Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - ako rýchlo sa Vám míňa liquid?

ako rýchlo sa Vám míňa liquid?

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

ako rýchlo sa Vám míňa liquid?

Poslaťod Rafi87 » Str 08. Feb 2017 21:28:20

ahoj,, chcem sa Vás spýtať, že ako rýchlo míňate liquid? mám clearko SMOK RBC redux bottom coil clearomizér 2,0 a 1,8 ohm náhrady,, liquid mi vydrží aj 3 dni ale to bafám sem tam,, ale niekedy dokážem cucnúť aj 3/4-te clearka,, nie je to moc? aké náhrady by som mal k tomu kúpiť? kolko ohmové?

veľmi rozmýšlam nad novou cigou, Joyetech eGo AIO D16 1 x 1500 mAh,,, chcel by som na ňu názory? a prípadnú spotrebu liquidu a tak,, chuť, para atd,,
Rafi87
e-znalec
e-znalec

Re: ako rýchlo sa Vám míňa liquid?

Poslaťod Beastik » Str 08. Feb 2017 21:35:08

Ahoj.. Zalezi na akom setupe/coile/cievke ficis.. Ked som mal Kanger Evod Mega mal som 2ml na den. Pri AIO to uz bolo aj cez 4ml denne.. Teraz to uz neratam len poctivio dolievam a bafam si zvesela.

Cim viac pary narobis, tym viac liquidu spotrebujes... Pri mrakovani dvoj spiralka a odpor okolo 0,15-0,20 Ohm to nestihas dolievat... 5ml slo do hodiny prec...

A k tomu AIO... Je tu niekolko vlakien pod heslami AIO ... Cubis.. Skus pohladat a najdes odpovede.

Vidim ze uz vapujes dlho... Nexces skusit motanie a vlasne cievky? Ako byt otrokom tovarenskych hlav...
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Rafi87 » Str 08. Feb 2017 21:37:45

no AIO má odpor len 0,6,, čiže tam by bola veľká spotreba liquidu že? chcem niečo tenké ako je AIO, 1,6-7cm hrúbka, radšej nech je dlšia ciga to mi nevadí, tie kocky nechcem :D čiže nechcem veľkú spotrebu liquidu a chcem to tenké a radšej dlhšie,,
Rafi87
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Str 08. Feb 2017 21:51:58

Nepovedal by som velka. Len vacsia ako si mal... Zezi aj aku silu nic tahas.. AIO da viac pary tak sa Ti bude zdat silnejsie ako predtym. Na kangeri som mal 1,6 hlavy a tahal 12mg... Na AIO som znizil na 9mg..
A co tak Joyetech Mega Twist plus?? Regulovatelna VW trubka 22mm..

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Rafi87 » Str 08. Feb 2017 21:57:12

no ja si miešam 12 a 0mh, na 9mg,, od začiatku, silnejšiu nechcem,,
a kuknem ich že aké sú,, inak ťahám bázu, https://e-dym.pl/pl/bazy-i-aromaty/305- ... &results=7 a k tomu nulka

no už som videl, to je moc tušné, nepáči sa mi nejako heh,, to nie,, preto som si vybral tú AIO,, niečo podobné, čo má spotrebu v poho,,

p.s. možno budem musieť aj ja znížiť na 6mg? hmm pri aio
Rafi87
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Str 08. Feb 2017 22:14:09

Vaping je 100 ludi.. Ved vies...

Kazda e-ciga je ina co sa tycka vzduchu a parenia. Tvoj system nepoznam ako je "vykonny"... Usudzujem podla odporu...Dufam, ze budes spokojny s AIO.. Ja moje odkladam na neurcito... Nahradene ...

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Rafi87 » Str 08. Feb 2017 22:45:20

hej hej jasné,, a náhrady potom aké kupovať? koľko ohm do aio?
Rafi87
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Str 08. Feb 2017 23:03:45

AIO neregulovane je tych 0,6 na MTL a aj utiahne 0,5 na DTL... Subnto tie niste hlavy co su do Cubis/Cubis Pro... Len nie vsetky mozes pouzit. Mne sa overila najviac ta 0,6.

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod samos » Štv 09. Feb 2017 1:15:34

mne sa osvedcili 1,5 a 1ohmove :), aj ked to aio pouzivam zriedka, ale dalsi dvaja co som im aio zobral pouzivaju tiez len tie 1ohmove a pochvaluju si
samos
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Osiris » Štv 09. Feb 2017 1:19:45

Pre vsetky neregulovane ecigy od Joyetechu typu AIO su najvhodnejsie BF hlavy 0,6ohm. Daju sa pouzit aj 0,5 a 1,0 ohmove, ale uz to nie je take, ako prave s 0,6kou. Kedysi som si porovnaval vsetky BF hlavy a robil si statistiku, tak som teraz nakukol do starej tabulky, a jeden ml liquidu mi vydrzal od 40 do 60 potahov. Zalezalo aj od zlozenia eliquidu - tie s viac VG sa minali pomalsie.
Aj teraz mam najradsej zostavy s 0,5-0,8 ohmu, ale potahujem takmer stale a dennu spotrebu mam 6-8ml :lol:
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť