Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - ego aio d16

ego aio d16

Voľná debata na tému e-cigareta.

ego aio d16

Poslaťod hopsuptralala » Ned 25. Dec 2016 17:38:35

Zdravím ľudia,
som úplný začiatočník, čo sa týka elektronických, takže by mi veľmi pomohlo, keby mi niekto vedel pomôcť ohľadom týchto otázok... Dostala som model ego aio d16 a chcela by som sa opýtať, že ako často sa opotrebujú tie žeraviace telieska (ako často ich treba vymieňať) a ako zistím, že ju treba dať na nabíjačku... na nete som našla, že ak intenzívne bliká, tak vtedy, lenže keď ju zapnem, tak vtedy niekoľko krát rýchlo zabliká aj po odpojení z nabíjačky a inak nie, tak neviem
hopsuptralala
e-začiatočník
e-začiatočník

Partner

www.smoki.sk

Re: ego aio d16

Poslaťod Beastik » Ned 25. Dec 2016 20:31:09

Tak vitaj medzi nami...
Ohladne AIO D16, pohladaj temu s nazvom Cubis.... Je to rovnaky typ atomizera.
Spiralka vydrzi rozne, zalezi hlavne na liquide a sposobe vapovania. 1 den az 4 tyzdne mi vydrzala.
Nabijanie AIO je nutne ked rychlo blika (ak mas zaple podsvietenie pocas tahania) alebo ked mas cas daj nabijat. Vtedy by malo svietit kym sa nenabije... Teda mne svietilo na cerveno mal som vyple podsvietenie...

Vzdy pri zapnuti zablika... Ak mas zaplu farbu svietenia pri vapovani, po potiahnuti svieti chvilku a ked je slaba bateria zacne blikat...
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Re: ego aio d16

Poslaťod hopsuptralala » Pon 26. Dec 2016 11:14:27

ďakujem veľmi pekne :-)
hopsuptralala
e-začiatočník
e-začiatočník

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť