Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Royal Vapes (UK)

Royal Vapes (UK)

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

Royal Vapes (UK)

Poslaťod Osiris » Str 08. Feb 2017 22:48:15

Royal Vapes (UK)
http://royalvapeproducts.com/p/juice
Obrázok

Liquidy Royal Vapes sú prémiovky z Anglicka. S ich výrobou začal pán Joe Turner v roku 2014. Liquidy sú vyrábané ručne, z prírodných príchutí z Anglicka a USA, bez prídavných sladidiel. Na výber je pomer VG/PG 70/30, 85/15 a MaxVG, nikotín je v silách 0-1,5-3-6-9-12 mg/ml. Ceny sú, s ohľadom na kvalitu relatívne nízke (uvedené v anglických librách) - 40ml/9,75£, 60ml/13,70£, 100ml/22,50£, 120ml/24,50£ a 140ml/29,50£. poštovné je od 10.60£

Základom všetkých Royal Vapes liquidov je “custard”, čiže vajíčkový krém s vanilkou (je to trochu ako u nás puding, ale do custardu sa nedáva múka/škrob, varia sa len žĺtky s mliekom/smotanou).
Tento základný krém sa predáva ako “Vanilla Custard”, a potom sú jeho ovocné variácie (jahoda, malina, čučoriedka/borúvka, banán). “Double Custard” je s extra dávkou smotany/šlahačky. Ďalšie príchute sú šišky (donut) s krémom a rôznymi ovociami, či cereálie s krémom.

K nákupu liquidov Royal Vapes som sa rozhodol po zhliadnutí videa youtube recenzenta “Mike Vapes”, ktorý “Strawberry custard” vyhlásil za jeho “best liquid” roku 2016. Podobne sa o týchto liquidoch vyjadrili aj ďalší recenzenti.
Na skúšku som si zobral 40ml balenia 70/30, 3mg/nic “Strawberry custard”, “Blueberry custard”, “Banana custard” a “Raspberry custard”. Tieto 40ml fľaštičky síce nevyzerajú nejak “prémiovo”, o to pohodlnejšie sa z nich plnia akékoľvek atíky, nakoľko sú mäkké, ľahko sa dajú stlačit, a plniaca “ihla” nie je ani malá, ani veľká. Uzáver je bez detskej poistky, každá príchuť má uzáver inej farby. Na etikete sú uvedené všetky dôležité údaje o zložení, sile, upozornenia, kontakt na výrobcu…
Obrázok
Obrázok

Keďže pre zvýšený záujem (aj vďaka Mikeovmu videu) Joe nestíhal vyrábať, tak liquidy došli ešte čerstvé, neboli optimálne “odležané”, a informácia, že by mali tieto liquidy ešte pár dní postáť bola zverejnená len v diskusii na FB. Toto by bolo asi jediné, čo sa dá liquidom Royal Vapes vytknúť, ale podľa mňa to je “menšie zlo”, ako oznam “Out of stock” :D

Liquidy sú číre, čerstvé boli (až na banán) úplne svetlé, po čase sú s jemným žltým nádychom.
Na fotke vyššie sú liquidy po doručení, takto vyzerajú teraz
Obrázok

Vôňa je jemná, nevtieravá, svieže tóny ovocia dopĺňa voňa krému a jemnej vanilky.
Olíznutím kvapky liquidu najprv cítit žĺtkový krém, z ktorého po chvíľke vystúpia tóny ovocia a dozvuk je ovocno-vanilkový.

A ako chutia liquidy Royal Vapes pri vapovaní? Aj čerstvé liquidy mi chutili, ale nechal som ich ešte dva týždne odstáť, čím sa ich chuť krásne zvýraznila a nabrala viac detailov.
Tá chuť je teraz excelentná. Jemná, a pri tom detailná. Príjemne sladká, no nie prehnane. Pri vdýchnutí cítiť krásny krémovo-smotanový základ, ten nasleduje chuť ovocia a pri výdychu to doplní akcent vanilkového lusku. Tá chut ovocia nie je ako čerstvo nazbierane ovocie, ale ako keď je ovocie nejak tepelne spracované varením/pečením. Mne to chutí, ako keď z maminho ovocného koláča vyberiem len to ovocie (bez chuti cesta). A ten banán mi pripomína detstvo, keď sme v Tuzexe kupovali banánové Benko a to zamiešali do teplého poctivého plnotučného mlieka :srdce:
Presne takto si predstavujem dezertné liquidy na celodenný vaping.

Vyššie som písal, že liquidy Royal Vapes nie sú umelo dosladzované. Jednak to cítit v ich chuti, tú prirodzenú jemnú sladkost ovocia a vanilky, ale vidiet to aj na vate a špirálkach. Tieto liquidy sa totiž minimálne napaľujú, aj po odvapovaní 25-30ml sú špirálky a vata čistejšie, ako po odvapovaní 6-8ml iných dezertných/pudingových/custardových liquidov od iných výrobcov.

Ochutnané liquidy Royal Vapes hodnotím veľmi, veľmi pozitívne, z ktorejkoľvek príchute si v blízkej dobe (keď odvapujem aspoň časť z toho čo už mám doma a na ceste :D ) kúpim väčšie balenie a určite si objednám aj tie, čo som ešte nemal. Je to jedna z najlepších značiek, aké som doteraz ochutnal a celkové hodnotenie je 10+/10.
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Re: Royal Vapes (UK)

Poslaťod Suffokate » Ned 26. Feb 2017 17:51:19

Royal Vaper objednane vzorky zo vsetkych prichuti (okrem butterscotch ten momentalne nemali) a musim povedat ze každý z pudingov má naozaj výbornú jemnú chuť ktorá sa až nebezpečne blíži tej reálnej. Pre mna jednoznace vyhráva Custard Loops ktorý chutí úplne ale úplne ako citrónové zlaté oplátky. Je to nebíčko v papuli :vap_cig: :vap_cig:
Planujem spraviť druhú objednávku a momentálne majú dostupný už aj legendárny butterscotch, tak ak by sa chcel niekto podeliť s poštovným prijímam objednávky.
http://royalvapeproducts.com/t/juice
Obrázok
Suffokate
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Suffokate » Uto 26. Sep 2017 23:53:04

Po dlhšej dobe pozerám, že sa tu nikto o Royal Vapes liquidy nezaujíma, čo je naozaj veľká škoda. Môžem vám povedať, že už dobre'ho pol roka nefajčím nič okrem royalu. Moj spend u nich je už určite vyše 300-400€ ale tie liquidy sú tak neskutočne vyvážené, že každý jeden môžete bafkať aj týždeň v kuse a stále vám bude chutiť. Mám od nich prejdené všetky príchute a až na jednu Creamy Custard (ktorá je chutná no necyhtá sa na ostatné) sú všetky aboslútne božské !!!
Shipping trvá spravidla 4-6 dní po objednaní a na výber sú 0mg 1mg 1,5mg 3mg a 6mg a takisto aj rôzne pomery VG/PG
Ak má niekto rád jemné veľmi vyvážené krémovo koláčové pudingy je to jasná voľba :)
Vsetky prichute mau neskutocne vernu chut a su vyrabane bez akychkolvek pridavnych sladidiel. Vyraba ich Joe Turner z Anglicka a na facebooku je aj velka komunita kde denne diskutuju ludia a aj samotny Joe.
Prisahám bohu najlepší liquid a to som ich skúšal fakt veľa!!!

:vaping:
Obrázok
Suffokate
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod tomo » Pon 23. Okt 2017 23:23:41

Caute,

pred nieco vyse tyzdnom som hladal na forach nejake tipy na zaujimave liquidy az som narazil na tuto diskusiu. Objednal som si tie vzorky 5x10ml v 3mg 70/30. Po nieco vyse tyzdni (skor ako objednavka z SVK od nemenovanej firmy ) liquidy dorazili. Zatial som ich o testoval na RDA Tsunami a mozem povedat, ze naposledy som mal podobne lahodne chute ked som mal na stole liquidy od Suicide Bunny.
Naozaj velmi jemne kremove liquidy, osobne mi zatial najviac isli strawberry a rasberry custardy. Zatial som velmi nepocitil vyraznejsi rozdiel medzi custardmi a donatmi ale este budem testovat aj na RTAckach (OBS Crius+ a Kanger Subtank mini) a dokladnejsie - toto je zatial prvy pocit po kratkom skusani a striedani liquidov.
Za mna zatial :OK

PS: Ako bonus mi asi poslali aj 6ty liquid Butterscotch - ten sa od ostatnych chutovo odlisuje ale je tiez vyborny.
PS: Takze diky za info na dobre liquidy :D
tomo
e-začiatočník
e-začiatočník

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia