VanVal Vapor

Poslaťod vrana40 » Pia 16. Dec 2016 23:03:16

osiris ja mam taky pocit ze ty oslovujes sam vyrobcov aby ti poslali nieco na ochutnavku a zato ty urobis slovakom chute a dohadzujes tam ksefty :D
Pioneer4You IPV Mini 30W a SubTank NANO = hrozná zábava, zhúlení non-stop
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Osiris » Pia 16. Dec 2016 23:20:20

Kiez by mi niekto nieco poslal, ale to by som musel byt mrkvicka a hulakat na trubke :lol: Ja si musim vsetko hradit sam :(
A dovod, preco to pisem je ten, ze u nas sa o liquidoch vela nevie, malokto nieco napise, zrecenzuje (dokonca aj tu sa uz stalo, ze si ludia vzorky od predajcu vzali, a aj ked o to ten predajca poziadal, tak uz ich nazor nenapisali) a tak sa sami ochudobnujeme o poznatky co sa kupit oplati, a co uz nie. Druhy dovod je ten, ze aj vdaka foram viem o vapingu to, co viem, a tak aj ja chcem nieco, nejaku skusenost, poznatok priniest komunite.
Obrázok
eGoAIO,MegaTwist,eVicVTCm,Cuboid mini; Wismec:Presa75W/100W;eLeaf:Aster; SMOK:Guardian3,Quantum;LaudeDNA75,HcigVT75nano;SXminiML
microTFV4/Plus,TF-RTA; GV Griffin25,Tsunami,Ammit;S-CraveSupreme4ml&Lite;OBS ACE/Engin;Theorem;Kv5;Siren,Azeroth
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod vrana40 » Pia 16. Dec 2016 23:30:55

s tym plne suhlasim, ja tiez pripravujem jednu recku, ale moje popisovanie prichuti je dost biedne.ale mozem skusit recku na cistu bazu :D ale. uz budem vazny-takze budem ticho :vap_cig:
Pioneer4You IPV Mini 30W a SubTank NANO = hrozná zábava, zhúlení non-stop
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Poslaťod budka » Sob 17. Dec 2016 0:14:24

Osiris už dávnejšie som Ti chcel poďakovať za Tvoje príspevky na takúto tému. Tak dodatočne - ďakujem. Do nákupu tohto asi vďaka tebe pôjdem.
Obrázok
Obrázok užívateľa
budka
e-veterán
e-veterán

Poslaťod xBlueEyedx » Štv 29. Dec 2016 21:09:17

Akurát mi prišiel tiež balíček s 6 liquidmi tejto značky. Zatiaľ vapujem How Many Puffs a pravdupovediac nejak nič necítim ked vapujem takze zatiaľ 0 bodov pri prvej skúške ale ako sa vraví. 100 ľudí 100 chuti.

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
xBlueEyedx
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Osiris » Štv 05. Jan 2017 16:16:56

Zasielka 5x50ml je uz doma :srdce: :vap_cig:
Obrázok
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Osiris » Pia 13. Jan 2017 17:53:51

A este jedna varka, bonusove liquidy z akcie 1+1, ktore v prvom baliku neboli. Pani z VanVal mi uz poslali nieco v novych, vacsich flasiach :OK Su tam aj 3 nove prichute, ked otestujem, tak dopisem moje hodnotenie :)

Obrázok
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia