Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Pomoc pri vybere liquidu

Pomoc pri vybere liquidu

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

Pomoc pri vybere liquidu

Poslaťod praznovsky.m » Sob 11. Feb 2017 1:51:55

Zdravicko

Vapujem len chvilku, no mam problem najst neaku normalnu napln (liquid).

Moj problem je, ze vsetky prichute sa mi zdaju moc sladke. Vedeli by ste mi odporucit nieco, co nechuti extremne cukrikovo, alebo ma aspon vyrovnane chute? Chapem ze z umeleho sladidla (VG) sa to da tazko, ale rad by som vedel, ci sa niekto pokusa vyrobit napln s inou ako sladkou prichutou?

Najradsej by som ochutnal nieco ako vyprazany ruzickovy kel, alebo kakaove maslo, ci boby (asi sen), mozno aj tabak by prisiel vhod, ak by nebol sladky.

Kedze sa snazim pomocou e-cigarety prestat fajcit (neuspesne, ale zatial sa ukludnujem mensou spotrebou), tak by som chcel nieco, co ma pri nej udrzi.

Z ochutnanych naplni mam:

Top: joeyetech orient (tabakova - celkom slusna, zatial pri nej vydrzim najdlhsie bez cigarety)

Taken three isolani (sice cukrikovejsia, no ma vyrovnanejsie chute, a ma minus ze je drahsia)

Cosmic fog s mentolom (slusna, no stale sa mi zda sladka)

Joyetech strawberry (cukrik az moc) edit: blueberry

Liqua double menthol (rozboleli ma z nej zuby)

Nieje toho vela, ale vsetky maju spolocnu vlastnost, teda sladkost. Pouzivam joyetech itwo 5000 MPA s smok baby beast (0,4 hlavy mi sedia viac), co sa mi zda ako dost silna vybava, len ta napln by bola super lepsia.

Dakujem za napady.
praznovsky.m
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: Pomoc pri vybere liquidu

Poslaťod feldsam » Ned 12. Feb 2017 12:34:26

Koncentrát Latabaccheria je najbližšie ku klasickým cigaretam ak si z okolia LC alebo RS v mojich kamenných predajniach si ich môžeš ochutnať
Iveta Feldsam ... kamenná predajňa LC + RS, e-shop https://elcigarety.sk/
feldsam
Predajca
Predajca

Poslaťod darth.hokro » Uto 14. Feb 2017 18:23:49

Prubni příchuť Primo Verde od T-Jujce, hodně lidem připomíná pyro. Když ji namícháš do báze s větším poměrem PG, nebude ani tolik sladká. Navíc můžeš sladkost srazit Bitter wizzard od Flavour art. Aplikovat to můžeš i do hotových liquidů. stačí 2-3 kapky na 10ml.
Jedu převážně svoje boxmody + igo-L/S. DH Teleskopic od Marwika a best cz mechanical compact Bivoj Titan.
Obrázok užívateľa
darth.hokro
e-odborník
e-odborník

Poslaťod praznovsky.m » Štv 16. Feb 2017 1:26:52

Ten bitter wizard ma zaujal, asi bude naozaj cesta miesat si liquidy vlastne, nech sa dostanem ku svojej prichuti.

Dakujem

Sent from my Lenovo A7000-a using Tapatalk
praznovsky.m
e-začiatočník
e-začiatočník

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia