Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - HiLIQ NTN /non tabacco nicotine

HiLIQ NTN /non tabacco nicotine

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

HiLIQ NTN /non tabacco nicotine

Poslaťod Rombrt » Sob 17. Dec 2016 16:41:36

Pri objednávke z Hiliq som dostal ako darček 10 ml/100 mg/ml NTN (not tabacco nicotine) Jedná sa o produkt ktorý nie je vyrobený z tabáku, tak že by nemal spadať pod TPD (zatiaľ) :D Cena je ale nie zrovna pre mňa prijateľná (50 dolárov za 100 ml) Zarobil som bázu 50/50 PGchem o sile 10 mg na ml. Nechal 3-4 dni odležať Čo sa týka chuti príde mi veľmi čistá bez akej koľvek pachuťe. Nič neškrábe. Toť vsio :vaping:
eGrip VT 1500 mah,Smok x cube ultra, SMY DNA 75W, Istic Pico 75W
Origen genesis mk2, Kayfun 5, Kayfun 5 mini, Kayfun 4,Phenomenon Lite, By-Ka K6, Nectar micro, IGO L, IGO W, Delivape c.chaplin
Obrázok užívateľa
Rombrt
e-začiatočník
e-začiatočník

Partner

Vaping Portál

Re: HiLIQ NTN /non tabacco nicotine

Poslaťod vancojur » Sob 17. Dec 2016 17:03:35

Ja som tiez uz okostoval. Ano chut je cista.
Takze za mna super ;-) A hit v 10mg je pre mna sila, kope excelentne :-D kedze je pre mna uz aj 6mg dost.
No uvidime co ta cena.
Vaping is not smoking
Obrázok užívateľa
vancojur
e-znalec
e-znalec

Poslaťod 01dodob » Ned 18. Dec 2016 1:30:50

Tiez som objednaval z HiLIQ a uz je doma liter 100mg a tiez prisiel aj darcek v podobe 10ml /100mg NTN. Zatial som este nemiesal lebo mam este Avoriu 36mg. -mozno este 70 ml.Miesam to na 1,5 mg.
Obrázok
Obrázok užívateľa
01dodob
e-znalec
e-znalec

Poslaťod iqwe » Ned 18. Dec 2016 7:17:59

Rombrt píše:...10 ml/100 mg/ml NTN (not tabacco nicotine) Jedná sa o produkt ktorý nie je vyrobený z tabáku, tak že by nemal spadať pod TPD...

Vaporizer, inhalátor nebo "el. cigareta" a ani liquid nebo "tekutina obsahujúci nikotín na plnenie elektronickej cigarety" nejsou tabákové výrobky.
Tabákový výrobek je výrobek, který obsahuje tabák. Tabák je jednou z rostlin, které obsahují nikotin.

Zákon č. 89/2016 Z. z.
a) tabak sú listy a iné prírodné spracované alebo nespracované časti tabakových rastlín
d) tabakový výrobok je výrobok, ktorý sa môže spotrebúvať a pozostáva aspoň čiastočne z tabaku alebo aj z geneticky modifikovaného tabaku

p) elektronická cigareta je výrobok, ktorý možno použiť na spotrebúvanie výparov obsahujúcich nikotín prostredníctvom náustku, alebo akákoľvek zložka tohto výrobku vrátane zásobníka, nádržky a zariadenia bez zásobníka alebo nádržky; elektronické cigarety môžu byť jednorazové alebo opakovane naplniteľné pomocou plniacej fľaštičky a nádržky alebo opakovane použiteľné pomocou jednorazových zásobníkov,
q) plniaca fľaštička je nádobka akéhokoľvek tvaru, ktorá obsahuje tekutinu obsahujúcu nikotín a ktorú možno použiť opakovane na plnenie elektronickej cigarety,

Nikotin je jen jeden a je to alkaloid se vzorcem C10H14N2 zařazený
Nikotin C10H14N2 (ISO); 3-(1-methylpyrrolidin-2-yl)pyridin; 54-11-5(CAS); 200-193-3(ES)
HiLIQ NTN /non tabacco nicotine má stejný vzorec a je stejně zařazen, viz. Data Sheet výrobce (poslední odstavec):
http://www.hiliq.com/media/wysiwyg/acti ... s_05-2.jpg

TPD a legislativa EU nerozlišuje z čeho je nikotin vyrobený, takže zákony se vztahují i na NTN. HiLIQ, tak jako ostatní čínští výrobci jsou orientovaní na trh v USA a je možné, že legislativa v USA nějaké rozdíly připouští, ale to jsem nezkoumal, protože se mne to netýká.
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
Obrázok užívateľa
iqwe
e-pokročilý
e-pokročilý

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia