Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - KIND Juice

KIND Juice

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

KIND Juice

Poslaťod Osiris » Štv 05. Jan 2017 15:40:58

KIND Juice
http://www.kindjuice.com
Floridsky vyrobca uplne prirodnych liquidov inspirovanych cistotou prirody a Matky zeme…
Vsetky liquidy su super bio-eco-raw-natural-organic, 100% VG s cisto prirodnymi aromami:
- all natural - no preservatives
- GMO free
- Gluten/wheat free
- Sugar/calories free
- Dairy free
- Alergen free All natural PURE VG
- Natural Flavor Concentrates
- Genuine Wild Crafted Botanical Extracts
- Cruelty free
- Vegan friendly

Cena je mierne vyssia, ako u inych premioviek (13,99$ za 15ml, 24,99$ za 30ml). Ci je primerana slubovanym vlasnostiam a kvalite musi zhodnotit kazdy sam. Ja som vzal darcekovy balik vzoriek 5x5ml za 24,99$

Balik dosiel v eko obalke
Obrázok

v nej darcekova tasticka, vyplnena eko-ochranou
Obrázok

a v nej v zelenom hodvabnom papiery zabalene sklenene 5ml flasticky s bezpecnostnym uzaverom s malinkym kvapatkom (to asi nie je uplne eko)
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Geisha Moon Song - Slivkove vino s jazminovym kvetom
Obrázok
Jazmin je dominantny, chut slivkoveho vina sa objavi neskor, pri vydychu. Celkovo je chut taka kvetova, parfemova.

Pirate’s Gold - Bananovy chlieb s vlaskym orechom, pokvapkany vyzretym karibskym rumom
Obrázok
Prvy pocit je chut orechov na upecenom ceste s jemnym bananovym nadychom, lahky akcent rumu sa ukaze pri vydychu.

Key West Sunset - zelatinove. sladucke kolieska s chutou dozretych, stavnatych broskyn
Obrázok
Chut celkom zodpoveda popisu, az na tu sladkost.

Once In a Blue Moon - uzasna zmes divych cucoriedok/boruvek z prveho zberu v sezone
Obrázok
Chut mi pripomina skor dzem, ako cerstve ovocie, ale je dost verna, prijemna.

Teacher’s Pet - washingtonske chrumkave cervene jablka poliate kremovym karamelom
Obrázok
Verna chut kremoveho, sladko-horkasteho karamelu, nasledovana velmi jemnym akcentom jablk pri vydychu. Z testovanych vzoriek mi tento liquid chutil najviac.

Vsety testovane liquidy su velmi, velmi jemne, len jeden-dva stupne od homeopatickych. Ano, ich chut je uzasne verna, ale je potlacena, nevyrazna, treba ju hladat a objavovat. Liquidy ani nie su ani sladke, len take nasladle. Asi ako veganska kuchyna…
Priznavam, ze ja takymto hipstersko-frikulinskym hokus-pokusom od prirody nedoverujem, sadu vzoriek som kupil z pasie a vdaka darcekovej poukazke, a ani nic “wow” som necakal. No nie som ani sklamany, ba Teacher’s Pet by som bol ochotny si este objednat.
V porovnani s inymi premovkami je moje hodnotenie liquidov KIND Juice 7/10, Teacher's Pet 8,5/10
Obrázok
eGoAIO,MegaTwist,eVicVTCm,Cuboid mini; Wismec:Presa75W/100W;eLeaf:Aster; SMOK:Guardian3,Quantum;LaudeDNA75,HcigVT75nano;SXminiML
microTFV4/Plus,TF-RTA; GV Griffin25,Tsunami,Ammit;S-CraveSupreme4ml&Lite;OBS ACE/Engin;Theorem;Kv5;Siren,Azeroth
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Partner

www.smoki.sk

Re: KIND Juice

Poslaťod Osiris » Pon 13. Mar 2017 12:44:30

Update hodnotenia po dvoch mesiacoch.
Povodne som pisal, ze liquidy Kind-juice su velmi jemne, nevyrazne, a tak som ich nechal (aj vzhladom na to, ze su 100%VG) dva mesiace ulezat. Ich chuti to pomohlo len velmi mierne.
Co ma vsak zarazilo je to, ze od bio-eco-raw-organic-all natural-vegan-sugar free (vlastne vsetko free) liquidov by clovek ocakaval produkt, ktory bude priatelsky nielen k prirode, ale aj napr. k vate a spiralkam a nebude sa (aj vdaka absencii cukru, lepku, GMO, umelych prisad,...) nejak vyrazne napalovat.
Skutocnost je ale dost biedna. Liquidy som vapoval z klonu Kayfunu V5, SS316L Clapton 0,65Ω, Cotton Bacon V2 v rezime TC (22-25W, 215-220°C)
Po odvapovani cca 8ml vyzerala spiralka a vata takto:
Obrázok

toto velmi zdravo nevyzera... :smok9:
Obrázok
eGoAIO,MegaTwist,eVicVTCm,Cuboid mini; Wismec:Presa75W/100W;eLeaf:Aster; SMOK:Guardian3,Quantum;LaudeDNA75,HcigVT75nano;SXminiML
microTFV4/Plus,TF-RTA; GV Griffin25,Tsunami,Ammit;S-CraveSupreme4ml&Lite;OBS ACE/Engin;Theorem;Kv5;Siren,Azeroth
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod endy500 » Pon 13. Mar 2017 15:24:37

Nevyzerá to moc pekne ale nemôže to byť nejaké sladidlo?
Nie som chcemik len sa pýtam.
Zas na druhej strane všetci dobre vieme ako je to s BIO produktami. Z veľkej časti je to marketing. Nerobil by som si ilúzie.
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Beastik » Pon 13. Mar 2017 15:32:46

Takuto "dobrotu" zanechava aj Ladova Jahoda z Imperie ci BloVape Legend... Den dva a vata cierna.
Sladke/karamelove liquidy dobre sa bafaju za ceny spotreby vaty.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Welchi » Pon 13. Mar 2017 15:35:38

No z house of liquid tabakovky napaluju podobne..az nato,ze to jemne napalenie
prida na chuti toho tabaku..
Samozrejme po odvapovani cca 8-10 ml ta spiralka vyzera asi rovnako.
Na "bio" je to uplne normalne.
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia