Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Eleaf ijust S

Eleaf ijust S

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Eleaf ijust S

Poslaťod tombolone » Štv 26. Jan 2017 18:38:46

Zdravim, vlastnim Eleaf Ijust S, ale zda se mi ze mi rychlo mizne liquid z atomizera ked fajcim. Pouzivam bazu VG/PG 80/20.. chcel by som sa opytat ako vam vydrzi ked ho mate naplneny cca takto ako na fotke. Dakujem
tombolone
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: Eleaf ijust S

Poslaťod tombolone » Štv 26. Jan 2017 18:43:48

Tu je obrazok
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
tombolone
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Štv 26. Jan 2017 18:45:39

Vitaj na fore :)
iJust S je starter kit urceny pre tych co tahaju do pluc (DTL) a robia velke mraciky (Smok Stick su vacsie "parostroje").
Pri tomto type atomizeru (e-cigy) dochadza k velkej spotrebe liquidu. Ked si porovnas napr s AIO systemom.
zalezi co ocakavas od e-cigy... "Kopanec" nikotinu, dobru chut alebo vela pary? POdla toho co si pisal, velka spotreba = vela pary
maloktory attik toto spoji v jedno a s malou spotrebou liquidu. POdla toho si treba najst to svoje nadobicko...
Moc o iJust na fore nenajdes, skus pohladat (vpravo hore :) ) Pare zdar.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod sanktis » Štv 26. Jan 2017 18:48:01

tombolone píše:Zdravim, vlastnim Eleaf Ijust S, ale zda se mi ze mi rychlo mizne liquid z atomizera ked fajcim. Pouzivam bazu VG/PG 80/20.. chcel by som sa opytat ako vam vydrzi ked ho mate naplneny cca takto ako na fotke. Dakujem

stavim sa ze to bude velmi nizkym odporom....
sanktis
e-znalec
e-znalec

Poslaťod tombolone » Štv 26. Jan 2017 19:28:03

Beastik, dik za privitanie...jj taham do pluc ale nie tak zeby som sa dusil :D myslim na plne pluca.
Sanktis, mam tam ten zakladny odpor co tam bol 0.3 ohmu myslim.. su tu este 2 zhavice(ked som to zle pomenoval sorry) jeden je 0,18 ohmu a druhy je 0,5 ohmu, na ktorom by to bolo lepsie ?
tombolone
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod sanktis » Sob 28. Jan 2017 15:44:29

Hovorim, ze extra nizky odpor... aspon pre mna. Vsetko pod jeden ohm je dobre akurat na dve veci :lol:
nee o to, ale sak musis pocitat ze pri takom nizkom odpore je rychli vyplach baterie a liquidu...
Pre pohodove bafkanie, dlhu vydrz baterky a dobru spotrebu paliva je vhodne nad 1,2ohm + nastavit watty podla potreby
ked to dymy tak akurat a nepripaluje spiralu.
Na ktorom s tych dvoch to bude lepsie, asi na tom vyssom odpore ale stejne aj ten vyssi je dost nizky.
Skus si dokupit aj ine zhavice :D s inym odporom a porovnavaj co ti viac vyhovuje.
sanktis
e-znalec
e-znalec

Poslaťod likvidátor » Sob 12. Máj 2018 20:10:22

Ja som prestal s cigaretami asi pred dvoma mesiacmi a fajčil som 20 denne cca 15 rokov. Asi mesiac mam I just S a je super no podľa mňa čo sa týka hláv mne naopak nič nad 0,3 ohm nestačí. Ja ťahám do pľúc proste potrebujem ten HIT. Najviac mi sedia hlavy na I just 2 , melo 2,3 - 0,15 ohm ale aj 0,3 ohm sa dá. ale taktiež je super hlava na Vaporesso 0,2 ohm, ktorá sedí na I just a má jemnejšiu chuť a vydrží dlhšie. Čo sa týka spotreby liquidu a baterky tak tú neriešim ak chcem dobrý HIT, síce robí to mraky ale o tie mi nejde. Spotreba liquidu 70-30 (6mg nikotín) asi 5-6 ml na deň. Hlavy mením cca každých 5-7 dní
likvidátor
e-začiatočník
e-začiatočník

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia